Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μετά από αυτή την συμφωνία στο android, βλέπω πολύ σύντομα και την lenovo να βγάζει σε κυκλοφορία ένα κινητό με windows mobile 10.

 

Ή και rom για αυτά που έχει ήδη (βλέπε xiaomi)  ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To viber άρχισε πάλι τα ίδια.

Οι επαφές μου παραπονιούνται ότι αυτά που τους στέλνω ΔΕΝ χτυπάνε και το μήνυμα εμφανίζεται κανονικά στη συνομιλία τους σαν διαβασμένο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα στο 950χλ το tile με τις επαφές δεν αλλάζει παραμένει ακίνητο ... Ενώ στο 930 ανανεώνεται και δειχνει τις εικόνες των επαφών κανονικά ... Και τα 2 σε redstone.67

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κυκλοφόρησε update της microsoft camera με το πολυπόθητο panorama στο release preview.

 

Edit: Retro κατέβασα το update, πολύ ωραίο, τώρα εμφανίζει τις μπίλιες κατά το loading. γιατί μας στέρησες το μαύρο theme?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To viber άρχισε πάλι τα ίδια.

Οι επαφές μου παραπονιούνται ότι αυτά που τους στέλνω ΔΕΝ χτυπάνε και το μήνυμα εμφανίζεται κανονικά στη συνομιλία τους σαν διαβασμένο!

 

το viber με εχει ταλαιπωρησει πολύ με την Universal ενώ φαινόταν αρχικα πως ηταν πολύ καλή. Λόγος αλλαγής κινητού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που πήγε η Ελληνική φωνητική πλοήγηση στους χάρτες.....???? Οεο.....??? Φαίνεται σαν να παίζει κατι "κενο" στο ηχείο.... Το αντιμετωπιζει κανένας αλλος αυτο?

 

Retro στείλε και σε εμένα κωδικό να τσεκάρω την εφαρμογή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το viber με εχει ταλαιπωρησει πολύ με την Universal ενώ φαινόταν αρχικα πως ηταν πολύ καλή. Λόγος αλλαγής κινητού

ακριβώς και όταν το 90% των επαφών σου έχει ανδροιδ και χρησιμοποιεί viber δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο.

Ηδη έχω ανοίξει θέμα αλλα δεν βλέπω να βγάζω ακρη με αυτά που ζητάω :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιστροφή στα 8.1 για το δικό μου...

 

Σφεντόνα και πάλι μετά από τόσο καιρό που το ταλαιπώρησα με τα 10άρια τσάμπα και βερεσέ... :angry: 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιστροφή στα 8.1 για το δικό μου...

 

Σφεντόνα και πάλι μετά από τόσο καιρό που το ταλαιπώρησα με τα 10άρια τσάμπα και βερεσέ... :angry:

 

δε μ' αρέσει που το λέω , αλλά πολύ σύντομα οι devs θα παρατήσουν τα 8άρια... ειδικά με τη MS να δίνει το ρυθμό ξεγράφοντας το Skype για τους χρήστες των 8.1.

 

Ας ελπίζουμε να ακολουθήσουν update στα 10αρια που να βελτιώσουν την κατάσταση ειδικά σε μοντέλα εκτός ναυαρχίδων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα το 930 σε release preview και μπήκε μέσα η .82 και είναι σφεντονα μ φαίνεται ... Στο 950χλ έχω την.67 και το 930 είναι πιο γρήγορο στης μεταβασεις και στα εφέ εναλλαγης εφαρμογών ... Επίσης η ταχύτητα το 930 με κάνει να απορώ . Το 950χλ είναι 8πυρινο και ο snap 800 πάει μπάλα στο 930 στην έκδοση αύτη ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε μ' αρέσει που το λέω , αλλά πολύ σύντομα οι devs θα παρατήσουν τα 8άρια... ειδικά με τη MS να δίνει το ρυθμό ξεγράφοντας το Skype για τους χρήστες των 8.1.

 

Ας ελπίζουμε να ακολουθήσουν update στα 10αρια που να βελτιώσουν την κατάσταση ειδικά σε μοντέλα εκτός ναυαρχίδων...

 

Παντού και σε όλα αυτό γίνεται , όλοι παρατάνε τα παλαιότερα τηλέφωνα - λειτουργικά.

 

Εγώ ασχολήθηκα με το WP ώς χόμπυ από πέρισυ για να το μάθω και αυτό.

 

Το 1020 είναι ένα καταπληκτικό τηλέφωνο ακόμα και σήμερα αρκεί να ξέρεις τι ζητάς από αυτό.

 

Οπότε εμένα ποσώς με ενδιαφέρει αν το παρατήσουν oι dev's , κάμερα και τηλεφωνικές κλήσεις θα λειτουργούν για πάντα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...