Προς το περιεχόμενο

Νέο Android Market και αγορά επί πληρωμή εφαρμογών στην Ελλάδα


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σιγουρα θετικο αλλα μου κανει τεραστια εντυπωση ο τοσο μεγαλος ενθουσιασμος του pay apps.... δεν χρειαζεται απαντηση τν ξερω ιδι απλα νομιζω οτι εχουμαι αρχησει να χερομαστε με τα αυτονοητα εδω στν ελλαδα :/

τεσπα +1 και απο μενα για αυτη τν ενεργεια για το android market!

ξερουμε αν θα κανουν κατι για το θεμα που εχει το android market για να κανεις download εφαρμογες απο το pc και να τσ περνας στο κινιτο via usb??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τεσπα +1 και απο μενα για αυτη τν ενεργεια για το android market!

ξερουμε αν θα κανουν κατι για το θεμα που εχει το android market για να κανεις download εφαρμογες απο το pc και να τσ περνας στο κινιτο via usb??

 

Γιατι να προβεις σε τετοια διαδικασια? Εγω επιλεγω την εφαρμογη που θελω απο το pc εχοντας wifi on στο κινητο με τον google λογαριασμο μου και γινεται η εγκατασταση αμεσως!

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να προβεις σε τετοια διαδικασια? Εγω επιλεγω την εφαρμογη που θελω απο το pc εχοντας wifi on στο κινητο με τον google λογαριασμο μου και γινεται η εγκατασταση αμεσως!

 

Και αν δεν έχεις WiFi ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο web τα βλέπω στο htc desire όχι

πήγαινε στο menu-applications βρες το market . force stop , clear data και clear cache και θα εισαι ok. ούτε εμενα το έδειχνε και το έκανα αυτό και ήταν οκ μετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νωρίς το θυμήθηκαν...μάθαμε στο τσάμπα!!!!

 

android.png

Μα, ίσα ίσα που είναι καλύτερα διότι πλέον θα έχουμε περισσότερες εφαρμογές.

Δε σημαίνει ότι επειδή πριν δεν πληρώναμε, μας έδιναν δωρεάν τις... Pay-To-Play εφαρμογές. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήγαινε στο menu-applications βρες το market . force stop , clear data και clear cache και θα εισαι ok. ούτε εμενα το έδειχνε και το έκανα αυτό και ήταν οκ μετά

 

Κατι τέτοια διαβάζω... και με κάνει να μη θέλω Android κινιτό... Παραμένω καλήτερα στο Μιλαράκι μου ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν δεν έχεις WiFi ???

 

Ιδια διαδικασια με τη διαφορα οτι συνδεεις το κινητο με usb σε χρηση sync manager δηλαδη οταν συνδεεις το κιν με το pc επιλεγεις τη λειτουργια sync και οχι φορτιση. Στο desire αυτη ειναι η διαδικασια καιδεν πιστευω να διαφερει με αλλες εταιριες.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παίδες,γιατί χαίρεστε που θα είναι πληρωτά;; Ποιό είναι το όφελος;; Δεν νομίζω ότι επειδή θα πληρώνεις θα είναι και καλύτερη η εφαρμογή..

Με το x10mini ήδη βλέπω τιμές δίπλα στα apps .

 

Όλες οι εφαρμογές θα είναι πληρωτές ;;

 

Χωρίς πλάκα δεν βρίσκω γιατί είναι καλό;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παίδες,γιατί χαίρεστε που θα είναι πληρωτά;; Ποιό είναι το όφελος;; Δεν νομίζω ότι επειδή θα πληρώνεις θα είναι και καλύτερη η εφαρμογή..

Με το x10mini ήδη βλέπω τιμές δίπλα στα apps .

 

Όλες οι εφαρμογές θα είναι πληρωτές ;;

 

Χωρίς πλάκα δεν βρίσκω γιατί είναι καλό;;

 

χωρις να ειμαι χρηστης Anroid φανταζομαι οτι πριν δεν ειχα καν την δυνατοτητα να χρησιμοποιησουν αυτες τις εφαρμογες εκτος κ αν τις περνανε απο τον θειο (αφου εχουν χακαρει την συσκευη βεβαια). κατι τετοιο πρεπει να παιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παίδες,γιατί χαίρεστε που θα είναι πληρωτά;; Ποιό είναι το όφελος;; Δεν νομίζω ότι επειδή θα πληρώνεις θα είναι και καλύτερη η εφαρμογή..

Με το x10mini ήδη βλέπω τιμές δίπλα στα apps .

 

Όλες οι εφαρμογές θα είναι πληρωτές ;;

 

Χωρίς πλάκα δεν βρίσκω γιατί είναι καλό;;

 

είναι καλό γιατί κάποιες εφαρμογές πέρα από το free κομμάτι τους έχουν και paid με εξτρά δυνατότητες..αν θες "αγοράζεις" όπως πριν δωρεάν..αν σου αρέσει η εφαρμογή κ θες πιο πολλά πληρώνεις να στηρίξεις και τον εκδότη.!δεν σε βάζει ντε κ καλά να πληρώσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...