Προς το περιεχόμενο

Windows 8: Διέρευσαν οι πρώτες εικόνες


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα 7 τα έβγαλε γιατι αναγκάστηκε, όλοι παραπονιόταν για τα bigs που είχε

 

εγω είπα την άποψή μου........

εγω αυτά πιστεύω. θα δούμε τη θα γίνει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 242
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

εχω κανει bookmark πολλα posts...και τα φυλαω για οταν βγει η rtm..

 

 

:devil: :devil:

 

ψαχνω να βρω και εκεινα που ελεγαν οτι τα 7 θα ειναι μουφα πριν καν φτασουν στην rc..

 

 

Αν βρει καποιος καμια πληροφορια για τον minwin σε σχεση με τα 8 , ας ενημερωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλώ οι μελλοντικές προτάσεις σας να ξεκινάνε με "Α, ρε Microsoft..." και μετά ότι έχετε να πείτε...

 

το βάζετε μια στο τέλος, μια στην αρχή, μια στην μέση... μπερδευόμαστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ολοι να αφερετε οτι θα δωσετε ενα σκασμο λεφτα...μπορειτε και κρακαρισμενα τα οποια κανουν κανονικα updates...xp,vista,7 που εχω δοκιμασει κρακαρισμενα μια χαρα...οποτε μην οτ βαζετε ως επιχειρημα για οχι αναβαθμιση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

επίσης δεν είναι ανάγκη να παίρνουμε τις Ultimate/Professional εκδόσεις για οικιακή χρήση, υπάρχουν και οι Home Premium DSP που μπορείς να τις βρεις σε χαμηλή τιμή αν σου κάτσει προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ράδιο αρβύλα FTW?

 

έβγαλες συμπέρασμα από φήμες που ακόμα και αν αληθεύουν λένε μερικά πράγματα και όχι όλες τις αλλαγές ή τα νέα features που μπορεί να έχουν τα Win 8...συγχαρητήρια!

 

καποια πραγματα δεν ειναι δυσκολο να τα μαντεψεις ειδικα αν προκειται για τη Μαικροσοφτ ,κρινωντας απο το παρελθον της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

καποια πραγματα δεν ειναι δυσκολο να τα μαντεψεις ειδικα αν προκειται για τη Μαικροσοφτ ,κρινωντας απο το παρελθον της.

 

δλδ μαντεύεις ότι θα είναι μόνο αυτά τα νέα features και ότι δεν θα έχουν βελτιωθεί σε τπτ άλλο? kk, στέλνω pm και για τους αριθμούς του joker...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ μαντεύεις ότι θα είναι μόνο αυτά τα νέα features και ότι δεν θα έχουν βελτιωθεί σε τπτ άλλο? kk, στέλνω pm και για τους αριθμούς του joker...

 

οχι απλα πιστευω οτι το νεο "λειτουργικο" θα ειναι ενα συνοθυλευμα μπαλωματων του αρχαιου και χιλιοτρυπιου πυρηνα των windows με καποια μικρα η μεσαια νεα feature που λες και καποιες ελαχιστες διαφορες στο γραφικο περιβαλλον.

και ολα αυτα βεβαια σε σουπερ τιμη μην ξεχνιομαστε.

 

φυσικα αυτη ειναι η δικη μου αποψη και δεν αναγκαζω κανενα να τη συμμεριστει.

το αν ειναι σωστη ή οχι θα φανει εν καιρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή όλος ο κόσμος έχει Η/Υ μην νομίζετε ότι όλοι ασχολούνται με την φιλοσοφία τους.

Όσοι έχουν PC όμως, είναι καταδικασμένοι να γνωρίσουν την φιλοσοφία των PC για να διαφυλάξουν την υγεία του υπολογιστή τους.

 

Η διαφορά των PC με τα MAC είναι αρκετά απλή...

 

Η Apple σου πουλάει ένα "μανήσιο" μηχάνημα συναρμολογημένο κι έτοιμο από το εργοστάσιο, όπως ακριβώς είναι

στημένο ένα αυτοκίνητο καινούργιο συναρμολογημένο στο εργοστάσιό της. Όταν παίρνεις PC και στο συναρμολογεί

ένα π.χ. "πλαίσιο" ή ένα εργαστήρι υπολογιστών της γειτονιάς είναι σα να παίρνεις ένα συναρμολογημένο αυτοκίνητο

από "το συνεργείο απέναντι"... Αν γνωρίζεις από την φιλοσοφία και την μηχανολογία των αυτοκινήτων ως χρήστης,

σίγουρα μπορεί να έχεις ένα αυτοκίνητο εξίσου καλό ή κι ακόμα καλύτερο σε γενικό βαθμό σε σχέση με την τιμή

απ' ότι αν έπαιρνες με τα ίδια λεφτά ένα "μανήσιο" αυτοκίνητο από το εργοστάσιο. Όπως και να 'χει όμως,

το εργοστασιακό έχει συναρμολογηθεί από υπέρτατους επαγγελματίες οι οποίοι ακολουθούν συγκεκριμένες τεχνικές

φιλοσοφίες, ενώ εσύ παραμένεις ένας γνώστης μεν - ερασιτέχνης δε. Η εγγύηση λειτουργίας είναι πολύ πιο αξιόπιστη

της εργοστασιακής απ' ότι της ερασιτεχνικής συναρμολόγησης.

 

Οπότε, εγώ με 1200 € έχω ένα PC που μπορώ να κάνω πολλά περισσότερα από ένα 1200 € MAC και μου κάνει εντύπωση

συγκεκριμένα το PC μου δουλεύει όπως την πρώτη μέρα που πέρασα τα Windows 7 δηλαδή πριν 16 μήνες. (Ναι εγώ το έστησα).

Το χρησιμοποιώ κυρίως για DAW (Digital Audio Workstation), για Video Editing αλλά και για Gaming.

Ίσως η καλή του υγεία βασίζεται στο ότι δεν είναι συνδεδεμένος στο ιντερνετ κι ούτε πρόκειται.

 

Συμβουλή, οι νέοι χρήστες να πάρετε Mac για να σταματήσετε να πρήζετε τους φίλους σας που ξέρουν από PC. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και που να ήξερε και τι ποσοστό της αγοράς έχει το desctop pc...Ένας μεγάλος λόγος που η ms δεν κυνηγάει την πειρατεία βασικά είναι αυτός.Γιατί δεν δίνει δεκάρα για τα λίγα desctop pcs που θα στηθούν στα μαγαζάκια της γειτονιάς.Τα λεφτά τα πολλά είναι στα laptops και τα νετμπουκς που εκεί πουλάει τα εκατομμύρια αντίτυπα του λογισμικού της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...