Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρουμε κανένα τρόπο όταν υπάρχουν πολλαπλά διαθέσιμα Wifi να συνδέεται αυτόματα σε αυτό με το πιο ισχυρό σήμα?

Μέσα στο σπίτι, αναγκαστικά έχω στο μισό το router, στο άλλο μισό το powerline.

Το θέμα είναι πως συνήθως δίνει προτεραιότητα στο δίκτυο του powerline, ακόμα κι αν ανοίξω το wifi στο δωμάτιο που είναι το router, όπου το 1ο ίσα που πιάνει, οριακά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πέτρο δεν υπάρχει. Εγώ τα έχω με.διαφορετικο όνομα για να ξέρω σε ποιο έχει συνδεθεί και το αλλάζω μόνος μου. Κανονικά πρέπει να διαλέγει το πιο δυνατό σήμα.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, conjure είπε

Τι γινεται με τα pdf? Θα το φτιάξουν? Μας έχει κόψει τα χέρια..

Έχει αρρωστήσει όλη ομάδα windows mobile development (1 άτομο, μερική απασχόληση, εκ περιτροπής και εξ αποστάσεως εργασία) και δεν προλαβαίνουν. :D

 

Επεξ/σία από Retromaniac
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αυτο ειναι πρόβλημα σοβαρό, έπρεπε να ανοίγουν. μήπως  να πάρουν κανένα άλλον παρτ ταημ να φτιάξουν αυτά τα προβληματα. Αυτο το μπαγκ δύσκολα το ξεπερνώ...

Επεξ/σία από conjure
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα εκανα ενα αντιστοιχο πινακα με δημοφιλεις εφαρμογες και απο ποτε εχουν να ανανεωθουν στην καθε πλατφορμα, αλλα βαριεμαι τωρα.

Επεξ/σία από jim_p
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, jim_p είπε

Θα εκανα ενα αντιστοιχο πινακα με δημοφιλεις εφαρμογες και απο ποτε εχουν να ανανεωθουν στην καθε πλατφορμα, αλλα βαριεμαι τωρα.

Δεν χρειάζεται όλοι ξέρουμε το αποτέλεσμα. ios πρώτο, android δεύτερο και windows mobile 3ο και καταϊδρωμένο. Το πινακάκι δείχνει κάτι που αγνοούσα, τουλάχιστον εγώ.

Περισσότερο το έβαλα για να δούμε το αρνητικό που έχει το android και δεν έχει το windows mobile και το ios, όσον αφορά τα security updates.

Η λύση σε αυτό είναι android one (project treble), και για αυτό περιμένω μπας και δω κανένα xiaomi flagship με project treble για να αγοράσω.

Επεξ/σία από Retromaniac
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://forum.xda-developers.com/windows-10-mobile/to-remove-adding-finishing-details-post-t3627656

 

Ας το δοκιμασει οποιος εχει Interop Unlocked και να μας πει αν τελικα ειναι καλυτερες χωρις την επεξεργασια! :) :) :)

Επεξ/σία από olimpiakos 7
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/8/2018 στις 3:31 ΜΜ, olimpiakos 7 είπε

https://forum.xda-developers.com/windows-10-mobile/to-remove-adding-finishing-details-post-t3627656

Ας το δοκιμασει οποιος εχει Interop Unlocked και να μας πει αν τελικα ειναι καλυτερες χωρις την επεξεργασια! :) :) :)

Μόλις βρω λίγο χρόνο, ευχαρίστως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ορίστε που δεν σας σκέφτεται.

Σαν να μην πέρασε μία μέρα :P :D

Απλά περίμενε να μπει καλά η άνοιξη!

https://mspoweruser.com/march-update-for-windows-10-mobile-finally-brings-pdf-fix/

 

Επεξ/σία από Retromaniac
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν διαθέσιμες ενημερώσεις. Η λήψη τους θα πραγματοποιηθεί όταν δεν χρησιμοποιείτε σύνδεση ογκοχρέωσης ή μπορείτε να πραγματοποιήσετε λήψη 660.40 MB χρησιμοποιώντας την τρέχουσα σύνδεση δεδομένων σας (ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις).

15254.313

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...