Προς το περιεχόμενο

Προτείνετε laptop


jmallen3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"Μπράβο" σε Πλαίσιο και Acer. Τους σκας 800 ευρώ, σου δίνουν προβληματικό προϊόν και δεν τρέχει τίποτα. :rolleyes:

 

Πρώτα ο πελάτης. :mad:

 

Μη γρατζουνίσεις οθόνες κλπ., αλλά κυνήγησε το όσο μπορείς. Αυτά είναι απαράδεκτα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 239
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

μηπως θα πρεπε να αλλαχθει λεω εγω οταν ερχεται απο την εταιρεια ετσι χωρις καμια αλλη διαδικασια??

εαν πω οτι κανει επανεκινησεις οταν παω να αρχισω καποια παιχνιδια και οτι μου εχει βγαλει μερικες μπλε οθονη υπαρχει περιπτωση να μου το αλλαξουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως θα πρεπε να αλλαχθει λεω εγω οταν ερχεται απο την εταιρεια ετσι χωρις καμια αλλη διαδικασια??

εαν πω οτι κανει επανεκινησεις οταν παω να αρχισω καποια παιχνιδια και οτι μου εχει βγαλει μερικες μπλε οθονη υπαρχει περιπτωση να μου το αλλαξουν?

κοιτα το οτι κατι θα κανουν ειναι σιγουρο αλλα παιζει και να σου αλλαξουν πχ καρτα γραφικων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα στο πλαισιο και δεν μου το αλλαζουν με τιποτα παιδες! τι να κανω?? και με την acer επικοινωνησα και λενε οτι με ενα μονο καμενο πιξελ δεν αλλαζει.

 

Αυτο ισχυει. Η εγγυηση λεει ποσα πιξελς και σε τι διαταξη πρεπει να καουν για να θεωρηθει προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να αλλαξει ο υπαλληλος και βλακειες ρε παιδια;

Ριξε ενα βρισιδι και θα στο αλλαξουν θελουν δεν θελουν.

Να τρελαθουμε δήλαδη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να αλλαξει ο υπαλληλος και βλακειες ρε παιδια;

Ριξε ενα βρισιδι και θα στο αλλαξουν θελουν δεν θελουν.

Να τρελαθουμε δήλαδη;

πηγα 2 φορες σημερα στο πλαισιο και δεν καταφερα να μου το αλλαξουν! οτι και αν τους ειπα,οτι και αν εκανα ουτε καν ανοιξαν το λαπτοπ για να το δουν,μου λεει ο τεχνικος απο 2 και πανω αμα ειναι στο κεντρο αλλαζουν και απο 7 και πανω αμα δεν ειναι στο κεντρο.χριστοφορε(ανδρεα) μιας και ειμαι απο πατρα και ερχομαι αθηνα αυριο ποσα θες να παμε μαζι σε ενα πλαισιο αυριο να καταφερουμε να μου το αλλαξουν? :P εχω απελπιστει,καινουριο λαπτοπ 800€ και θα μεινω με το καμενο πιξελ εκει,κριμα ειναι :( :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η acer και η apple δεν εχουν DOA δυστυχως (κατοχος μακ προ με προβληματικο drive lol!)

Αν θα στο αλλαξουν εγκειται στην ευχερεια του υπευθυνου..

Κανονικα δεν γινεται..

 

Και εγω μετα τα εμαθα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες αν σε βοηθήσει αυτό το βίντεο

, παίζει ρόλο αν είναι μαύρο το pixel ή χρωματιστό από ότι κατάλαβα ψάχνοντας σχετικά .

Το ιδιο ακριβως θα ρωταγα και εγω.

Ειναι σιγουρα καμμενο πιξελ;

Μηπως ειναι κολλημενο;

Εχει διαφορα γιατι ενα κολλημενο μπορεις να το φτιαξεις και μονο σου μεσω προγραμματος αλλα και.. απαλου μασαζ πανω στο πιξελ!

 

πηγα 2 φορες σημερα στο πλαισιο και δεν καταφερα να μου το αλλαξουν! οτι και αν τους ειπα,οτι και αν εκανα ουτε καν ανοιξαν το λαπτοπ για να το δουν,μου λεει ο τεχνικος απο 2 και πανω αμα ειναι στο κεντρο αλλαζουν και απο 7 και πανω αμα δεν ειναι στο κεντρο.χριστοφορε(ανδρεα) μιας και ειμαι απο πατρα και ερχομαι αθηνα αυριο ποσα θες να παμε μαζι σε ενα πλαισιο αυριο να καταφερουμε να μου το αλλαξουν? :P εχω απελπιστει,καινουριο λαπτοπ 800€ και θα μεινω με το καμενο πιξελ εκει,κριμα ειναι :( :(

Δεν προκειται να πετυχουμε τιποτα αν ισχυει αυτο που λενε τα παιδια (που εφοσον το λενε κατι παραπανω γνωριζουν)

σχετικα με την acer και την apple..

Ειναι να αγοραζεις acer μετα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το UDPixel και χερι ξεκολαει κολλημενο (με χρωμα, οχι καρα-dead) παντως.

Ακριβως!

Το εχω πετυχει σε μια dell οθονη που και εγω μολις την πηρα ειχε κολλημενο πιξελ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα ειναι κοκκινη η κουκιδα απο οτι βλεπω και φενεται μονο σε μαυρο φοντο.να δοκιμασω το προγραμμα που λετε? το udpixel για 64bit που μπορω να το βρω γιατι το κατεβασα απο το σαιτ και λεει οτι δεν ειναι για 64bit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...