Προς το περιεχόμενο

ArmA 3


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 506
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αδερφε υπαρχουν μεσα στο μενου....ολα και οταν λεμε ολα εννουμε ΟΛΑ :-) .....ειναι παρα πολλα δεν ειναι ενα δυο....και ειναι αναλογα με το campaign, δλδ διαφορετικος χειρισμος στο ελικοπτερο διαφορετικος στα οχηματα διαφορετικος σαν στρατιωτης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαστε μια 5αδα που παίζουμε σε καθημερινή βάση διάφορα maps απο το Armaholic. Όποιoς θέλει με κάνει add skype με την ένδειξη: ARMA 3. Skype Name: arisUOP

Μπορεί επίσης και facebook : http://www.facebook.com/profile.php?id=1417397900

 

Ψηθείτε να μπείτε,παίζουμε πολύ σοβαρό game.Όσο πιο πολλά άτομα,τόσο καλύτερα θα βγαίνουν τα missions.

Σε ποιον server παιζετε?Γενικα ξερετε κανεναν καλο στο 3 που να μαζευει και ελληνες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vaggos δεν χρειαζεται για την alpha εκδοση ειναι ηδη αγορασμενα απο τον "θειο" και λειτουργει αψογα.Bεβαια οτοαν ερθει η ωρα της επισημης κυκλοφοριας και με το FADEνα πλαναται μαλλον για αγορα παω τουλαχιστον εγω.Το μονο που χρειαζεσαι ειναι ενας torrent client

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα θέλω να το έχω στο steam μαζι με τα υπόλοιπα games. θα περιμένω καμια μέρα ακομα και αν δε βρώ θα βαλω του θείου

 

ΕΙχα μια κρατημενη για ενα φιλαρακι αλλα πηρε το full game οποτε αν την θες στειλε μου σε πμ το steam σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γυρισα στην [DEV] εκδοση,και παει καλα,εχει λιγοτερα crash και παιζουμε πιο πολυ το wasteland mod

παντως παιδια πολυ διαφημηση επεσε,και εχει γεμισει ο τοπος με cod kids (μεχρι που σε κανουν teamkill για να σου παρουν τα οπλα πφφφ)

παλι καλα που δεν εχει jump, γιατι το κοβω 40 παικτες να πηδανε σαν λαγουδακια εδω και εκει....

και μια αστεια στιγμη,οπου εψαχνα να βρω που ειμαι και αν εχει κανα οχημα να κανω loot για οπλα,και πετιεται μεσα απο τα χορταρια ενας ξεβρακωτος και αρχιζει να φωναζει με το Mic του σε direct comunication ''μπλουρουρουρουρουρου'' σαν βεδουινος και να με ριχνει με το πιστολι,χαχαχαχχα πραγματικα τα ειδα ολα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως μετα το χτεσινο update γυρισαν τα fps σε κανονικα επιπεδα ακομα και σε wasteland servers. Επιτελους!

Ειχα βαλει και εγω την Dev αλλα δεν εβρισκα πολλους servers και την αλλαξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραξενο 

 

Παντως μετα το χτεσινο update γυρισαν τα fps σε κανονικα επιπεδα ακομα και σε wasteland servers. Επιτελους!
Ειχα βαλει και εγω την Dev αλλα δεν εβρισκα πολλους servers και την αλλαξα.

παραξενο,μαλλον θα πετυχες φαση που ειχε βγει καποιο update και δεν το ειχαν κανει install οι host,εγω παντως βρισκω καμια 15αρια σερβερς wasteland...

ρε παιδια ειδα οτι εχει βγει ενα massive patch για το arma3 μηπως θα το λαβω αν το γυρισω απο dev σε normal?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα το αγορασα,δεν πηγαινε αλλο με αυτο του θειου,οι πιο πολλοι servers ειναι στην 0.52 .Το παιχνιδι ακομα και σε Alpha τα σπαει.Νομιζω οτι θα ειναι αξιος συνεχιστης του 2.Επισης εχω 3 invites,οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει μνμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα το αγορασα,δεν πηγαινε αλλο με αυτο του θειου,οι πιο πολλοι servers ειναι στην 0.52 .Το παιχνιδι ακομα και σε Alpha τα σπαει.Νομιζω οτι θα ειναι αξιος συνεχιστης του 2.Επισης εχω 3 invites,οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει μνμ

dark τώρα είδα το μνμ σου. παίζουμε καμιά 10αρία άτομα. δεν έχουμε standar server,κάνουμε δικούς μας.

στείλε μου σε inbox το facebook σου ή το skype σου να συνεννοηθούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...