Προς το περιεχόμενο

Apple iPad 2


alexzzz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

[karaofftopic]Δεν κρατήθηκα οπότε ας το πω. Μαγκιά του να πάρει ότι θέλει αφού μπορεί και έχει την άνεση. Kαι ας το πετάξει την ίδια στιγμή από το παράθυρο ή να αρχίσει να χοροπηδάει πάνω του για να εκτονωθεί, επειδή έτσι του αρέσει. Δεν κατάλαβα δηλαδή, εβγαλε δίσκο στο Insomnia "ελεήστε παιδιά να πάρω το ipad", για να κριθεί με την απόφασή του τώρα;

Με πιο απλά λόγια όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια λέω εγώ[/karaofftopic]

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 806
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

apple=μετοχες

 

ειδικα οταν υπαρχει ελλειψη. αγοραζεις και πουλας. εδω η αλλη που στηθηκε πρωτη στην ουρα πηρε 900 δολλαρια.

και το εκανε χωρις να θελει να παρει το ipad 2.

 

τα προιοντα της apple ειναι επενδυση να το ξερετε. ενταξει εγω δεν θεωρω οτι εκανε σωστα που το πουλησε πιο ακριβα για να βγαλει κερδος. απο την αλλη ελευθερη αγορα ειναι. οτι θελει κανει ο καθενας. και αφου υπαρχουν ατομα που θα αγορασουν τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Θα πάει ένας φίλος Αμερική και σκέφτομαι το ενδεχόμενο να μου φέρει ipad2!

Θα ήθελα να ρωτησω...με την εγγύηση υπάρχει θέμα?

Επίσης με τις ελληνικές εταιρίες κινητής θα έχω κανένα πρόβλημα?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

 

Δυο iPad 1 που πήρα από US λειτούργησαν μια χαρά με vodafone. Λογικά το ίδιο θα ισχύει και για τα iPad 2 (εκτός αν τα αγοράσεις σε συνδυασμό με data plan).

Σχετικά με την εγγύηση, δεν γνωρίζω, άλλα προσωπικά θα το ρισκαρα. Σχεδόν 1 χρόνο μετά και έχοντας 5 iPad (εταιρία) και άλλους 5 φίλους αντίστοιχα, δεν θεωρώ πιθανή τη χρήση εγγύησης. Επιπλέον πιστεύω με λίγη πίεση & τα αντίστοιχα mails θα εξυπηρετηθεις εάν προκύψει ελλάτωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παρακαλώ θερμά να σταματήσουν οι προσωπικές αντιπαραθέσεις εδώ.

Επίσης καλό είναι να μην κάνουμε υποθέσεις για μέλη-συνομιλητές μας τους οποίους δεν γνωρίζουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

iPad 2 Special Edition

'...made from gold, diamonds, dinosaur bone and pieces of Ammolite, which comes with a price tag of $8 million."

 

 

Apple-iPad-2-Gold-History-edition.jpg

 

 

 

Κοκκαλο δεινοσαυρου..o tempora o moresrolleyes.gif

via Νeowin

 

αλητεία... έπρεπε να το πουλήσει όσο το πήρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα με πηραν παο public την Παρασκευη και σημερα οτι εχουν καποια κομματια επειδη ειχα δηλωσει ενδιαφερον απλώς εχουν συγκεκριμενα μοντελα (κυριως 32 και 64). Δεν ειχαν 16αρι που θελω

Και εγω περιμένω απο το madmacs και καθε φορα μου λενε δεν ξερουμε και δεν εχουμε πληροφορηση........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλητεία... έπρεπε να το πουλήσει όσο το πήρε

Και γω αν το πουλούσα αυτή τη στιγμή, θα το έδινα κάνα κατοστάρικο πιο πάνω. Απλά θα απέφευγα να πω ότι το πούλησα γιατί δε με βόλεψε ξέρω γω το notification system του iOS, τη στιγμή που έχω 2 iPhones. Νομίζω καταλαβαίνεις τι εννοώ και που υπήρξαν οι όποιες "ενστάσεις". :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοκκαλο δεινοσαυρου..o tempora o moresrolleyes.gif

via Νeowin

 

μηπως ειναι πρωταπριλιατικο? αυτο δε γινεται. τα κοκκαλα δεινοσαυρων ειναι αρχαιολογικα ευρηματα δεν χρησιμοποιουνται σε κατασκευες η συσκευες. ειναι προστατευμενα. μονο σε μουσεια τα βλεπεις και σε exhibitions

 

The device comes with a T-Rex’s thigh bone splintered and shaved into Ammolite sourced from Canada (a rock which is over 75 million years old)

 

λες τελικα να ειναι αληθινο? τοτε δε νομιζω να εχει βγει σε πολλα κομματια. μοναδικο στο ειδος του πρεπει να ειναι. δεν εχει και πολλα κοκκαλα να δωσει ο τυραννοσαυρος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω αν το πουλούσα αυτή τη στιγμή, θα το έδινα κάνα κατοστάρικο πιο πάνω. Απλά θα απέφευγα να πω ότι το πούλησα γιατί δε με βόλεψε ξέρω γω το notification system του iOS, τη στιγμή που έχω 2 iPhones. Νομίζω καταλαβαίνεις τι εννοώ και που υπήρξαν οι όποιες "ενστάσεις". :-)

Πολυ σωστός ....

 

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μηπως ειναι πρωταπριλιατικο? αυτο δε γινεται. τα κοκκαλα δεινοσαυρων ειναι αρχαιολογικα ευρηματα δεν χρησιμοποιουνται σε κατασκευες η συσκευες. ειναι προστατευμενα. μονο σε μουσεια τα βλεπεις και σε exhibitions

λες τελικα να ειναι αληθινο? τοτε δε νομιζω να εχει βγει σε πολλα κομματια. μοναδικο στο ειδος του πρεπει να ειναι. δεν εχει και πολλα κοκκαλα να δωσει ο τυραννοσαυρος :P

Υποθετω πως δεν εχει σχεση με πρωταπριλιατικο καθως αισιως παμε για την 6η του Απριλη, θα ταν κομματακι καθυστερημενο.

Την ιδια ακριβως απορια ειχα:Με ποιο δικαιωμα γινεται χρηση κοκκαλου απο δεινοσαυρο, δεν ειναι προστατευμενα ή κατι τετοιο?

Οπως και να χει, η ηλιθιοτητα και η ματαιοδοξια βασιλευειmellow.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...