Προς το περιεχόμενο

Apple iPad 2


alexzzz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 806
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εισαι σιγουρος οτι θα το κρατησεις ? γιατι δε σου εχω εμπιστοσυνη :-D

 

ούτε εγώ μου έχω... ^_^

 

απλά οι θήκες και οι τσάντες είναι πιο πολύ φετίχ, παρά για την διατήρηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν οι πρώτες 3 ημέρες συμβίωσης μου με το ipad2 είναι σίγουρα ανέφελες. Κορυφαία ποιότητα κατασκευής και φανταστική οθόνη. Πολύ γρήγορα και χωρίς κανένα κόλλημα. Αν και κάτοχος iphone μπορω να πω ότι εχω πελαγωσει απο το πληθος των εφαρμογων. Α ρε Apple τι μας έκανες πάλι όλη μέρα θα ασχολούμαστε με συσκευή και εφαρμογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν οι πρώτες 3 ημέρες συμβίωσης μου με το ipad2 είναι σίγουρα ανέφελες. Κορυφαία ποιότητα κατασκευής και φανταστική οθόνη. Πολύ γρήγορα και χωρίς κανένα κόλλημα. Αν και κάτοχος iphone μπορω να πω ότι εχω πελαγωσει απο το πληθος των εφαρμογων. Α ρε Apple τι μας έκανες πάλι όλη μέρα θα ασχολούμαστε με συσκευή και εφαρμογές.

 

Το είδα προχθες στα Public...Και ενιωσα ετσι εναν ερωτα να το πω.....Μια αγαπη....Μια λατρεία...Παλι θα τα σκασω!Αλλα τα αξιζει, δεν μπορείς να πεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το είδα σημερα στα μουλτιράμα. είχα το ipad #1. μηδεν διαφορά μου έκανε. δεν βρίσκω λόγο καποιος να μεταπηδησει απο το ενα στο δυο εκτος απο τη κάμερα. αν ξαναγωραζα το iPad σίγουρα θα επαιρνα το 1 ξανά λόγω χρημάτων ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω νευριασει απιστευτα. Εκανα προπαραγγελεεια στο madmacs στις 10/03 εδωσα 100€ προκαταβολη. Τους ενημερωασ οτι θελω το ασπρο αλλα δεν θα με πειραζε και το μαυρο αρκει να το εχω. Το τελευταιο το ξεχασανε και το σαββατο οταν με ενημερωσαν οτι ενω ημουν 3ος στην λιστα φερανε μονο 2 λευκα , τους ρωτησα για μαυρο μου ειπαν οτι θα ηταν αδικια για αλλους (ενω τους ειχα ενημερωσει). Τωρα το μονο που μου λενε ειναι οτι δεν ξερουν ποτε θα εχουν και ενα αοριστο "της επομενες μερες θα εχουμε ενημερωση".

Εντω μεταξυ το public και multirama μου λενε για αναμονη 1-2 μηνες και εχω τρελλαθει.

Υπαρχει καποιο μαγαζι στο εξωτερικο που να φερνει ελλαδα ipad2 , αφου θα περιμενουμε που θα περιμενουμε 1-2 μηνες ας το παρουμε πιο φθηνα τουλαχιστον.

Ξερουμε e-shop να παραγγειλουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντού υπάρχει έλλειψη, όχι μόνο στην Ελλάδα. Για παράδειγμα, στο αγγλικό www.store.apple.com/uk λέει: "αποστολή σε 3-4 εβδομάδες".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντού υπάρχει έλλειψη, όχι μόνο στην Ελλάδα. Για παράδειγμα, στο αγγλικό www.store.apple.com/uk λέει: "αποστολή σε 3-4 εβδομάδες".

Ε εντάξει αντί να περιμένουμε ποτέ θα το φέρου το περιμένουμε απο εκει και μας βγαίνει και πιο φθηνά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγω την ηξερα την δουλεια για αυτο και κανονισα την πορεια μου να στηθω απο τις 6 το πρωι στο istorm, ηταν αναμενομενο να ερθουν ελαχιστα κομματια και ειναι εξισου αναμενομενο να μην ξαναερθουν παρα σε κανα μηνα ή δύο. Εδω στην Αμερικη εχουνε 3-4 βδομαδες αναμονη, στην Ελλαδα θα έρθουνε? Απο οτι ακουσα ηρθαν συνολο 150 ipad σε ολη την Ελλαδα, οσοι προλαβαν να παρουν πηρανε, οι υπολοιποι το πικρο ποτηρι τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγω την ηξερα την δουλεια για αυτο και κανονισα την πορεια μου να στηθω απο τις 6 το πρωι στο istorm, ηταν αναμενομενο να ερθουν ελαχιστα κομματια και ειναι εξισου αναμενομενο να μην ξαναερθουν παρα σε κανα μηνα ή δύο. Εδω στην Αμερικη εχουνε 3-4 βδομαδες αναμονη, στην Ελλαδα θα έρθουνε? Απο οτι ακουσα ηρθαν συνολο 150 ipad σε ολη την Ελλαδα, οσοι προλαβαν να παρουν πηρανε, οι υπολοιποι το πικρο ποτηρι τωρα...

Το θέμα ότι εδω στην Θεσσαλονικη ούτε αυτήν την επιλογή είχαμε ( να στηθουμα απο νωρίς ) καθώς όλα τα μεγάλα μαγαζιά είχαν ήδη όλα σε προπαραγγελεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...