Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τι ειναι αυτοι στο darnashop ρε παιδια?σφαιρα μιλαμε ,χθες εγινε shiped το δεμα και μολις τωρα ειδα οτι εφτασε θεσσαλονικη ενω πρωτα πηγε αθηνα.αυριο θα το εχω.μιλαμε για πιο γρηγορη αποστολη δεν εχω δει απο εξωτερικο.μπραβο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ειναι αυτοι στο darnashop ρε παιδια?σφαιρα μιλαμε ,χθες εγινε shiped το δεμα και μολις τωρα ειδα οτι εφτασε θεσσαλονικη ενω πρωτα πηγε αθηνα.αυριο θα το εχω.μιλαμε για πιο γρηγορη αποστολη δεν εχω δει απο εξωτερικο.μπραβο τους.

Τι πηρεςρε φιλε για ξαναπες μας χαχαχα!

Τα μεταφορικα 15€? Με express?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dschinni skyline πηρα ! Δεν αντεξα χαχα.ενα silicone hose με γυαλινη λαβη και 2 πακετα dschinni καρβουνα καρυδας.ναι 15 ευρω σε 3 μερες το εχεις.επισης το συστημα επικοινωνιας τους ειναι απλα κορυφαιο,εχουν και live chat στα ελληνικα και απαντανε και σε ολα τα email.


Σορυ live chat στα αγγλικα ηθελα να πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα! Ξερετε καποιο μαγαζι που να πουλαει καρβουνα σαν αυτα που εχουν στα ναργιλεδαδικα τυπου πυραμιδες κλπ? Ως τωρα χρησιμοποιουσα τα κλασσικα στρογγυλα τυπου εκκλησιαστικα αλλα ισως και μην ειναι οτι καλυτερο απο θεμα αρωματος ναργιλε και καπνας στο χωρο, ασε που μαζευουν υγρασια απ το σπιτι κ δεν αναβουν μετα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...