Προς το περιεχόμενο

Minecraft


gianakakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενας guide για το minecraft (για την πρώτη βραδιά συγκεκριμένα) παιδιά. Πολύ απλό αλλά είναι η πρώτη μου προσπάθεια. Όποιος θέλει ας το τσεκάρει κι αν του είναι εύκολο ας κάνει κι ένα subscribe στο κανάλι.

http://www.youtube.com/watch?v=0UOcbtRXvls&feature=player_embedded

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου, μιλάς γρήγορα και δεν αρθρώνεις καλά. Είναι πολύ βασικό και πρέπει να το διορθώσεις. Μην αγχώνεσαι. Παρουσίαση κάνεις. Αργά και καθαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον δεν μας έκατσε το tf2.Ψάχνουμε εταιρία για hosting..πέρα από multiplay

βρήκα και την fluctis και την fragnet..

Ξέρετε κάποια άλλη;

--

Όμως εκεί που κολλάμε,βασικά τα άλλα 2 παιδιά που θέλουμε είναι στο ποσοστό της ram.Αυτό το ποσοστό είναι για τα πόσα άτομα θα μπορούν να μπουν στον σερβερ; ή για costumιες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ημουν σιγουρος αν επρεπε να το ποσταρω εδω η σε καποια αλλη κατηγορια... τεσπα, οπως και ναχει! :P Θελω να ανοιξω εναν σερβερ για να παιζουμε με την παρεα, ολο το σεταπ του ειναι μια χαρα, εχω ομως ενα μεγαλο προβλημα: δεν μου ανοιγει για ΚΑΝΕΝΑ λογο καποιο port του μοντεμ για να συνδεθει ο σερβερ! Εχω το thompson tg585 v8, εχω ακολουθησει ΟΛΕΣ τις οδηγειες που εχω βρει παντου σχετικα με το port forwarding για το συγκεκριμενο μοντελο και για το συγκεκριμενο game, αλλα ΤΙΠΟΤΑ! Οταν ανοιγω τον server απλα μου βγαζει αυτο:

 

33pf0ye.png

 

 

PLEASE καντε καποιο θαυμα γιατι θα τρελαθω! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...