Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια επειδη δεν ξερω τι παιζει με το φιφα μιας και οπως εχω γραψει εναι η πρωτη φορα που ασχολουμε, πατσακια(οχι απαραιτητα ελληνικα) οπως το προ βγαινουν που και που? πχ τωρα εχετε βρει κανενα καλο? με superleague πιο πολλες ευρωπαικες ομαδες και τετοια? για παιχνιδι απο την θειο αναφερομαι γιατι στα προηγουμενα ποστ διαβασα κατι για ea creation center αλλα φανταζομαι ειναι για τα αυθεντικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αραγε γινεται να παρακαμψουμε την origin εμεις που εχουμε το αυθεντικο game ?δλδ να κανουμε install χωρις να περιμενουμε 200 ωρες ολο αυτο το update?Οσοι το κατεβασαν απο τον θειο παλι περιμεναν να γινει αυτο το update ή ηταν κομπλε και με ενα serial number εχουν προσβαση & στο online?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aγορασε το απο εδω. Επελεξε εκδοση standart.

 

18,89 ευρω εχει. Eχω ψωνισει ηδη 4 keys για μενα και για φιλους μου και λειτουργουν σε ολους μας αψογα.

 

 

καλημερα φιλε θα μπορουσες να με βοηθησεις λιγο. θελω να αγορασω το cd key απο εδω , ειναι αξιοπιστο το site ? , πως θα μου ερθει το κεy με email ? και τελος οταν το παρω θα πρεπει να το ξαναεγκαταστησω το παιχνιδι, πρεπει να το κατεβασω απο καπου , ή παω στις ρυθμισεις καο απλωε βαζω τον κωδικο και μπορω να παιξω online?

Ευχαριστω πολυ και συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα φιλε θα μπορουσες να με βοηθησεις λιγο. θελω να αγορασω το cd key απο εδω , ειναι αξιοπιστο το site ? , πως θα μου ερθει το κεy με email ? και τελος οταν το παρω θα πρεπει να το ξαναεγκαταστησω το παιχνιδι, πρεπει να το κατεβασω απο καπου , ή παω στις ρυθμισεις καο απλωε βαζω τον κωδικο και μπορω να παιξω online?

Ευχαριστω πολυ και συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις

 

Λοιπον, οπως σου ειπα το site φαινεται αξιοπιστο αφου εχω αγορασει ηδη 4 keys και λειτουργουν ολα. Το key θα σου ερθει με email αλλα και στο order history στο site εκει στο account σου. Ο ενας φιλος μου που πηρε key αλλα το ειχε ηδη το παιχνιδι, το απεγκατεστησε και το ξαναεγκατεστησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, οπως σου ειπα το site φαινεται αξιοπιστο αφου εχω αγορασει ηδη 4 keys και λειτουργουν ολα. Το key θα σου ερθει με email αλλα και στο order history στο site εκει στο account σου. Ο ενας φιλος μου που πηρε key αλλα το ειχε ηδη το παιχνιδι, το απεγκατεστησε και το ξαναεγκατεστησε.

 

εμένα που μου το είχε στείλει ο θείος και πήρα χτες key, δε χρειάστηκε να κάνω τπτ εκτός του να το βάλω μέσα από το παιχνίδι

μάλλον εξαρτάται από το ποιός θείος το έστειλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω κατεβασει το προ κ το φιφα τα καινουργια ,το προ ειναι ομοαλο με γραφικα καλα το φιφα μου παιζει αλλα πολλες φορες κολαει στο παιχνιδι ,παιζετε ομως κ τα γραφικα ειναι χαλια σε συγκριση με το προ ,τι λαθος εχω κανει ,το gameplay του φιφα δυστηχως ειναι καλυτερο αλλα πειτε μου τι λαθος εχω κανει ,μπαινω στις ρυθμισεις μηπως εχει κατι να σουλουπωσω αλλα τιποτα , τα εχω κατεβασμενα απο το θειο ,εχω ενα i5 4gb την 5650 με 1gb .

Διαβασα πιο πριν οτι τα γραφικα εχουν ξεφυγει εμενα μου τα δειχνει καπως πετσοκωμενα κ το gameplay δεν ειναι ομαλο ενω παιζω που κ που σπαει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε υπάρχει πρόβλημα με shuttering/lag σε ορισμένες κάρτες γραφικών

Δες και εδώ που έχω πει για το θέμα (post 522)

http://www.insomnia.gr/topic/404869-fifa-12/page__view__findpost__p__4319926

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ξεκαθαρα πια εχω προβλημα στο online. Οπως ειπα και πριν μερικα ποστς, παιχνιδι με παιχνιδι, η ταχυτητα της ομαδα μου και οχι του παιχνιδιου(ειναι normal) παρουσιαζει ανωμαλιες. Οι παικτες γινονται τρομακτικα δυσκινητοι και βαριοι πραγμα που βγαζει ματι ρε παιδι μου και δεν εχει να κανει με διαφορα δυναμικοτητας ομαδας. Εδω ειχα την Chelsea και ΣΕΡΝΟΝΤΟΥΣΑΝ οι παικτες, εχανα την μπαλα με το παραμικρο, μια πασα δε μπορουσα να αλλαξω σωστα. Μεχρι που πριν λιγο, εκει που επαιζα ενα season και ειχα το συγκεκριμενο προβλημα, καπου στα μισα του 2ου ημιχρονου γινεται ενα "κλικ" και η ομαδα μου παιρνει τα πανω της και να μη τα πολυλογω παιζω ισος προς ισο.

 

Εκανα και δοκιμες σε offline single player και οντως υπαρχει θεμα, στο offline παντα η ομαδα ειναι οπως πρεπει. Στο online στους μισους+ αγωνες γινεται πραγματικα unplayable. Αν εχει και καποιος αλλος παρομοιο θεμα ας πει κατι ή εστω ξερει κανεις που μπορω να κανω ενα report τελος παντων μηπως και βρω λυση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το μεσημερι, ανοιγω το origin και δεν συνδεεται online. Το κανει και σε κανεναν αλλο αυτο? Δεν μπορω ουτε να παιξω online το fifa...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το μεσημερι, ανοιγω το origin και δεν συνδεεται online. Το κανει και σε κανεναν αλλο αυτο? Δεν μπορω ουτε να παιξω online το fifa...

 

είχε πέσει το μεσημέρι

από τις 4 και μετά είναι οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω κατεβασει το προ κ το φιφα τα καινουργια ,το προ ειναι ομοαλο με γραφικα καλα το φιφα μου παιζει αλλα πολλες φορες κολαει στο παιχνιδι ,παιζετε ομως κ τα γραφικα ειναι χαλια σε συγκριση με το προ ,τι λαθος εχω κανει ,το gameplay του φιφα δυστηχως ειναι καλυτερο αλλα πειτε μου τι λαθος εχω κανει ,μπαινω στις ρυθμισεις μηπως εχει κατι να σουλουπωσω αλλα τιποτα , τα εχω κατεβασμενα απο το θειο ,εχω ενα i5 4gb την 5650 με 1gb .

Διαβασα πιο πριν οτι τα γραφικα εχουν ξεφυγει εμενα μου τα δειχνει καπως πετσοκωμενα κ το gameplay δεν ειναι ομαλο ενω παιζω που κ που σπαει .

Εφόσον έχεις κάρτα γραφικών ΑΤΙ, πήγαινε στο Game Settings και ενεργοποίησε το Micro Stuttering.

 

atiw.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί και σε προηγούμενο post, ξέρει κανείς αν και πως μπορούμε να βάλουμε playlist με τραγούδια από τον δίσκο μας, μέσα στο game? Στο menu δηλαδή... Γιατί αυτά που έχει είναι κάπως μακριά από το γούστο μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...