Προς το περιεχόμενο

ArmA 3


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 506
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν θυμάμαι αν έχει αναφερθεί ξανά εδώ μέσα:
 

 

Last but not least, Bohemia Interactive also intends to release a free, limited version of the Alpha, named Arma 3 Alpha Lite.
The Alpha Lite will be available one week after the initial Alpha release, on Thursday March 14th, and does not include a multiplayer
component and modding support. Access to the Alpha Lite is invite-only and can be obtained from people who have purchased the Arma 3 Alpha.


Invites will also be randomly distributed via the Arma 3 social channels and as giveaways by selected media outlets. The Arma 3 Alpha Lite expires on June 15, does not provide access to the Arma 3 Beta and does not include a copy of the final game.

 

Εμένα πάντως θα μου επιτρέψετε να θεωρήσω πολλά τα 40 ευρώ της Digital Deluxe. Τα 25 της Alpha, με δυνατότητα πρόσβασης στο full game, μού φαίνονται πιο φυσιολογικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λολ απο 3dm για οσους δεν θελουν να τα δωσουν απο τωρα..

 

 

release απο 3dm εννοεί  (απο Μπάρμπα). 

 

 

αααα....ενα μυαλο χειμωνα καλοκαιρι το χω καψει το καημενο......τρεχω να δω τι παιζει στο "καραβι" :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάμικτα συναισθήματα πολύ διάβασμα ρε παιδάκι μου θα γίνει κανάς πραγματικός πόλεμος και θα ψάχνουμε

να βρούμε πάνω στα όπλα το alt το Shift και το delete. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...