Προς το περιεχόμενο

Windows 8: Διέρευσαν οι πρώτες εικόνες


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 242
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι να διαβασω απαντάς μόνος σου στο μέγιστο πρόβλημα.

Ram = οσα περισσότερα entries εχεις τοσο ποιο πολυ καθυστερεί η εκκίνηση του Υ/Η.

Να μη μιλήσουμε για στην περίπτωση υπάρξει μια αλλοίωση (κακή καταχώρηση) τι θα συμβεί.

Θα φας μπλε οθόνη και θα λες τι έγινε;

Ας το φτιάξει το λογισμικό της η μς και ισως να το αγοράσω μέχρι τότε τα γνήσια xp καλά είναι και του θείου τα 7αρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια αλλοίωση και ποια κακή καταχώρηση;

Το ίδιο δεν θα συνέβαινε αν υπήρχαν ini;

 

Δεν διαβάζεται όλη η registry κατα το boot,δημιούργησε στο hive σου (που χρησιμοποιείς όταν κάνεις εγκατάσταση ένα οποιοδήποτε πρόγραμμα δλδ το curent user όσα keys Θέλεις,5.000.000 ας πούμε,κάνε cold boot και πες μου αν πήρε περισσότερο χρόνο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα άστο φιλε μου το λογισμικό της πατάει σε πτώματα λογο συμβατότητας θες δε θες.

Εγώ οτι είχα να πω το είπα δίχως να θέλω να το παίξω εξυπνάκιας είναι προσωπική μου γνώμη τοσα χρόνια χρήστης - πελάτης 14;ισως και 15 οφείλω να την εχω.

Οπότε ας συνεχιστεί ο σχολιασμός της είδησης.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς δεν είπε ότι δεν βελτιώνεται το μοντέλο,αν δεν τους ένοιαζε η προς τα πίσω συμβατότηα εννοείται θα ήταν καλύτερα,αλλά αυτό είναι άσχετο με το θέμα που συζητάμε.

Τέλος πάντων καλή συνέχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε ολοιδια εμφανιση ,2-3 λειτουργιες επιπλεον, κατι μικρομπαλωματα και κατι σαχλαμαριτσες ενσωματωμενες βγαλαμε παλι καινουριο "λειτουργικο"..

και αντε πληρωστε παλι κοροιδα την 300αρα για να εχετε τα "ολοκαινουρια" windows.

 

Α ρε μαικροσοφτ τι εταιριαρα εισαι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τους συνέφερε παλιά που κράταγαν τα windows σαν σκυλιά.

Τώρα βγάζουν λογισμικά με ατέλειες για να βγαίνουν αναβαθμίσεις και να γεμίζει η τσέπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε ολοιδια εμφανιση ,2-3 λειτουργιες επιπλεον, κατι μικρομπαλωματα και κατι σαχλαμαριτσες ενσωματωμενες βγαλαμε παλι καινουριο "λειτουργικο"..

και αντε πληρωστε παλι κοροιδα την 300αρα για να εχετε τα "ολοκαινουρια" windows.

 

Α ρε μαικροσοφτ τι εταιριαρα εισαι..

 

 

Εχεις την RTM...?

 

:shock: :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Mε ολοιδια εμφανιση ,2-3 λειτουργιες επιπλεον, κατι μικρομπαλωματα και κατι σαχλαμαριτσες ενσωματωμενες βγαλαμε παλι καινουριο "λειτουργικο"..

και αντε πληρωστε παλι κοροιδα την 300αρα για να εχετε τα "ολοκαινουρια" windows.

 

Α ρε μαικροσοφτ τι εταιριαρα εισαι..

 

ράδιο αρβύλα FTW?

 

έβγαλες συμπέρασμα από φήμες που ακόμα και αν αληθεύουν λένε μερικά πράγματα και όχι όλες τις αλλαγές ή τα νέα features που μπορεί να έχουν τα Win 8...συγχαρητήρια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πιστεύω πως αυτή η είδηση είναι μούφα........

 

όπως είχαν πετύχει τα XP και κράτησαν τόσα χρόνια έτσι πέτιχαν και τα 7 και για αυτό άποψή μου είναι πως θα κρατήσουν.

 

δεν πιστεύω πως θα συμφέρει την microsoft καινούριο λογισμικό γιατί όλοι έμειναν ευχαριστημένοι απο τα 7 και δεν θα έχουν σκοπό να αλλάξουν

πιστεύω πως θα περιμένουν να βαρεθούμε τα 7 και μετά να βγάλουν κάτι καινούριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι καλά.Όταν είχαν βγεί τα βίστα όλος ο κόσμος είχε pc με μισό και ένα γκίγκα ραμ το πολύ και νυχθημερών του έφταιγαν τα βίστα και σβίστα χίστα μίστα.Τώρα που χαμπάριασε πόσα έτη φωτός πίσω ήταν με τα XP και αποφάσισε να διαθέσει 30€ για τον υπολογιστή του να βάλει λίγη ραμ,είναι και πιο ελαφριά τα 7,βγαίνουν και με τη λογική του νετμπουκ όλα πλέον οπότε βαρύ λειτουργικό δεν πρόκειται να ξαναδούμε και το ποτάμι γυρισμό δεν έχει.Όλοι upgrade από 7 σε 8 και από 8 σε 9 κοκ θα πάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...