Προς το περιεχόμενο

Αγορά SSD


Heatspreader

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 564
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

o Vertex 3 είναι ο γρηγορότερος, βέβαια δεν είναι ακόμα διαθέσιμος (ΕΛΕΟΣ)...

 

η 2η επιλογή είναι να πας σε 160GB Intel 320 Series, όταν έρθουν βέβαια και αυτοί...

 

βάλε άλλα 20 και πάρε αυτόν εγγυηση.

 

και αν τον βρει (καινούριο) να κάτσω να με φτύσεις :P

 

παιδια αυτος λεει?

 

πλέον όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χέσε την Intel μιας και έφυγε απο την αγορά microcontrollers μιας και το μόνο που την νοιάζει ειναι να κατασκευάζει NAND μαζι με την Micron και προχώρα στην ουσία, σε έναν Sandforce 2000 OCZ Vertex 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H μόνη διαφορά που θα δεις στα games με την βοήθεια ssd είναι ότι θα κάνουν πιο γρήγορα loading τίποτα άλλο. Μην περιμένεις να δεις διαφορές σε ποιότητα ή σε γραφικά...μπορεί να υπάρχουν αλλά δεν θα καταλάβεις καμία αλλαγή (για τα games μιλώντας πάντα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω να βάλω αλλα 20 αλλα μένω Τρίπολη...κ για να πάω μαγουλα που Ειναι διαθέσιμος ο δίσκος θέλω αλλα 100€...άρα στα λεφτά αυτα θέλω κάποιον που να αποστελεται Τρίπολη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δεν πρόκειται να τον έβρισκες ακόμα και αν πήγαινες Μαγούλα, όταν βλέπεις "διαθέσιμο σε συγκεκριμένα καταστήματα" να ελπίζεις ότι θα κερδίσεις το joker και όχι ότι θα βρεις το προϊόν που θες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

απολύτως καμία, απλά τον 3.5αρη δεν θα μπορείς να τον βάλεις σε laptop, ενώ ο 2.5αρης μπαίνει σχεδόν παντού...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτο το ξερω!!αλλα για επιδοσεις ελεγα μηπως...να τον χτυπησω δηλαδη!!κοιταζα και αυτον τωρα...

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.320204

 

αλλα 60gb ειναι καλα?με windows,1-2 games και καποια προγραμματα!!θα με φτασουν...δεν παθαινει τπτ αμα σβηνω και ξαναβαζω εε?εχω ψιλομπερδευτει....με τα 90 θα ειμαι σιγουρα υπερικανοποιημενοσ!!αλλα κολλαω λιγο με την ocz γιατι σε καποια ξενα φορουμ που εψαξα την ψιλοκραζουν και θεοποιουν την corsair!!ισχυει κατι τετοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εμενα μου φαινονται λιγα..οπποτε αστον!!!απλα σου λεω για τις διαφορες τους ocz - corsair!!εσυ τι θα επαιρνες?αμα ειναι να τον παραγγειλω..80αρη corsair η 90αρη ocz?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...