Προς το περιεχόμενο

AMD Catalyst Drivers


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια εχεις κανεις θεμα με τους 14.6 να μην μπορει να κανει sleep η καρτα τους?με τους 14.4 δεν ειχα προβλημα...

Τι εννοείς όταν λες "να μην μπορει να κανει sleep η καρτα";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα εγώ 14.6 αλλά πήγα πίσω σε 14.4 γιατί μου έκαναν corrupt το atikmdag.sys και μετά μου έβγαλε την πίστη να βρώ fix ! Έστειλα feedback στην AMD. Το κατάλαβα όταν άρχισα να τρώω BSOD ( με αυτό το αρχείο να αναφέρεται ) σε όλα τα games !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι με 14,6 απο τοτε που βγηκαν και δεν εχω το παραμικρο προβλημα.

Βεβαια στα power plans εχω βαλει να μην απενεργοποιειται τιποτα.

 

Δεν εχω συναντησει σε παιχνιδι καποιο θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που μολις περασα τους 11.4 (clean install) δεν μπορουσα να κανω boot τον SSD μου σε AHCI?

Επρεπε να τον γυρισω σε IDE για να ξεπερασω το Windows Logo..
Ουτε με downgrade καταφερα να κανω κατι. 
Τελικα εκανα ενα rollback και ησυχασα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,εκανα φορματ το λαπτοπακι μου(hp pavilion dv7 2030ev) και ξαναεβαλα το 8.1.Την προηγουμενη φορα αντιμετωπισα θεμα με το catalyst(εχω την hd radeon 4650),υστερα απο οδηγιες εδω στο φορουμ εγκαταστησα την εφαρμογη ddu,εκανα οτι ελεγε και ξανα εβαλα την 13.1 legacy μεσα απο την επισημη σελιδα της amd και ανοιγε μετα κανονικα το catalyst ετσι ωστε προσαρμοζα τις διαστασεις της οθονης της τηλεορασης.Αυτη τη φορα εκανα ακριβως τα ιδια αλλα δεν το ανοιγει με τιποτα.Το catalyst υπαρχει κανοντας δεξι κλικ στο ποντικι στην επιφανεια εργασιας αλλα μετα δεν το ανοιγει.Τι προτεινετε αλλο να κοιταξω ή να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασσική περίπτωση. Ξανακάνε απλά τα ίδια που συζητούσαμε κ την άλλη φορά. Την 2η ή τη 3η θα πιάσει...

δυστηχως το εχω κανει πανω απο 10 φορες αυτη τη φορα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....παιδια εχτές είχα ένα θέμα που δεν μου είχε ξανασυμβεί....εκανα uninstall τους drivers από το control center και μετα την επανεκκίνηση οι usb θύρες νεκροσανε...υπαρχει κάποιος τροπος να μην ξανασυμβεί αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....παιδια εχτές είχα ένα θέμα που δεν μου είχε ξανασυμβεί....εκανα uninstall τους drivers από το control center και μετα την επανεκκίνηση οι usb θύρες νεκροσανε...υπαρχει κάποιος τροπος να μην ξανασυμβεί αυτό....ευχαριστω..

Το είχα πάθει και εγώ και δεν μπορούσα να κάνω επαναφορά συστήματος. Τελικά έκανα φορμάτ. Φυσικά δεν δούλευε πληκτρολόγιο, ποντίκι με αποτέλεσμα να μην μπορώ ούτε τον κωδικό πρόσβασης να πληκτρολογήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....αυτο ακριβός επαθα...ποντικι,πληκτρολόγιο νεκρά.....πρωτη φορα όμως μου συμβαίνει...ειπα αμάν να μπω στο acronis boot και ευτυχώς που δούλευαν tab,enter,space(για τικαρισμα) και έκανα επαναφορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...