Προς το περιεχόμενο

AMD Catalyst Drivers


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω τους 12.6 και θελω να βαλω τους πιο καινουργιους μιας και θελω να παιξω FarCry3, ποιους να βαλω?? Επισης πρεπει να κατεβασω ολοκληρο τον Catalyst ή απλα να κατεβασω το πιο καινουργιο Cap?

Πρεπει να βάλεις και του 12.11beta11 και το τελευταίο cap

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να κατεβασω αυτον που λεει .NET 4.0 support ή τον απλο?? Και μετα κατεβαζω το Cap και το κανω εγκατασταση κ αυτο ε....

Επεξ/σία από pavlos0160
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το .NET 4.0 είναι συστατικό των Windows και κατά πάσα πιθανότητα το έχεις ήδη. Αν δεν είσαι σίγουρος κατέβασε τους οδηγούς με .NET 4.0 υποστήριξη και θα το εγκαταστήσουν κι αυτό.

Από εκεί και μετά δεν χρειάζεται να εγκαθιστάς το .NET 4.0 σε όποιο πρόγραμμα το ζητάει αφού το έχεις ήδη. Αυτό σημαίνει ότι την επόμενη φορά θα κατεβάσεις τους οδηγούς χωρίς .NET 4.0 υποστήριξη για να γλυτώσεις αρκετά MB κατεβάσματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

σε τι διαφερουνε τα ετοιμα προφιλ της amd απτο να τα φτιαξουμε ;

Ειναι ετοιμα :P Επισης εχουν τις <<ιδανικες>> ρυθμισεις για καλύτερη ποιότητα/απόδοση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλή χρονιά . Μα ρίξω και εγώ την ερώτηση μου , μήπως κάποιος γνωρίζει . Εχω μια sapphire 6850 με κουμπωμένες πάνω 2 οθόνες . Το 2d mode για την κάρτα είναι 100mhz(gpu clock) και 150mhz(memory clock) . Έτσι δούλευε για πολύ καιρό . Εδώ και κανα μήνα ενώ στην 1 οθόνη(vga συνδεση) λειτουργεί κομπλέ το 2d mode όταν γυρνάω στην άλλη οθόνη(dvi συνδεση) τα ρολόγια στο 2d mode γίνονται 250mhz και 1000mhz . Εχω τους 12.10 περασμένους πάνω . Κάποιοι σε ξένα φόρα λένε οτι έτσι δουλεύει σε dual monitor αλλά αυτό δεν ισχύει . Για πολύ καιρό η κάρτα έριχνε τα ρολόγια σωστά ανεξαρτήτως σε ποια οθόνη δούλευα . Έχει κανένας καμιά ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...