Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί θυμάμαι λίγο παλιότερα σ πέρναγε πρώτα 2 παλιοτερες εκδόσεις ... Πρώτα την .126 μετά την .343 και μετά σ έβαζε την τελευταία ... Λέω μήπως άλλαξε αυτό με το καινούριο update .. Θα το κάνω και ενημερώνω !

Το πήρα πίσω από το σέρβις σήμερα ... Αλλαγή οθόνης ... Ειναι έρωτας το τηλεφωνακι τελικά ...και του περνάω πάλι τα 10αρια !

post-275007-0-79789000-1471946073_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ειμαι ο μόνος που έχει πρόβλημα με συνδέσεις - αποσυνδέσεις διαδικτύου και θέλει ριστάρτι για να στρώσει; 930 win10

 

ήταν μία συγκεκριμένη build που το είχε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί 3 και όχι κατευθείαν; Δεν το έχω δοκιμάσει, απλά ρωτάω...

Περασα τα 10 σε ενα 830 χθες. Περνάει πρώτα την 10586.107 κ μετά πάει κατευθείαν σε 14393.67

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιαωγιατι είμαι με την 107 θα βάλω σε λίγο την 67 ... Ρε παιδια μ φαίνεται πολύ γρήγορο στην 107 πιο γρήγορο και απο το 950χλ... Και η οθόνη του φαίνεται καλυτερη από το 950xl ... Και σε φωτηνοτητα και σε χρώματα (τυπική ρύθμιση και στα 2)...

Είναι όντως ροζ ή είναι η ζελατίνα;;Πάντως από εμφανιση όντως σκιζει!!! ❤❤❤

Ναι ροζ ήταν .... Χαχαχα αλλαγή οθόνης και αλουμινενιου πλαισιου λόγο πρόβλημα αισθητήρα φωτός... 250€ μ είπαν ... Ευτυχώς είχα εγγυήση!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω και καλά νέα, και κακά νέα (για μένα)

Έβγαλα update της εφαρμογής όπου έβαλα κάποια πράγματα από τις παρατηρήσεις σας (ευχαριστώ!).

Αν τσεκάρετε τώρα, ή την έχετε πάρει ήδη ή θα σας βγει στο update.

Τα κακά νέα είναι ότι για κάποιο λόγο βραχυκύκλωσε η μπαταρία του 950xl που έχω και δεν φορτίζει, και επίσης ξεφόρτισε πολύ γρήγορα.

Τώρα δεν μπορώ να το ανοίξω καν.

Και το κακό είναι ότι τώρα μπλέκω με arvato...

 

EDIT: Με ασύρματη φόρτιση, ανοίγει. Αλλά με καλώδιο τίποτα (δοκίμασα πολλά).

Αυτό είναι πιο κακό, γιατί εκεί που θα μου αλλάζανε μπαταρία, αυτό σημαίνει ότι πρέπει να μου αλλάξουν την usb φόρτιση. Τουλάχιστον θα κρατήσω το κινητό για λίγο μέχρι να πάω διήμερο και θα το στείλω μετά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να σκεφθείς ότι το module έχει 4-5 euros και μπορώ να το αλλάξω μόνος, αλλά θα χάσω την εγγύηση και αν συμβεί κάτι άλλο θα μείνω με το κινητό στο χέρι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως εισαι και συ απτους ατυχους...μου ειχε συμβει και μενα,εβαζα το usb και δεν φορτιζε ΑΛΛΑ δεν ξεφορτιζε γρηγορα οπως λες....κανονικα επεφτε...περαστηκε μεσω εγγυηση και ολα τζι τζι...εννοειται εκανε γυρω στις 20 μερες πανω-κατω!

 

*αα επισης πως λεγεται η εφαρμογη που εβγαλες;εχει βγει στο store?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

*αα επισης πως λεγεται η εφαρμογη που εβγαλες;εχει βγει στο store?

 

Εχει βγει, αλλά δεν μπορεις να την κατεβάσεις. Έχω στείλει κωδικούς μόνο σε φίλους που θέλαν να την δοκιμάσουν. Θες να σου στείλω κωδικό;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...