Προς το περιεχόμενο

ArmA 3


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έπαιζα το μεσημέρι 2 ώρες αλλά επειδή είναι τεράστιο έκανα save με ένα φίλο και βγήκαμε. Τώρα που προσπαθούμε να ξαναμπούμε ενώ κάνω new game και resume, μπαίνω σε μια ατέλειωτη λούπα που ποτέ δεν φεύγουν τα παράθυρα για να παίξουμε. Το έχει δει κανείς άλλος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 506
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με του θείου δοκίμασα λίγο να δω τι παίζει καθώς δεν είχα ξαναπαίξει Arma και δεν ήξερα κατά πόσο θα μου αρέσει. Ενώ φαίνεται πολύ ωραίο (με παρέα πάντα γιατί μόνο δε μπορώ να με φανταστώ να παίζω με άσχετους που θα μπορούσαν να μου χαλάσουν το παιχνίδι στο λεπτό), το παιχνίδι είναι μέσα στα bugs.

 

Πέρα από το πάγωμα του ΑΙ σε ένα σημείο όπου με κοιτούσαν σαν χαζοί, έχουμε και το spawn σαν γλάρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To spawn ως γλάρος είναι μέρος της προστασίας του παιχνιδιού από την εποχή του Operation Flashpoint. Θυμάμαι επίσης ότι με το crack δεν πετύχαινες - μετά από λίγη ώρα - ούτε ελέφαντα στα 5 μέτρα. Μάλλον κάτι παρόμοιο έχουν κάνει και στο Arma 3.  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μολις μπηκαν τα invites για την Lite Alpha εκδοση, οποιος θελει να το δοκιμασει μου λεει, εχω 2 ακομα.

 

Edit : Invites τελος!

Επεξ/σία από xaralas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαστε μια 5αδα που παίζουμε σε καθημερινή βάση διάφορα maps απο το Armaholic. Όποιoς θέλει με κάνει add skype με την ένδειξη: ARMA 3. Skype Name: arisUOP
Μπορεί επίσης και facebook : http://www.facebook.com/profile.php?id=1417397900

 

Ψηθείτε να μπείτε,παίζουμε πολύ σοβαρό game.Όσο πιο πολλά άτομα,τόσο καλύτερα θα βγαίνουν τα missions.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαστε μια 5αδα που παίζουμε σε καθημερινή βάση διάφορα maps απο το Armaholic. Όποιoς θέλει με κάνει add skype με την ένδειξη: ARMA 3. Skype Name: arisUOP

Μπορεί επίσης και facebook : http://www.facebook.com/profile.php?id=1417397900

 

Ψηθείτε να μπείτε,παίζουμε πολύ σοβαρό game.Όσο πιο πολλά άτομα,τόσο καλύτερα θα βγαίνουν τα missions.

θα σου στείλω τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...