Προς το περιεχόμενο

AMD Catalyst Drivers


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπρρρρρρρρρ , μου το ειχε σκισει το μηχανημα, δεν μπουταρε καν σε win7 , ευτυχως δουλεψε το backup που ειχα...ποτε ξανα

 

Εγώ πάντως δεν αντιμετώπισα ποτέ πρόβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τους 12.10 η 5850 απο 7,7 που είχε στην βαθμολογία των Windows, πήγε στο 6,9

εντέλει πέρασα τους 12.11 beta και ξαναπήγε στην κανονική βαθμονόμιση της, στο 7,7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, αυτό δε λέει τίποτα, σκέψου ότι εμένα με 6870 CrossFire οι 12.8 μου έβγαζαν 7.6 και οι 12.10 7.5.

 

Και άντε πες το CrossFire δε μετράει, να μου βγάζει χαμηλότερη βαθμολογία από την 5850 σου που είναι ελαφρώς πιο αργή από την 6870;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Μπορεί και να μην βγουν. Δεν βγάζει κάθε μήνα επίσημους οδηγούς πλέον.

Αλλά και να βγουν, μάλλον θα πάνε παρέα με τους επόμενους beta, οπότε αν έχουμε κάρτα νέας γενιάς και παίζουμε καινούρια παιχνίδια, καλύτερα αυτούς.

Μια και μιλάμε για beta οδηγούς, έχουμε φτάσει αισίως στους CATALYST 12.11 BETA11

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, αυτό δε λέει τίποτα, σκέψου ότι εμένα με 6870 CrossFire οι 12.8 μου έβγαζαν 7.6 και οι 12.10 7.5.

 

Και άντε πες το CrossFire δε μετράει, να μου βγάζει χαμηλότερη βαθμολογία από την 5850 σου που είναι ελαφρώς πιο αργή από την 6870;

 

Ποιος δινει σημασια στo win index...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχετε δοκιμασει υπερχρονισμό μεσω των catayst? γιατι ενω τα βαζω στο τερμα δεν βλεπω καποια αντιδραση από την καρτα, ουτε καν θερμοκρασιακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μπορω να βαλω καποιο cap απο παλαιοτερους drivers;Αυτην την στιγμη ειμαι με 12.11 beta-cap2 και θελω να εγκαταστησω το cap3 απο τους 12.1 για ενα συγκεκριμενο παιχνιδι.Θα δουλεψει η τσαμπα η εγκατασταση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω τους 12.6 και θελω να βαλω τους πιο καινουργιους μιας και θελω να παιξω FarCry3, ποιους να βαλω?? Επισης πρεπει να κατεβασω ολοκληρο τον Catalyst ή απλα να κατεβασω το πιο καινουργιο Cap?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...