Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρεεεεεεεεεεεεε Παιδιααααααααααααααα ελεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος. Παλι λεει origin beta (εκτος δυκτιου). Τι ειναι αυτα μωρε.....!!! Δεν μπορω να συνδεθω ουτε να παιξω το fifa online.

 

Τελικα, μαθαμε γιατι αλλαζει καμερες??? Στα περισσοτερα παιχνιδια ειναι η καλη η μακρινη, αλλα σε καποια μπαινει και αυτη η κοντινοι που ειναι ελεος, σαν να κανει τους παιχτες κοντοχοντρους και αργους. Aυτη η κοντινη εχω την εντυπωση οτι οσες φορες μου εχει τυχει ειναι οχι σε ranked παιχνιδι.

 

Μετα απο 3 επανεκκινησεις του pc καταφερα και μπηκα στο origin.

 

Και αντε ξανα μανα τα ιδια τωρα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κοιτα τι εχω παθει τωρα, να μην μπορω να παιξω....τι κριμα ρε παιδια...αισθανομαι σαν πειραματοζωο της ea να δει πως θα αντιδρασω στις μ@λ@κιες τις...ελεος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον ΟΤΕ τα σκαμε :mrgreen: Conn-x 24 Mbps εχω....

 

κάτι δεν πάει καλά τότε ή με οτε ή με το pc σου

δε γίνεται να κάνει τόσες ώρες

εμένα με 24άρα έκανε καμιά ώρα τα 9GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φτου φτου μη το ματιασω!Εχω λιωσει!Division 6 εφτασα online!:-D και βρηκα και καλο συστηματακι μεχρι να μαθουμε καλη αμυνα και εκανα και νικη στο professional με Barca κοντρα στην Real(offline)!

Παιδια δεν ξερω εξακολουθω να λεω οτι εμενα το δισκακι δεν εχει παιχνιδι μεσα, το κατεβαζει η origin κ γι αυτο κανει πολλες ωρες...κατι σαν torrent ενα πραγμα...μου αρεσει που εχει και pause!!!! :mrgreen:

Επεξ/σία από Karellen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακουσε κανεις για τις καρτες γραφικων εαν βγηκε κανα update?

ειδα οτι η δικια μου , ati radeon hd 4650 , 1gb ειναι μεσα σε αυτες παρουσιαζουν προβληματα και δεν μπηκα καν στον κοπο να πω στο θειο να το φερει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To μόνο που έχει ενοχλήσει και εμένα είναι τα προβλήματα με κάποιες κάρτες γραφικών. Στο βασικό pc όλα οκ αλλά στο φορητό το shuttering είναι αισθητό.

Χθες, έπαιξα και τα πρώτα μου online παιχνίδια και μπορώ να πω ότι εντυπωσιάστηκα από το χαμηλό lag και τις επιλογές για διαφορετικού τύπου παιχνίδια.

Θα λιώσουμε φέτος με Fifa και BF3!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To μόνο που έχει ενοχλήσει και εμένα είναι τα προβλήματα με κάποιες κάρτες γραφικών. Στο βασικό pc όλα οκ αλλά στο φορητό το shuttering είναι αισθητό.

Χθες, έπαιξα και τα πρώτα μου online παιχνίδια και μπορώ να πω ότι εντυπωσιάστηκα από το χαμηλό lag και τις επιλογές για διαφορετικού τύπου παιχνίδια.

Θα λιώσουμε φέτος με Fifa και BF3!!!!

 

Και φετος εχει και λιγο lag καμια φορα, μιας και στα head to head season δεν μπορεις να επιλεξεις τον αντιπαλο σου αλλα στον βρισκει μονο του....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Στρατηγε μου σε ευχαριστω!Αυτο ακριβως!Τελικα κι αλλος κοσμος βριζει οχι μονο εγω....Κανονικα πρεπει να τους παμε δικαστικα να τους παρουμε και τα σωβρακα για την απατη-ταλαιπωρια!Το παιχνιδι φυσικα τα σπαει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στρατηγε μου σε ευχαριστω!Αυτο ακριβως!Τελικα κι αλλος κοσμος βριζει οχι μονο εγω....Κανονικα πρεπει να τους παμε δικαστικα να τους παρουμε και τα σωβρακα για την απατη-ταλαιπωρια!Το παιχνιδι φυσικα τα σπαει...

 

Tιποτα...εχεις δικιο. Μας πανε στα digital games και μαλλον πρεπει να ξεχασουμε τις θηκουλες κλπ.

 

Αν και δεν παω messi καθολου....δειτε και αυτο:

 

http://www.youtube.com/watch?v=eGetOwgdM-E

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ τακλιν (οχι απαραιτητα με φαουλ) πεφτει ρε παιδια στα head to head seasons...ειναι καποιοι πολυ καλοι παιχτες που οι ατιμοι ελεγχουν απολυτα την ομαδα τους...οι περισοτεροι παιζουν με ρεαλ ....αυτος ο Benzema, πως τον εχουν κανει ετσι, υπερπαιχτης!!! Platini_Athens με κανετε add και παιζουμε :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...