Προς το περιεχόμενο

AMD Catalyst Drivers


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για Win7, σειρά 4 οι τελευταίοι διαθέσιμοι είναι 12.6 και είναι απο τους καλύτερους drivers που έχω βάλει εδώ και τέσσερα χρόνια απο θέμα επιδόσεων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

παιδιά έχω το λαπτοπ toshiba satelite l505-111 και κατεβάζω από ati τους drivers της κάρτας του (σωστή έκδοση) αλλά δεν μπορεί να την εγκαταστήσει οπότε ξεμένω με το μόνο driver από το site της toshiba που είναι του 2009, μπορώ να κάνω κάτι;

 

κάποια βοήθεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

κάποια βοήθεια;

 

Απο το site της AMD

 

http://support.amd.c...ob_win7-64.aspx

 

The following notebooks are not compatible with this tool:

Notebooks equipped with switchable graphics


  •  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε και λεμε... υπαρχει λαπτομ με 4200+5650m , υπαρχουν και γνησια win8 απο msdn ... υπαρχει καμια λυση σε drivers που να υποστηριζουν εναλλαξιμα γραφικα μεταξυ των παραπανω καρτων η η μαλακια που δερνει τα τσακαλια εκει στην amd που αποφασισαν να διαχωρισουν τους οδηγους σε legacy και κανονικους ενω υπαρχουν ακομη σχετικα ισχυρα συστηματα με σειρα 4 + σειρα 5 θα μας αναγκασει να μεινουμε με win7 και τους 12.4 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Βγηκαν νεοι drivers 12.9 beta.Δεν ξερω τι γινεται παντως εγω εχω προβλημμα.Οι 12.8 και 12.9 κοβουν την καρτα μου.Ενω δεν εχω vsync ανοιχτο.Διαβασα οτι κι αλλοι εχουν ιδια προβλημματα με την 7870 και τους 12.8 και 12.9.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασε κανα site ρε τεμπελη :P :P

 

Φανη δεν βγηκαν ακομα για να ξερουμε ρε φιλε.Επικεντρωμενους στις 7αρες τους βλεπω εγω.

 

Edit: Βρηκα αυτο http://benchmark3d.c...-11-beta-9-01-8 αλλα βγαλαν το λινκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην σειρα 5 για την 5770 τη παιζει θα βγει 12.11 η παμε για την 12.9 και κατι ακομα συμφερει να παμε απο 12.8 σε 12.9 βλεπω πολα παραπονα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως με τους 12.11 beta ,στην 7970 και σε στοκ και σε 1100/1650 οι αύξηση των επιδόσεων και στα bench και σε b3 είναι εξωπραγματική...Κάποιο λάκο έχει η φάβα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...