Προς το περιεχόμενο

Laser Eye Surgery


akpe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

περαστικά σου, μακάρι να σου πάνε όλα καλά θα περιμένουμε νέα...

 

η δικαιολογία του γιατρού ήταν οτι ο οργανισμός σου δεν το δέχτηκε; ρώτησες και κανέναν άλλον για μια 2η γνώμη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 714
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εγω έβγαλα τους προστατευτικπυς φακούς επαφής σε 3 μέρες. Μέχρι τότε δε έβλεπα καλα ιδιαίτερα και περίμενα ότι με το που θα τους βγάλω θα δω αμεσα σωστα αλλα τελικα μου εξήγησε ότι θα πάρει περίπου 2-3 μέρες μετα την αφαίρεση για να ξεκινήσει η σταδιακή βελτίωση όπως και έγινε

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ με ΤΙΠΟΤΑ να καταλάβω πως σε ένα θέμα υγείας μπορεί κάποιος να αντιδράσει τόσο ανεύθυνα.

 

Θέλω κ εγώ να κάνω lasik και ας μην μπορέσω να γεννήσω ποτέ! :P Αλλά μόνο που διάβασα μερικά πραγματάκια εδώ (κ μερικά στο google) άσπρισα. Δεν ξέρω γιατί, όταν έχει να κάνει με επέμβαση (δεν είναι ότι φοβάμαι) κωλώνω λιγάκι.. Κάποτε στην οδοντίατρο λιποθύμησα να φανταστείτε.. Παύλο σταμάτα να κοροιδεύεις ! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Μετά από 5 μήνες και μπορώ να πω ότι τα μακρινά είναι ακόμη θολά. Όχι τόσο όσο πριν αλλά καθαρά δεν βλέπω. Κανένα από τα 2 μάτια μου δεν βλέπει πεντακάθαρα. Δυστυχώς δεν ήμουν τυχερή.Είμαι περίπτωση τελικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γυαλιά βλέπεις τουλάχιστον ή δεν είναι θέμα? Πόση μυωπία είχες πριν? Η τωρινή θολούρα σαν μυωπία μετράται/αντιμετωπίζεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 5 μήνες και μπορώ να πω ότι τα μακρινά είναι ακόμη θολά. Όχι τόσο όσο πριν αλλά καθαρά δεν βλέπω. Κανένα από τα 2 μάτια μου δεν βλέπει πεντακάθαρα. Δυστυχώς δεν ήμουν τυχερή.Είμαι περίπτωση τελικά.

 

:/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν φοράω γυαλιά. και να βάλω γυαλιά τι γυαλιά να βάλω; δεν ξέρω αν αυτό που έχω είναι σαν μικρή μυωπία ή σαν θολούρα πληγής.απογοητεύτηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σήμερα άρχισα να νιώθω μια απίστευτη πίεση στα μάτια..

 

θα πάω από βδομάδα στο καθιερωμένο ραντεβού. υποτίθεται ακόμη επουλώνω. λένε θέλει ένα εξάμηνο να επουλωθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τα πειράζεις με τα χέρια, να βάζεις τις σταγόνες που σου δίνουν και να φοράς ΠΑΝΤΑ γυαλιά ηλίου όταν κυκλοφορείς έξω και έχει ήλιο. Προσπάθησε όσο το δυνατόν να μη σε καταβάλει ψυχολογικά. Κάθε μέρα θα είναι καλύτερα. Χρόνος και υπομονή χρειάζονται.

 

Αν μάθεις κάτι στο μέλλον στείλε ενημέρωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...