Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το Instagram ξανά στο στόρι!

Για πεθαμένο λειτουργικό καλά πάμε :D

Μείναμε λίγοι και καλοί :D

Μάλλον θα πάρω κ' άλλα κινητά, τώρα που τα σκοτώνουν :P

 

http://www.windowsphonearea.com/instagram-back-in-the-game-new-update-available-for-windows-phones/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναί, καί ὅπως διακρίνεται ἔκ τοῦ screenshot εἶναι ἐνημέρωση πού αφορᾶ σ'τό HoloLens ἀποκλειστικῶς.

Επεξ/σία από Hlapatsas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας μεταπηδήσει πολλές φορές από windows phone σε android,αλλάζοντας αρκετά συχνά συσκευές γιατί αν και καλύτερο λειτουργικό αυτό των windows πάντα κάτι του ελλειπε,έχω τώρα ένα iPhone (σχετικά παλιό).Δεν είμαι κολλημένος με καμία εταιρία απλά για εμένα μετά τα lumia σε αίσθηση ακολουθεί το iOS 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες πώς μπορώ να εγκαταστήσω μια εφαρμοή (taxibeat) που πλέον δεν υπάρχει στο store; Στο δικό μου lumia 730 το είχα εγκαταστήσει όταν την είχαν πρωτοβγάλει στο store και αν και την έχουν αποσύρει λειτουργεί ακόμη. Απλώς δεν την βρίσκω στο store για την περάσω στο lumia 640 της γυναίκας. Θυμάμαι πως κάπου υπήρχε μια σελίδα που είχε τα αρχεία προς εγκατάσταση και περνούσες εσύ ό,τι ήθελες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, caveneo είπε

Παίδες πώς μπορώ να εγκαταστήσω μια εφαρμοή (taxibeat) που πλέον δεν υπάρχει στο store; Στο δικό μου lumia 730 το είχα εγκαταστήσει όταν την είχαν πρωτοβγάλει στο store και αν και την έχουν αποσύρει λειτουργεί ακόμη. Απλώς δεν την βρίσκω στο store για την περάσω στο lumia 640 της γυναίκας. Θυμάμαι πως κάπου υπήρχε μια σελίδα που είχε τα αρχεία προς εγκατάσταση και περνούσες εσύ ό,τι ήθελες.

Για δοκιμασε απο δω! https://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/taxibeat/fbc8b31f-f9c9-4983-b574-da8252b6427a

 

;);) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου γράφει πως το στοιχείο Taxibeat Δεν είναι διαθέσιμο αυτήν τη στιγμή. Πάτησα στο λινκ και με πήγε στην εφαρμογή Store και μου το έβγαλε αυτό. Αν κάνω αναζήτηση μόνος μου στο store δεν μου το βγάζει καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τοτε υποθετω σταματησε τελειως!; Δεν ξερω κατι αλλο...Για δοκιμασε και εδω μπας.. https://www.insomnia.gr/articles/microsoft/windows-phone/h-εφαρμογή-του-taxibeat-τώρα-και-στα-windows-phone-r9678/

Edit: Για ψάξε στο store στη βιβλιοθήκη σου ή οι εφαρμογές μου (δε θυμάμαι πως λέγεται) να δεις αν μπορείς να το βάλεις!! ;)

 

Επεξ/σία από olimpiakos 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, caveneo είπε

Παίδες πώς μπορώ να εγκαταστήσω μια εφαρμοή (taxibeat) που πλέον δεν υπάρχει στο store; Στο δικό μου lumia 730 το είχα εγκαταστήσει όταν την είχαν πρωτοβγάλει στο store και αν και την έχουν αποσύρει λειτουργεί ακόμη. Απλώς δεν την βρίσκω στο store για την περάσω στο lumia 640 της γυναίκας. Θυμάμαι πως κάπου υπήρχε μια σελίδα που είχε τα αρχεία προς εγκατάσταση και περνούσες εσύ ό,τι ήθελες.

Εδώ είσαι φίλε: https://tinyurl.com/y7wcdhhy

Επεξ/σία από flogerakos
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/04/2018 στις 11:44 ΠΜ, Captain Falafel είπε

Ασχετη απορια, αλλα ξερετε καμια fitness app(εστω και επι πληρωμης) που να παιρνει bluetooth heart rate monitor sensor? Νομιζα το runtastic αλλα τελικα απο τα σχολια βλεπω πως ουτε αυτο παιρνει.

 

Στις 18/04/2018 στις 10:00 ΠΜ, haHa είπε

Εγω εχω εγκατεστημενο το endomondo(προφανως πριν αφαιρεθει απο το store) σε windows phone, θα δοκιμασω να δω τι γινεται με bluetooth heart rate monitor sensor.

Aν και βλεπω οτι εδω και 2.5 χρονια, απο τον Νοεμβριο του 2015 εχει σταματησει η αναπτυξη του endomondo για windows phone... Τοτε που διαβαζαμε για το ποσο επιτυχημενη ειναι η πλατφορμα.

Δοκιμασα το endomondo και σε WP και συνδεεται με bluetooth heart rate monitor sensor.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...