Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το θεμα ειναι οτι δεν υπαρχει αλλο στο store, υπαρχει καποιος αλλος τροπος να βαλω το endomondo?

Βασικα την εφαρμογη την βρηκα, το αρχειο xap, αλλα δεν μπορω να το κανω install μιας και δεν υπαρχει πια στο store η επιλογη install from local disk. Εχεις κανεις καμια ιδεα?

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Captain Falafel είπε

Το θεμα ειναι οτι δεν υπαρχει αλλο στο store, υπαρχει καποιος αλλος τροπος να βαλω το endomondo?

Βασικα την εφαρμογη την βρηκα, το αρχειο xap, αλλα δεν μπορω να το κανω install μιας και δεν υπαρχει πια στο store η επιλογη install from local disk. Εχεις κανεις καμια ιδεα?

Ριξε μια ματια εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 ώρες πριν, CyberKid είπε

Ριξε μια ματια εδω

Ναι απο εκει το κατεβασα αλλα το θεμα ειναι οτι δεν εχω βρει τροπο να κανω install xap files. Μονο appx μπορεις να κανεις απο την sd, τουλαχιστον μονο αυτο βρηκα εγω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες.

 

Έχω ένα 735 με 8GB εσωτερικό χώρο και για την τελευταία μεγάλη ενημέρωση ψάχνει για 650mb που δεν μπορώ όμως πουθενά να βρω αφού το σύστημα και οι "default" εφαρμογές δεν αφηνουν τόσο χώρο.

 

Ξέρετε τι μπορώ να κάνω για αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Captain Falafel είπε

Ναι απο εκει το κατεβασα αλλα το θεμα ειναι οτι δεν εχω βρει τροπο να κανω install xap files. Μονο appx μπορεις να κανεις απο την sd, τουλαχιστον μονο αυτο βρηκα εγω....

https://msdn.microsoft.com/en-us/library/dn632395.aspx

4 λεπτά πριν, Mpiftekis είπε

Καλησπέρα παίδες.

Έχω ένα 735 με 8GB εσωτερικό χώρο και για την τελευταία μεγάλη ενημέρωση ψάχνει για 650mb που δεν μπορώ όμως πουθενά να βρω αφού το σύστημα και οι "default" εφαρμογές δεν αφηνουν τόσο χώρο.

Ξέρετε τι μπορώ να κάνω για αυτό;

Λόγο δύσκολο να συμβεί αυτό. Αλλά πάντως πήγαινε στο storage και κάνε reset την κάθε εφαρμογή να φύγουν τα cached data. Απλά να ξέρεις ότι θα περνάς κωδικούς πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Ευχαριστω, δεν δοκιμασα αυτο αλλα ενα παραμφερες με το sdk και loader αλλα παλι μου εβγαζε μηνυμα οτι η εφαρμογη δεν ειναι zip file ή κατι τετοιο. Δοκιαμασα και με το κινεζικο unlock αλλα τιποτα(χωρια που παιδευτικα να το κανω uninstall). Τα παραταω και ειναι κριμα γιατι μια χαρα ευχαριστημενος ειμαι για την χρηση που κανω στο κινητο κατα τα αλλα.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Retromaniac είπε

Λόγο δύσκολο να συμβεί αυτό. Αλλά πάντως πήγαινε στο storage και κάνε reset την κάθε εφαρμογή να φύγουν τα cached data. Απλά να ξέρεις ότι θα περνάς κωδικούς πάλι.

Εννοείς ότι είναι δύσκολο να βρω τόσο χώρο, ε;

 

Ευχαριστώ πάντως για την ιδέα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατεβάζετε κανονικά απο το store; εμένα δεν με αφήνει να κατεβάσω τίποτα μόνο όσες εφαρμογές είχα παλιά. έκανα 3-4 reset αλλά δεν εγίνε τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, lazkalai είπε

κατεβάζετε κανονικά απο το store; εμένα δεν με αφήνει να κατεβάσω τίποτα μόνο όσες εφαρμογές είχα παλιά. έκανα 3-4 reset αλλά δεν εγίνε τίποτα.

Εμενα μου ρθε update για το store και το εκανα! Επισης κατεβαζει κανονικα! Μην παιδευεσε με reset αδικα! Φταιει το store!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, caveneo είπε

Ναι, όντως. Μου κατεβάζει και 'μένα τώρα. Εμένα γράφει: 10.0.14393.2248

Lumia 730

Εσένα κατεβάζει από άλλο branch παλιότερο πάντως. Καινούργιο update προηγούμενο branch.

Επεξ/σία από Retromaniac
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...