Προς το περιεχόμενο

Αγορά SSD


Heatspreader

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηρα στα Multirama σημερα το πρωι..με πεταγαν σαν μπαλακι απο δω κ απο κει..τελικα μιλησα με ενα παλικαρι σε καποιο καταστημα...το οποιο δεν ειχε συσκευασια μπροστα του για να δει τι ειναι..και θα επαιρνε σε καποιο αλλο καταστημα..τον ξανακαλεσα μετα απο ωρα και μου ειπε πως του εδωσαν μονο το κωδικο του συγκεκριμενου προιοντος(ocz-2vtx90g)!!τεσπα..εψαξα αλλα δεν βρηκα τπτ..εκανα παραγγελια απο τα Multirama τον ocz ( http://www.multirama.gr/products/product?pid=0544132&catid=020801 )...τον εβαλα να τον παραλαβω απο το καταστημα της τριπολης για να τους βαλω να μου τον ανοιξουν και αν δεν ειναι 34nm να μην τον παρω!! :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 564
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά έχω έναν F60 και έχω ψήσει κι έναν φίλο μου να πάρει SSD. Έχω παραγγείλει έναν Vertex 2 60αρι απο eWorld. Θα πρέπει να προσεξω κάτι άλλο; Γιατί τότε που τον πήρα εγώ τον δικό μου δεν υπήρχαν 25nm και τέτοια κόλπα.

Επισεις ελπίζω να του φτάσει το μέγεθος. Ο Vertex θα έχει γύρω στα 55gb διαθέσιμο. Τώρα ο C του είναι κάπου εκει, οπότε με ένα "ελαφρημα" των windows και λίγο προσοχή στην εγκατάσταση προγραματων μπορεί να το φτάσουμε κανά 40αρι. Καλά δε θα είναι απο άποψη επιδόσεων;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα τον ακυρωσα αυτον απο τα Multirama αφου βρηκα απο εδω μεσα μια αγγελια εναν OCZ Vertex 2 120gb στα 120 gb με τα ιδια λεφτα,σφραγισμενο!!με εγγυηση απο το zizanio..δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλο το zizanio αλλα οκ!!οπως και να εχει εγγυηση εχει!!αυριο η μεθαυριο θα τον εχω στα χερια μου,αφου ανεβηκε ενας φιλος μου αθηνα και τον πηρε σημερα...καλα δεν εκανα?ειναι 30gb διαφορα οπως και να το κανεις!τον ssd για να σου δωσει οτι καλυτερο πρεπει να τον εχεις τεζα φουλαρισμενο?η μακακιες λεω...? :rolleyes: ....θελω να μου δωσετε τα φωτα σας για αλλη μια φορα οταν θα τον παρω!!!ευχαριστω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok!!θα εχω χωρο και παλι...αφου τωρα οτι κατεβαινει απο idm και utorrent παει στον c..οταν θα βαλω τον ssd ομως θα πηγαινουν αλλου!!tweaks να κανω μονο αυτα που ειναι pinned?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...