Προς το περιεχόμενο

Apple iPad 2


alexzzz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 806
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σήμερα, έριξα μια ματιά σε ένα iPad 2 και δίπλα είχε και το iPad 1 το κατάστημα. Σε θέμα βάρους, δεν μπορώ να πω, ότι κατάλαβα τη διαφορά τόσο πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα απο θεμα βαρους ειναι παρα πολυ μικρη διαφορα! αν θυμαμαι καλα ειναι 100 gr ... απο θεμα παχους ομως εχει ΠΟΛΥ μεγαλη διαφορα και απο θεμα επεξεργαστικης δυναμης ειναι ολα τα λευτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη περιμενω το ipad 2 (οταν ερθει confused.png) εχω μια ερωτηση.

 

Μπορω να κανω κληση με το Skype σε 2-3 η και παραπανω ατομα ταυτοχρονα σαν conference οπως γινεται στον υπολογιστη. (δεν με ενδιαφερει το video). Το εχει δοκιμασει κανεις σας?

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την προηγούμενη εβδομάδα μου ρθε και η Zagg για την πίσω όψη. Έκατσε καλά αλλά θέλει λίγο ψαλίδισμα γιατί μισοκαλύπτει το sim tray. Τους ξέφυγε λίγο εκεί. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω, απο αυτούς που το έχουν ήδη πάρει, πρόβλημα light bleeding είχε κανένας;

Όταν το άνοιξα στον Κωτσόβολο που το πήρα και έβγαλε την οθόνη για ενεργοποίηση (με το φωτισμοό του καταστήματος, που όσο και να μην ήταν έντονος υπήρχε) δε πρόσεξα κάτι.

Πηγαίνοντας σπίτι, έβαλα ένα μαύρο φόντο (μια φωτογραφία με το δάχτυλο μου να σκεπάζει την κάμερα)και φαινόταν το φως σε κάποια σημεία, ενώ βάζοντας την φωτεινότητα στο τέρμα φαινόταν αρκετά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eidimon άσχετο με την ερώτησή σου αλλά από ποιο κατάστημα του κωτσόβολου το πήρες και πότε;; Σε ρωτάω γιατί το έχω κάνει παραγγελία και ακόμη περιμένω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eidimon άσχετο με την ερώτησή σου αλλά από ποιο κατάστημα του κωτσόβολου το πήρες και πότε;; Σε ρωτάω γιατί το έχω κάνει παραγγελία και ακόμη περιμένω...

 

 

Θεσσαλονίκη, Τσιμισκή. Είχαν έρθει χθες 2 (16αρι wifi το δικό μου, το άλλο δε ξερω).

Είχα παραγγείλει 28/3 και με πήρανε την παρασκευή τηλέφωνο οτι χθες θα παραλάμβανα.

Αν έχεις αντίστοιχο διάστημα απο τότε που το παρήγγηλες, αναλογα βέβαια και με ποιο μοντελο, λογικά δε θα αργήσουν να σου πουν κι εσένα οτι ήρθε...

 

Απλά το πρόβλημα είναι οτι έχει ένα μικρό light bleed, αλλά είπα να μη το επιστρέψω, μιας και δε ξέρω πότε θα ξαναφέρνανε.

Αν βέβαια δεν ήξερα για το ζήτημα το πιο πιθανό είναι οτι δε θα το παρατηρούσα, άλλα αυτό είναι ένα άλλο ζήτημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά το πρόβλημα είναι οτι έχει ένα μικρό light bleed, αλλά είπα να μη το επιστρέψω, μιας και δε ξέρω πότε θα ξαναφέρνανε.

Αν βέβαια δεν ήξερα για το ζήτημα το πιο πιθανό είναι οτι δε θα το παρατηρούσα, άλλα αυτό είναι ένα άλλο ζήτημα...

 

Είναι γνωστό αυτό αλλά σε λίγο καιρό δε θα θεωρείται πρόβλημα απο σένα..θα εξαφανιστεί μόνο του οπότε μην ανησυχεις!! wink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεσσαλονίκη, Τσιμισκή. Είχαν έρθει χθες 2 (16αρι wifi το δικό μου, το άλλο δε ξερω).

Είχα παραγγείλει 28/3 και με πήρανε την παρασκευή τηλέφωνο οτι χθες θα παραλάμβανα.

Αν έχεις αντίστοιχο διάστημα απο τότε που το παρήγγηλες, αναλογα βέβαια και με ποιο μοντελο, λογικά δε θα αργήσουν να σου πουν κι εσένα οτι ήρθε...

 

Απλά το πρόβλημα είναι οτι έχει ένα μικρό light bleed, αλλά είπα να μη το επιστρέψω, μιας και δε ξέρω πότε θα ξαναφέρνανε.

Αν βέβαια δεν ήξερα για το ζήτημα το πιο πιθανό είναι οτι δε θα το παρατηρούσα, άλλα αυτό είναι ένα άλλο ζήτημα...

 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Και εγώ 28/3 παρήγγειλα ίδιο μοντέλο , οπότε θα περιμένω και εγώ. Για το light bleed, όπως αναφέρεις αν δε το ήξερες δε θα το πρόσεχες εύκολα.

Θα σου πρότεινα αν δε σε δυσκολεύει στη χρήση που του κάνεις να μην το επιστρέψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πήρα και το δικό μου τελικά... το bleeding το βλέπω και εγώ, βέβαια αν δεν το είχα διαβάσει μπορεί αν μην το είχα προσέξει καν, μάλλον είναι έτσι σε όλα ... α και το unboxing μπορείτε να το βρείτε εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...