Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πώς γινεται το zune tile να δειχνει το cover απο τα album μου και να βλεπω στο background artist image?

 

Αν εχεις ελληνικο λογαριασμο δεν γινεται γιατι δεν υποστηριζει το music marketplace

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις ελληνικο λογαριασμο δεν γινεται γιατι δεν υποστηριζει το music marketplace

καταλαβα... πρπει να περιμενω δηλαδη να ερθει το music marketplace ελλαδα ... αν ερθει ποτε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα ειμαι ασχετος με κινητα μια ερωτησουλα και οποιος εχει τη καλοσυνη μου απανταει!

εχω το lg E900.αν κανω unlock το κινητο τι θα κερδισω και τι θα χω περισσοτερα..ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι εφαρμογες παιχνιδια εχεις δει στο marketplace πλεων τις αποκτας δωρεαν.

επισεις μπορεις να αλλαξεις ρομ (παραμετροποιησεις μερικες ιδιοτητες του κινητου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην συνεχισω να ρωταω στο αντιστοιχο review του lumia 800, αν και μου ελυσε καποιες αποριες ο φιλος

flik, ας ρωτησω και εδω καποια πραγματακια.

 

1ον αν και στο νετ βρηκα ενα τροπο να δει ο υπολογιστης μου το κινητο σαν mass storage, δεν εχω καταφερει να του

περασω αρχεια docs και pdf που τα χρειαζομαι. Γινεται μεσω του skydrive, και αν ναι πως?

2ον, εχω το bluetooth BH-106, ωστοσο δεν μπορει να συνδεθει με το κινητο...καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε κατεβάζεις το skydrive στο wp και αφου τα εχεις ανεβασει απο το pc, τα κατεβαζεις.

διαφορετικα μπορεις να τα στειλεις στο email του κινητου σου και να τα ανοιξεις μεσα απο το email του κινητο τα αρχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...