Προς το περιεχόμενο

AMD Catalyst Drivers


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και καλή χρονιά . Μα ρίξω και εγώ την ερώτηση μου , μήπως κάποιος γνωρίζει . Εχω μια sapphire 6850 με κουμπωμένες πάνω 2 οθόνες . Το 2d mode για την κάρτα είναι 100mhz(gpu clock) και 150mhz(memory clock) . Έτσι δούλευε για πολύ καιρό . Εδώ και κανα μήνα ενώ στην 1 οθόνη(vga συνδεση) λειτουργεί κομπλέ το 2d mode όταν γυρνάω στην άλλη οθόνη(dvi συνδεση) τα ρολόγια στο 2d mode γίνονται 250mhz και 1000mhz . Εχω τους 12.10 περασμένους πάνω . Κάποιοι σε ξένα φόρα λένε οτι έτσι δουλεύει σε dual monitor αλλά αυτό δεν ισχύει . Για πολύ καιρό η κάρτα έριχνε τα ρολόγια σωστά ανεξαρτήτως σε ποια οθόνη δούλευα . Έχει κανένας καμιά ιδέα;

 

Ετσι δουλεύει dont worry . Απλα δεν το είχες παρατηρήσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ετσι δουλεύει dont worry . Απλα δεν το είχες παρατηρήσει!

 

Είμαι σίγουρος οτι για πάνω απο 1 χρόνο δούλευε το 2d mode στα 100-150 . Το κοίταγα συχνά . Επίσης να διευκρινίσω ότι δεν το κάνει πάντα . Μερικές φορές δουλεύει σωστά και στις 2 οθόνες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι beta. 

 

πώς κάνουμε εγκατάσταση αυτό : atiman 7.0.2 έχει επιλογή σαν διαχειριστής και όταν πάω να το βάλω βγάζει ένα σφάλμα 1925 και μου λεει ότι δεν έχω δικαίωμα και ότι είναι από άλλο pc και τέτοια. 

 

 

αν έλεγα ότι είναι 12.11 θα είχαμε 20 ποστ ακόμα ,σε κανένας δεν του έχει τύχει αυτό ?

τι λάθος κάνω και δεν κάνει καθόλου εγκατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...