Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για φαρμακεια  εφημερευοντα δεν υπαρχει  κατι ε;

 

υπάρχει από την εποχή των WP7. Αν θυμαμαι καλα υπήρχαν 2 σιγουρα. Πρόσφατα που εψαξα βρηκα κι εγω αυτην με πληρωμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην σπαμαρω το θεμα των windows 10 στην αρχικη σελιδα, εχει παρει κανεις (εκτος των κατοχων 640 και 640xl) το 8.1 update 2? Απο ολα τα features που εχει, μονο τις ομαδοποιημενες ρυθμισεις θελω...

 

http://www.windowscentral.com/whats-new-windows-phone-81-update-2

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια! Στη σχολη μου υπαρχει ασυρματο δικτυο wifi το οποιο χρειαζεται certificate και συνδεεσαι μεσω vpn. Στα windows phone πως μπορω να συνδεθω? Στις ρυθμισεις του vpn δεν μου εχει επιλογη να κανω insert certificate αλλα μου εχει καποια να επιλρξω τα οποια δεν κανοουν. Υπαρχει μηπως καποια εφαρμογη σαν το open VPn που να εχει να κανεις insert certificate?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν στις ρυθμισεις του vpn πατησεις συνδεση με > πιστοποιητικο και παρακατω επικυρωση πιστοποιητικου διακομιστη (ενεργο) και απο κατω επιλεξεις ενα απο τα πιστοποιητικα, δεν σου δουλευει? Αν οχι, δεν γινεται κατι αλλο :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου δουλεύει με αυτό τον τρόπο γιατί εγώ κατεβάζω συγκεκριμένο πιστοποιητικό από τη σχολή και πρέπει να το περάσω  :fear:  Θα δοκιμάσω αν είναι να περάσω την εφαρμογή open vpn από android να δω αν δουλεύει !! ευχαριστώ πάντως!!  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον υπολογιστη εχω 10, στο νοκια 930 τα 8, τωρα ποια 8 ακριβως δεν ξερω, Χθες το πηρα και εκανε και update.

Στον explore του υπολογιστη μου δειχνει τα αγαπημενα του κινητου αν το επιλεξω, Στον explorer του κινητου δεν μου βγαζει τετοια επιλογη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δοκιμασω την τυχη μου, γιατι εμφανισιακα το τηλεφωνο δεν εχει ουτε γρατζουνια :P

 

To θεμα ειναι οτι μετα το πεσιμο μιλησα κανονικα στο τηλεφωνο, το βραδυ μου τα εκανε αυτα.....

Απλα μια ενημερωση.... θα εχω το τηλεφωνο στα χερια μου σε 3 μερες, περασε απο το Service  :confused:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια εχω/ειχα προβλημα με το κινητο μ lumia 532ds δεν φορτιζε η μπαταρια δοκιμασα 3 καλωδια με ανταπτορες και παλι τα ιδια..Πηγαινει η μανα μ τριτη πρωι 13/10 στη νοκια (εχω σχολειο) λεει το και το οτι δε φορτιζει..ωραια!Της ειπαν οτι αν δεν εχει προκληθει απο εσας το προβλημα αυτο θα ειναι εντος εγγυησης αλλιως θα βγει η εγγυηση και θα χρεωθειτε 9 ευρω για τον ελεγχο..ωραια ωραια.!(μας ειπαν θα στειλουν μηνυμα για το αν θα βγει η εγγυηση η οχι!)Παιρνουμε τηλ σημερα το απογευμα και μας ειπαν οτι δεν εχει προκληθει απο εσας το προβλημα και το οτι θα παει στα κεντρικα(το κινητο)..Απο κει και περα θα ενημερωσω για το τι εγινε!

 

*Το κιν το χω τουλαχιστον 5-6 μηνες...το ξαναπηγα σερβις 13/8 για αλλαγη μπαταριας μιας και το ξεζουμιζα και το πηρα πισω 17/8(φυσικα δεν πληρωσα τιποτα)

Ποσταρω απλα για ενημερωση,και προς το παρον εχω μεινει ευχαριστημενος!

Service:Nokia Αγρινιο

εαν το παμε μερια Arvato vs Nokia φυσικα η νοκια ειναι ανωτερη με τα δικα μου δεδομενα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...