Προς το περιεχόμενο

Apple iPad 2


alexzzz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 806
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Και μια ίσως χαζή ερώτηση αλλά με απασχολεί.

Τι γίνεται με το θέμα ραδιενέργειας. Υπάρχει περίπτωση να έρχονται μολυσμένα;

 

Άλλο China, άλλο Japan!

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μια ίσως χαζή ερώτηση αλλά με απασχολεί.

Τι γίνεται με το θέμα ραδιενέργειας. Υπάρχει περίπτωση να έρχονται μολυσμένα;

Αν κάνεις τέτοιες ερωτήσεις στα σοβαρά και όχι για πλάκα, μάλλον έχεις ήδη μολυνθεί... :P :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο China, άλλο Japan!

 

:P

Έχω την εντύπωση οτι κάποια εξαρτήματα φτιάχνονται Ιαπωνία.

 

georgeadams η ερώτηση είναι στα σοβαρά και μάλιστα μου "μπήκε" η ιδέα απο κάποια ξένα sites που έκαναν ανάλογες νύξεις για το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα και υπαρχει κινδυνος απο ραδιενεργη μολυνση (ή ραδιομολυνση όπως την λένε οι ειδικοι). Καλού κακού μολις ανοίξεις το Ipad κρατα την αναπνοή σου και τριψτο καλά με ένα μπλε ή πρασινο πανί και τίναξε το. Δεν θα έχεις κανένα προβλημα μόλυνσης μετά, άντε και καλή διασκέδαση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μαστορες, επιγραμματικα τι διαφορες ισχυουν στην πραξη που να θεωρουνται σαν βελτιωση του προηγουμενου? Πηγα την προηγουμενη βδομαδα Public, Και το δουλευα μια ωρα και πιστευω πως μου αρεσε παρα πολυ!!

 

Δεν περιμενα να δω διαφορα δεδομενου οτι εχω τοσο το iPhone 3GS οσο και ipod Touch και δεν περιμενα να δω κατι διαφορετικα. Τωρα ομως σκεφτομαι μπας και αρχιζω να μαζευω λεφτα, μπας και μεχρι τα Χριστουγεννα αποφασισω να το παρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μαστορες, επιγραμματικα τι διαφορες ισχυουν στην πραξη που να θεωρουνται σαν βελτιωση του προηγουμενου? Πηγα την προηγουμενη βδομαδα Public, Και το δουλευα μια ωρα και πιστευω πως μου αρεσε παρα πολυ!

Απόδοση, πάχος, βάρος και το λευκό μοντέλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάτι άλλο φοβερό. Ενώ στο iPhone (4) μετά από αρκετές μέρες χρήσης θέλει reboot, το iPad (2) απλά δε θέλει ποτέ γιατί διατηρεί συνεχώς την αρχική του απόδοση στα ύψη, όσο και αν πέσει η ram. Από την ημέρα που το αγόρασα μια φορά έχει κλείσει μόνο ( πως να κλείσει με τέτοια μπαταρία; ), την μοναδική φορά που του έκανα update. Όσο για τη συνολική του συμπεριφορά, δεν υπάρχει στον πλανήτη μηχάνημα με πιο smooth κίνηση και πιο άμεση απόκριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ξερει κανεις αν και που υπαρχει κανενα 16αρι 3G σε αποθεμα για αμεση αγορα;Ρωτησα στο golden-i και μου ειπαν σε 2-3 εβδομαδες και δεν εισαι και σιγουρος οτι θα παρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παιδια ξερει κανεις αν και που υπαρχει κανενα 16αρι 3G σε αποθεμα για αμεση αγορα;Ρωτησα στο golden-i και μου ειπαν σε 2-3 εβδομαδες και δεν εισαι και σιγουρος οτι θα παρεις.

 

Στην Document ο μέσος χρόνος αναμονής είναι μια εβδομάδα απο τη στιγμή που θα το ζητήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...