Προς το περιεχόμενο

χειριστηριο ενα για ολα 8,99€


Palm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα το χαμό που έγινε την άλλη φορά, η προσφορά ξανατρεχει στην ίδια τιμή. Lidl θρακομακεδονων έχει καμία σαρανταρια κομμάτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

<br />Μετα το χαμό που έγινε την άλλη φορά, η προσφορά ξανατρεχει στην ίδια τιμή. Lidl θρακομακεδονων έχει καμία σαρανταρια κομμάτια.<br />
<br /><br /><br />

 

thanx φιλε, προλαβα ενα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα

θα ηθελα να ρωτησω εαν μπορουμε να ελεγξουμε τον νοβα pace831 αποκωδικοποητη που δινει η νοβα με το τηλεχειριστηριο του lidl.

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια.. εχω παρει 4 φορες να το βρω αυτο το γα@@#@$ τηλεκοντρολ.. αν καποιος μπορει ας μου παρει ενα και να βρεθουμε να μου το δωσει.. δηλαδη ελεος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια.. εχω παρει 4 φορες να το βρω αυτο το γα@@#@$ τηλεκοντρολ.. αν καποιος μπορει ας μου παρει ενα και να βρεθουμε να μου το δωσει.. δηλαδη ελεος...

Που πήρες; Στο 800 - 111 3333;

http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg/SID-41A55581-D3250188/lidl_gr/hs.xsl/5497.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια.. εχω παρει 4 φορες να το βρω αυτο το γα@@#@$ τηλεκοντρολ.. αν καποιος μπορει ας μου παρει ενα και να βρεθουμε να μου το δωσει.. δηλαδη ελεος...

 

Αν είσαι Θεσσαλονίκη έλα τέρμα Βούλγαρη να στο δώσω... είπα της γυναίκας μου πως ήθελα ένα, βγήκα και πήρα την άλλη μέρα και μου έφερε ένα κι αυτή γυρνώντας από τη δουλειά... οπότε αντί να το επιστρέψω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που πήρες; Στο 800 - 111 3333;

http://www.lidl.gr/c...hs.xsl/5497.htm

Σορρυ φιλε μου μολις ειχα γυρισει απο τα lidl και ημουν συφφυλιασμενος.. εχω παει ηθελα να γραψω.. και για τον φιλο απο κατω αιμαι αθηνα :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για γενικότερη ενημέρωση, σήμερα μεσημέρι, υπήρχαν περίπου 10-15 τεμάχια στο καλαθάκι, στο LIDL Παπαναστασίου & Αλεξ. Σταύρου (είναι η συνέχεια της Συνδίκα πάνω από την Καραμανλή) στην περιοχή της Χαριλάου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χα χα τη προηγούμενη φορα σε αυτο ειχα παει μετα απο αυτο στα Κωνσταντινουπολ. (που δεν ειχαν καθόλου εποχιακά τοτε) αλλα δεν το ειχε ουτε εκεί αλλα στο λιντλ Ν. Ελβετιας ειχε πάνω από 40 τοτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Αθηνα και προς βορεια μπορειτε να πειτε κανα lidl που ειχε κομματια? Σε ενα που κοιταξα στη Μαραθωνος (οχι οτι ειναι κοντα μου αλαλ ετυχε να περναω) δεν βρηκα, μονο τροφιμα ειχε, το πιο κοντινο που βρηκα σε ηλεκτρονικα ηταν κατι μπαταριες...

 

Επισης, ξερετε αν μπορει αυτο το control να με βοηθησει στο οτι μου χαλασε το control του προβολεα (και ειναι αρκετα δυσευρετο/ακριβο) ? Ενταξει οχι για ρυθμισεις, αλλα για το on-off εστω...γιατι αναγκαζομαι να σκαρφαλωνω τωρα καθε φορα για να τον ανοιγοκλεινω... (ειναι στο ταβανι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...