Προς το περιεχόμενο

Προτείνετε laptop


jmallen3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καταρχην ευχαριστω ολους σας για τις συμβουλες και τις προτασεις σας! να πω οτι πηρα αυτον τελικα και θελω να μου πειτε πως γινεται να βρω τους drivers για να τους εχω σε περιπτωση format αργοτερα και επισης αν χρειαζεται κατι αλλο να κανω.ευχαριστω

μολις ειδα οτι υπαρχει ενα καμενο pixel στην οθονη.πιανεται στην εγγυηση αυτο παιδια??ανεβασα και εικονα να δειτε και να μου πειτε.φενεται μονο σε μαυρο φοντο.να πω οτι το πηρα απο πλαισιο

img20110602003414.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 239
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Γυρισε το πισω σαν DOA (dead on arrival).

Aν σου πουν ''μα δεν αλλαζεται γιατι δεν πιανεται ως προβλημα) ριξε ενα βρισιμο!

Εννοειται πως δεν θα φευγεις απο το μαγαζι αν δεν παρεις καινουριο λαπτοπ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα παω σε λιγακι στο πλαισιο να δω τι θα γινει.ελπιζω να μου το αλλαξουν...αν δεν μου το αλλαζουν με τιποτα τι μπορω να τους πω η να κανω παιδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα στο πλαισιο και δεν μου το αλλαζουν με τιποτα παιδες! τι να κανω?? και με την acer επικοινωνησα και λενε οτι με ενα μονο καμενο πιξελ δεν αλλαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα στο πλαισιο και δεν μου το αλλαζουν με τιποτα παιδες! τι να κανω?? και με την acer επικοινωνησα και λενε οτι με ενα μονο καμενο πιξελ δεν αλλαζει.

Το DOA το ανεφερες;

Οτι ηρθε δηλαδη εξαρχης προβληματικο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα πηγα στον υπαλληλο του πλαισιου και αν και δεν το ειδε του ειπα οτι το προβλημα ειναι ενα καμενο pixel.αν γρατζουνισω την οθονη και του το ξαναπαω δεν θα υποψιαστει οτι το εκανα επιτηδες και μπορει να μην το αλλαξει καθολου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα πηγα στον υπαλληλο του πλαισιου και αν και δεν το ειδε του ειπα οτι το προβλημα ειναι ενα καμενο pixel.αν γρατζουνισω την οθονη και του το ξαναπαω δεν θα υποψιαστει οτι το εκανα επιτηδες και μπορει να μην το αλλαξει καθολου?

και να το υποψιαστει δεν εχει αποδειξεις, ειναι υποχρεωμενος να το αλλαξει λογο της DOA και εννοειται οτι θα το πας σε ενα αλλο υποκαταστημα ή σε αλλο ωραριο ετσι ωστε να εχει αλλαξει ο υπάλληλος.

 

υ.γ. εμενα μου ειχε πεσει καποτε κατω το κινητο και επειδη ηταν καινουριο (μολις το ειχα παρει) και δεν το ηθελα γρατζουνισμενο του περασα μια με το eyeliner της κοπελας μου και ειπα οτι και καλα εκανε επανεκινησεις απο μονο του και μου το αλλαξανε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηγα στις 3 το μεσημερι σημερα στο πλαισιο,αμα το παω μετα τις 5 λογικα δεν θα χει αλλαξει υπαλληλος??

λογικα ναι αλλα για καλο και για κακο ριξε πρωτα καμια ματια απ'εξω απο το καταστημα για μπας και δεν εχει αλλαξει... και πες οτι εχει και καποιο αλλο προβλημα (ρωτα τα παιδια εδω θα σε βοηθησουν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα στειλω τον πατερα μου τοτε να παει οποτε και ο ιδιος αν ειναι δεν θα υπαρχει προβλημα.μπορω να τους πω οτι εχει αλλο προβλημα και να μου το αλλαξουν για να μην γρατζουνισω την οθονη??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην Γρατζουνίσεις τίποτα φίλε μου εάν είναι να ακολουθήσεις τέτοια "οδό" βρές άλλη λύση . δεν πρόκειται να στο αλλάξουν μετά με την καμία . απορώ με τις συμβουλές που δίνουν μερικοί ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα στειλω τον πατερα μου τοτε να παει οποτε και ο ιδιος αν ειναι δεν θα υπαρχει προβλημα.μπορω να τους πω οτι εχει αλλο προβλημα και να μου το αλλαξουν για να μην γρατζουνισω την οθονη??

βεβαιως... αλλα μαζι με το αλλο προβλημα θα αναφερεις και το καμμενο πιξελ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...