Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12.9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

να ρωτησω. ξερουμε αν ο modern reader των windows 8 θα μπει και στα windows phone 8? φανταζομαι πως ναι. ειναι βλακεια να κατεβαζουμε αφενος τη σαβουρα της adobe και αφετερου χαλαει αρκετα τη user experience. επειτα απο μια εβδομαδα χρησης του lumia 800 μου ειμαι ο μονος που πιστευει οτι το metro UI ειναι οτι ομορφοτερο υπαρχει αυτη τη στιγμη σαν design language? πραγματικα ανυπομονω να αγορασω windows 8 tablet... cant wait λεμε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου είναι απίστευτα δύσκολο να διανοηθώ πως δεν έχει βγει ακόμα αναβάθμιση για τον adobe reader.

Είναι απαίσιος πραγματικά...

 

Ως τα wp8 έχουμε καιρό ούτως ή άλλως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω. ξερουμε αν ο modern reader των windows 8 θα μπει και στα windows phone 8? φανταζομαι πως ναι. ειναι βλακεια να κατεβαζουμε αφενος τη σαβουρα της adobe και αφετερου χαλαει αρκετα τη user experience. επειτα απο μια εβδομαδα χρησης του lumia 800 μου ειμαι ο μονος που πιστευει οτι το metro UI ειναι οτι ομορφοτερο υπαρχει αυτη τη στιγμη σαν design language? πραγματικα ανυπομονω να αγορασω windows 8 tablet... cant wait λεμε!!!

Απο που μπορουμε να το κατεβασουμε το συγκεκριμενο reader?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο που μπορουμε να το κατεβασουμε το συγκεκριμενο reader?

δεν μπορουμε ... προοριζεται για τα windows 8. ισως οταν βγουν να το παρουμε και στα 7ρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορουμε ... προοριζεται για τα windows 8. ισως οταν βγουν να το παρουμε και στα 7ρια

Δλδ δε βγηκαν ακομη?

Επειδη εγω στα 8θελω να τα δοκιμασω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έχω ένα HD7 κ έχω άριστες εντυπώσεις κ από το κινητό κ από το λειτουργικό.Τον τελευταίο καιρό έχω διαπιστώσει ότι το κινητό μου δεν κάνει updates από το Marketplace, ενώ έχω πάρα πολλές εφαρμογές δεν αναβαθμίζει καμία από αυτές ούτε από τα παιχνίδια. Στο κινητό δεν έχω κάνει κανένα hack ούτε έχω προσπαθήσει να κάνω το παραμικρό....Η έκδοση λογιμσικού του είναι OS version: 7.10.8107.79...

 

Αν εννοεις οτι βλεπεις τα updates και δεν ολοκληρώνονται είναι μάλλον επειδη άλλαξες region καποια στιγμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά δε περίμενα να διαφημιστεί τόσο πολύ και εδώ στην Ελλάδα. Δηλαδή φαντάσου τι γίνεται στις άλλες χώρες, αφού εδώ συνήθως μας έχουν του πεταματού.

Μετά που να μη πουλήσουν.

 

Το πήρα κι εγώ το lumia 800, σε μαύρο, ενώ σκέφτομαι μήπως έπρεπε να το πάρω σε γαλάζιο, αλλά όπως και να έχει, είναι φανταστικό τηλέφωνο, και η οθόνη του, επιμένω, πως συνολικά αποδίδει καλύτερα σε χρώματα και ευκρίνεια απο του sgs2.

Χαίρεσαι να το χρησιμοποιείς το τηλέφωνο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντασου στη μαλεσια κανανε ολοκληρο event και εδω στο ελλαδισταν μια διαφημιση στη tv

 

Αποστολή από το SE Neo V με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...