Προς το περιεχόμενο

AMD Catalyst Drivers


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά πέρασα τους 12.4 και μετά την εγκατάσταση το Cpu μου τρέχει 60 με 70% χωρίς να είναι ανοιχτό κάποιο πρόγραμμα.

Αφού έψαξα για ιούς και απέκλεισα οτιδήποτε άλλο απεγκατέστησα τους drivers και όλα επέστρεψαν κανονικά. Ξαναπερνώ τους

drivers και πάλι τα ίδια.Κάνω απο safe mode απεγκατάσταση στα πάντα με διάφορα εργαλεία και ξανά εγκατάσταση και πάλι το CPU γκαζώνει 70% απο μόνο του. Τι να κάνω;

έχω επεξεργαστή AMD τριπύρινο και κάρτα HD3200 ενσωματωμένη στη μητρική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως, έχω εγκαταστήσει τους 12.6 beta εδώ και 7-8 μέρες και είναι τέλειοι.

Και εγώ με τους 12.4 είχα διάφορα κολλήματα, με τους 12.6 όλα έστρωσαν.

Βέβαια αφου έχεις κάρτα της σειράς 3000 ή δοκίμασε τους 12.4b ή αναγκαστικά ξαναγύρνα σε κάποιον προηγούμενο οδηγό που δέν σου δημιουργούσε προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες, εγω εχω την HD 4890 και οταν κανω ελεγχο για ενημερωση δεν μου βρισκει κανεναν εδω και κανα μηνα, εχω καμια αμαβαθμιση, ή οχι;

post-230308-0-21109000-1339331786_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού δεν βρίσκει το catalyst που είναι άμεσα συνδεδεμένο με την ιστοσελίδα τις εταιρίας τότε 99% δεν περιμένεις κάποιο update.

Ok ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Windows 7 Ultimate x64

Οπως λεει και στην σελιδα που βλεπεις στο λινκ, οι τελευταιοι οδηγοι ειναι οι 12.4 (μαλλον σταματανε την υποστηριξη γιατι ειναι ηδη 3 γενιες πισω) και τα τελευταια profiles ειναι τα 12.6 beta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως λεει και στην σελιδα που βλεπεις στο λινκ, οι τελευταιοι οδηγει ειναι οι 12.4 (μαλλον σταματανε την υποστηριξη γιατι ειναι ηδη 3 γενιες πισω) και τα τελευταια profiles ειναι τα 12.6 beta.

Νομιζω ειπανε οτι θα βγαζουν drivers καθε 3 μηνες για παλιες σειρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε θα σου βγαλει σε κανα διμηνο απο τωρα. ^_^

Απλα θελω να ξερω εαν θα βγει στην ιδια περιοδο με το Assassin's Creed III για να φτιαξουν κολλήματα κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα θελω να ξερω εαν θα βγει στην ιδια περιοδο με το Assassin's Creed III για να φτιαξουν κολλήματα κτλ.

Τοτε στειλε mail στην amd και ρωτα. δεν χανεις κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά έχω το λαπτοπ toshiba satelite l505-111 και κατεβάζω από ati τους drivers της κάρτας του (σωστή έκδοση) αλλά δεν μπορεί να την εγκαταστήσει οπότε ξεμένω με το μόνο driver από το site της toshiba που είναι του 2009, μπορώ να κάνω κάτι;

Επίσης έχω πρόβλημα σε παιχνίδια που δεν είχα πρόβλημα, κολάνε σε χαμηλό detail και δεν είναι λόγο θέρμανσης του λαπτοπ.

Και πχ μπαίνω εδώ http://www.commandandconquer.com/en/games/bygameid/cncgenerals2# και το βίντεο κολλάει καθώς το βλέπει, τι φταίει;

Έχω βάλει directx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...