Προς το περιεχόμενο

Laser Eye Surgery


akpe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 714
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

το ειδα το ωχ. οσοι ξερω προσωπικα καναν lasik και σχεδον αμεσως εεβλ-επαν.

δεν συστηνω σε κανεναν ομως να κανει την prk μιας κιε χω βαρεθει να μην βλεπω. εκτος αν θελουν να ζησουν σαν τυφλοι για μια βδομαδα. και δεν υπερβαλλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pavlinara πηγαινε αυριο στον οφθαλμιατρο ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ.

Αν μενεις αθηνα και θες, να σου στειλω σε πμ και το τηλεφωνο της δικιας μου,η οποια ειναι εξαιρετικοτατη και κανει και αυτη τετοιες διορθωτικες επεμβασεις.

αλλα πηγαινε οπωσδηποτε στον οφθαλμιατρο σου.μην το αφησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παω σρ οφθαλμιατρο κανονικα κ ειναι φυσιολογικο να μη βλεπω με prk. εκανα αυτη τη μεθοδο επειδη ειχα λεπτο κεραοτειδη κ επειδη μου φανηκε λιγοτερο rosky μεθοδς. και λιγοτερο σιχαμενη απο τ αβιντεο που ειδα. αυριο εχω ραντεβου το πρωι να με δει κ να μου ββγαλει τ

εχω βαλει την γραμματοσειρα των γκαβων.ον γακο.

 

γιατί έκανες prk;

 

εαυ γιατι δεν εκανες prk??

 

τι γραφω τελωσπαντων. να μου βγαλει τον φακο εννουσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eννοείται πως θα πάει μόνο στον οφθαλμίατρο που της έκανε την επέμβαση και όχι αλλού.

 

φυσικα.

ομως δεν χανει τιποτα αν κανει εναν ελεγχο και παρει γνωμη και απο ενα δευτερο γιατρο.κυριως για ψυχολογικο λογο.

η οχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια η prk δε έχει πόνο κλπ όπως λένε. Μονο ενοχληση.Απλα η οραση κανει περιπου 1,5 μηνα Να Γινει τελεια.Αυτο δε ειναι όμως φυσιολογικό. Σου έβγαλαν τον προστατευτικό φακό επαφής; Αν στον έβγαλαν σήμερα η χθες είναι φυσιολογικό να

Βλέπεις χειρότερα απ´οτι πριν θα επανέλθει αυτο αύριο περίπου. Αν όμως δε βλέπεις γενικα εκει κάτι παει στραβα

 

ΥΓ. Τι σου ειπε στις 24 ώρες που πηγές να σε δει; Μετα απο τις 3-4 μέρες πυ πήγες να βγάλει το φακό κ να δε

Δει του το είπες;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοεις οταν βγαλω τον φακο θα βλεπω χειροτερα? πες μου οτι κανεις πλακα. δεν τον εχω βγαλει ακομη. αυριο μαλλον θα τον βγαλω κι ηλπιζα αυριο να βλεπω καλυτερα γιατι εχω μια υποχρεωση να κανω και θα ειναι λιγο δυσκολο να την κανω αν βλεπω χειροτερα απο τωρα. μα ποσο χειροτερα απ οτωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια για να βγει ο φακος πρεπει να εχει επουλωθει το ματι. αυριο θα τον βγαλω λογικα.ο οφθαλμιατρος απο τους καλυτερους της πολης ειναι.εμενα απλα αργει να επανελθει η οραση μου.μαλλον φταιει ο οργανισμος μου.

 

εννοω τον προστατευτικο φακο που μπαινει στο ματι μετα την επεμβαση για 1 βδομαδα. οχι τον φακο επαφης.τι καταλαβες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...