Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωμη μου ειναι οι οδηγοι να ανεβαινουν εδω http://www.insomnia.gr/wiki

Εχει και τις οδηγιες :)

 

Νομιζω οτι ετσι ειναι το σωστο ..αλλα ..αλλα δεν εχει section για Windows Phone η οτιδηποτε σε Mobile...Και το διαφορα δεν ειναι σωστο κατα τη γνωμη μου

Μηπως πρεπει να γινει ενα νεο section ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Νομιζω οτι ετσι ειναι το σωστο ..αλλα ..αλλα δεν εχει section για Windows Phone η οτιδηποτε σε Mobile...Και το διαφορα δεν ειναι σωστο κατα τη γνωμη μου

Μηπως πρεπει να γινει ενα νεο section ????

Oντως, και εγω με την Karmen1983 που ειχαμε βγαλει καποιους οδηγους, τους βαλαμε στο Διαφορα, αλλα δεν πολυκολλαει. Βασικα μια που το εθιξες λεω να το ποσταρω στο Ιδεες για ενα καλυτερο φορουμ, thanks για το εναυσμα.

Προς το παρον παντως θα το εβαζα στο Διαφορα, ισως καποιος μοδερατορας μας διαφωτισει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθές απέκτησα και εγώ ένα HTC Trophy...Έχω διάφορες απορίες!!!

Ποσοστό μπαταρίας δεν βλέπουμε ποτέ και πουθενά ? (εκτός άμα βάλουμε το battery meter)

Γιατί το wi-fi δεν με αφήνει να βάλω custom ip settings?

To unlock αν κατάλαβα καλά είναι το αντίστοιχο του root στα android. ?

To nodo update τι είναι ?

 

Μπαταρία μπορείς να δεις αν χαιδέψεις το πάνω άκρο της οθόνης από πάνω προς τα κάτω.

Έχεις δίκιο, δεν παίρνει static ip!

Το nodo είναι απλά το όνομα ενός update (τα βαφτίζουν πλέον!). Είναι το προτελευταίο και μεγαλύτερο update.

To unlock den σου δίνει πλήρη πρόσβαση στη συσκευή, αλλά σε ορισμένα κομμάτια μόνο (π.χ. να κάνεις εγκατάσταση προγραμμάτων εκτός marketplace)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λύγισες, ε;

βασικά είναι για τον γαμπρό μου. Αν μου αρέσει βέβαια μπορώ να το κρατήσω. Από την άλλη η έλλειψη offline navigation swype μπροστινή κάμερα και μόνο 8 gb θα μου είναι εμφανής. Πάντως όπως και έχει το επόμενο κινητό μου θα είναι με wp7 και πιθανόν nokia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα επειδη εχω ενα lg e900 και ειμαι ασχετος μου ειπε ενας φιλος μηπως βοηθηθω εδω!

Υπαρχει καπου ελληνικος οδηγος για να το σπασεις?Το marketplace μου λεει δεν μπορω να κανω κατι λογω region/country,αν υπαρχει κατι αντιστοιχο στο forum στειλτε μου να μπω να το κοιταξω

sorry,αν εχει ξαναγινει τετοια συζητηση απλα δεν μπορώ να ψάξω ολο το forum!Και αν υπαρχει καποιος στην ελευσινα και γυρω περιοχες που θα μπορουσε να με βοηθεισει ας μου πει! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα επειδη εχω ενα lg e900 και ειμαι ασχετος μου ειπε ενας φιλος μηπως βοηθηθω εδω!

Υπαρχει καπου ελληνικος οδηγος για να το σπασεις?Το marketplace μου λεει δεν μπορω να κανω κατι λογω region/country,αν υπαρχει κατι αντιστοιχο στο forum στειλτε μου να μπω να το κοιταξω

sorry,αν εχει ξαναγινει τετοια συζητηση απλα δεν μπορώ να ψάξω ολο το forum!Και αν υπαρχει καποιος στην ελευσινα και γυρω περιοχες που θα μπορουσε να με βοηθεισει ας μου πει! :-D

 

Ότι ρωτάω εγώ είναι για LG E900 ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που καταγράφει την κατανάλωση από το data plan που έχω ? Για να ξέρω πόσα mb έχω ακόμα για internet?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που καταγράφει την κατανάλωση από το data plan που έχω ? Για να ξέρω πόσα mb έχω ακόμα για internet?

Οχι δεν υπαρχει ...δεν εχουν δοθει ακομη τα ΑΡΙ ...Τελος του μηνα θα δοθουν στους Dev...

 

 

Let the revolution begin...

Αν ολα αυτα που εχουμε ακουσει οτι θα εχει το mango δοθουν στην ωρα τους (ε...ας ειναι και λιγο αργοπορημενα)

θα μιλαμε για ενα λειτουργικο πολυ προχωρημενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν υπαρχει ...δεν εχουν δοθει ακομη τα ΑΡΙ ...Τελος του μηνα θα δοθουν στους Dev...

 

 

 

Let the revolution begin...

Αν ολα αυτα που εχουμε ακουσει οτι θα εχει το mango δοθουν στην ωρα τους (ε...ας ειναι και λιγο αργοπορημενα)

θα μιλαμε για ενα λειτουργικο πολυ προχωρημενο.

 

Μακάρι. Πάντως από την αρχή που είδα κάτι βίντεο με το λειτουργικό με τράβηξε. Ακόμα δεν έχω wp7 συσκευή αλλά σίγουρα το επόμενο μου smartphone θα είναι wp7 μιας και με android είμαι λίγο απογοητευμένος ( με τις ανακοινώσεις της google κάτι φαίνεται να αλλάζει ).

Δεν ξέρω γιατί αλλά μου φαίνεται πως τα wp7 έχουν λαμπρό μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες σας ευχαριστώ πραγματικά σε κάτι που ειχα ρωτησει με βοηθείσατε!!!

Κάτι ακόμα,υπάρχει καμία εφαρμογή για το lg e900 που να μπορώ να έχω secret κάποια

αρχεία όπως φώτο,βιντεο κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...