Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι είναι εύκολο κατεβάζεις το Windows Insider απτό store. Μετά για να τα γυρίσεις πίσω στα 8 κατεβάζεις το Lumia Recovery Tool στο pc συνδέεις το κιν με USB και τα γυρνάς!

 

και αν έχεις mac;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα πέρασα τελικά και λειτουργούν όλα σχετικά καλά.Μου αρέσουν πολύ εμφανισιακά είναι η αλήθεια αλλά έχει μερικά μικρά προβληματάκια (λογικό μιας και είναι Preview) ακόμα τα οποία ελπίζω να διορθωθούν σύντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή τα σχόλια στις εφαρμογές δεν ειναι αντιπροσωπευτικά,θα ηθελα μερικες δικές σας προτάσεις για

1)file manager-να βλεπω τα παντα και να μπορώ να στέλνω κλπ

2)εφαρμογή για καιρό

3)το καλύτερο Pdf reader/edit απο τα δωρεαν που υπάρχουν

4)εαν υπάρχει καποια εφαρμογή που να λεει πόσος χρόνος απομένει για να φορτίσει πλήρως η μπαταρία

5)κατι αλλο που σας ειναι χρήσιμο και δεν μου έρχεται τώρα

 

συσκευη 435 DS.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή τα σχόλια στις εφαρμογές δεν ειναι αντιπροσωπευτικά,θα ηθελα μερικες δικές σας προτάσεις για

1)file manager-να βλεπω τα παντα και να μπορώ να στέλνω κλπ

2)εφαρμογή για καιρό

3)το καλύτερο Pdf reader/edit απο τα δωρεαν που υπάρχουν

4)εαν υπάρχει καποια εφαρμογή που να λεει πόσος χρόνος απομένει για να φορτίσει πλήρως η μπαταρία

5)κατι αλλο που σας ειναι χρήσιμο και δεν μου έρχεται τώρα

 

συσκευη 435 DS.

 

1) app called : αρχεία

2) Η προεγκατεστήμενη δεν σε καλύπτει?

3) Adobe reader

4) Δεν γνωρίζω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης,τόνους πως βάζω στο πληκτρολόγιο,πατάω το ' και δεν κάνει κάτι

Για να βάλω τόνο σε ένα φωνήεν στο 730 μου, πατώ πρώτα το φωνήεν και μετά το σύμβολο του τόνου '.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, έχω το εξής θέμα και λύση δεν έχω βρει ούτε στο Microsofr community. Ίσως το forum το Insomnia φανεί πιο χρήσιμο. 

Η συσκευή μου είναι το 730 και οι επαφές μου δε συγχρονίζονται πλέον με το λογαριασμό μου στο https://people.live.com/ .

Ο συγχρονισμός φαίνεται να γίνεται κανονικά και με wifi αλλά οι επαφές παραμένουν 870 ενώ στο τηλέφωνο έχω 1300 και είναι όλες outlook. Help needed!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, έχω το εξής θέμα και λύση δεν έχω βρει ούτε στο Microsofr community. Ίσως το forum το Insomnia φανεί πιο χρήσιμο. 

Η συσκευή μου είναι το 730 και οι επαφές μου δε συγχρονίζονται πλέον με το λογαριασμό μου στο https://people.live.com/ .

Ο συγχρονισμός φαίνεται να γίνεται κανονικά και με wifi αλλά οι επαφές παραμένουν 870 ενώ στο τηλέφωνο έχω 1300 και είναι όλες outlook. Help needed!

Τσέκαρε αν η ημερομηνία στο τηλέφωνο είναι σωστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) app called : αρχεία

2) Η προεγκατεστήμενη δεν σε καλύπτει?

3) Adobe reader

4) Δεν γνωρίζω

ευχαριστώ,δεν ξέρω εαν υπάρχει καλύτερη για τον καιρό γι αυτό και ρωτάω,απ οτι βλέπω οι αξιολογήσεις στο store ειναι σχεδόν ολες χάλια οπότε δεν μπορώ να αποφασίσω.

για το adobe,σε σχέση με το κλασσικό που έχουν και τα 8.1 στον υπολογιστή ειναι καλύτερο το adobe; μέχρι στιγμής διαφορές δεν έχω δει στα αρχεία που έχω ανοίξει.

 

 

 

επίσης,υπάρχει καποια εφαργμογη για εκκαθάριση αρχηστων στοιχείων κλπ,στυλάκι CCleaner;

 

sorry που ρωτάω διαρκώς απλά πραγματικά δεν εχω ιδέα απ το store και τι εφαρμογές εχει γράφω για ενα πράγμα και βγάζει και ασχετα.

Επίσης υπάρχει καλύτερος Player για βιντεο απ τον εργοστασιακό;

ειναι λογικό το 435 να μην μπορεί να τρέξει ενα βιντεο 1080p τραβηγμενο απο Zte blade Vec;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ,δεν ξέρω εαν υπάρχει καλύτερη για τον καιρό γι αυτό και ρωτάω,απ οτι βλέπω οι αξιολογήσεις στο store ειναι σχεδόν ολες χάλια οπότε δεν μπορώ να αποφασίσω.

για το adobe,σε σχέση με το κλασσικό που έχουν και τα 8.1 στον υπολογιστή ειναι καλύτερο το adobe; μέχρι στιγμής διαφορές δεν έχω δει στα αρχεία που έχω ανοίξει.

 

 

 

επίσης,υπάρχει καποια εφαργμογη για εκκαθάριση αρχηστων στοιχείων κλπ,στυλάκι CCleaner;

 

sorry που ρωτάω διαρκώς απλά πραγματικά δεν εχω ιδέα απ το store και τι εφαρμογές εχει γράφω για ενα πράγμα και βγάζει και ασχετα.

Επίσης υπάρχει καλύτερος Player για βιντεο απ τον εργοστασιακό;

ειναι λογικό το 435 να μην μπορεί να τρέξει ενα βιντεο 1080p τραβηγμενο απο Zte blade Vec;

Μπορεις να κατεβασεις τον Vlc.Ccleaner δεν νομιζω να κανουν δουλεια στα Windows Phones , δοκιμασε απο τον ελεγχο αποθηκευσης ->Τηλεφωνο->εκκαθαριση προσωρινων αρχειων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή τα σχόλια στις εφαρμογές δεν ειναι αντιπροσωπευτικά,θα ηθελα μερικες δικές σας προτάσεις για

1)file manager-να βλεπω τα παντα και να μπορώ να στέλνω κλπ

2)εφαρμογή για καιρό

3)το καλύτερο Pdf reader/edit απο τα δωρεαν που υπάρχουν

4)εαν υπάρχει καποια εφαρμογή που να λεει πόσος χρόνος απομένει για να φορτίσει πλήρως η μπαταρία

5)κατι αλλο που σας ειναι χρήσιμο και δεν μου έρχεται τώρα

 

συσκευη 435 DS.

Για καιρο Vieather!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι εβαλαν την preview θα παρουν το τελικο update των windows 10?

 

Ε σίγουρα. Αλλωστε στο τελεύταιο build πλέον δε χρειάζεται roll back to 8.1

Αυριο αναμένουμε και το καινούριο 575 build με πολλά fixes , new features κλπ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...