Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυριο κλειστο το shisha house.. Θα παω παρασκευη να δω και για  heater ..! :D 

 

Παιδια πως βλεπεις στο dhl σε τι φαση ειναι το δεμα σου εντος ΕΛΛΑΔΑΣ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αν είναι με dhl κούριερ συνήθος δεν βλέπεις γιατί η dhl είναι για το πέος. αν είναι με απλό δέμα δηλαδή έρχεται με ελτά σου δίνει και ένα tracking number που είναι CPXXXXXXXDΕ ξέρω γω  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο shisha-nil ερχεται .. μου δειχνει απο το γερμανικο οτι επομενο σταδιο ειναι να ερθει στην χωρα σου και απο εκει πρεπει να μπεις και καλα απο το ελληνικο site να δεις που ειναι.... αλλα δεν βρισκω ακρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μέχρι εκεί φτάνει το update και σε αυτό φταίει καθαρά το ελληνικό τμήμα της DHL , αν και έτσι λέει δεν θα έρθει με ελτά. αλλά με DHL λογικά 2 μέρες μετά που έβγαλε ότι έφτασε ελλάδα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα τους παρω αυριο γιατι κοιτα τι γραφει στην Γερμανικη πλατφορμα: 28/01 The shipment will be transported to the destination country and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage / online shipment tracking) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη μου ηρθε δεμα απο shisha-nil πριν μια εβδομαδα ακου πως εχει:

στο site της dhl το γερμανικο,θα σου βγαλει update μεχρι την στιγμη που θα φθασει ελλαδα,δηλαδη μολις πατησει ελλαδα θα σου γραψει "το πακετο εφτασε στην χωρα προορισμου" απο εκει και περα εγω εκανα το εξης,πηρα στο 210 9890000 που ειναι τα κεντρικα της dhl στην ελλαδα και μου εδωσαν το νεο κωδικο που αποκτα το δεμα οταν παταει ελλαδα.αυτον τον κωδικο πλεον τον βαζεις στο ελληνικο site της dhl(που ελπιζουμε να το ενημερωνουν).οταν μιλησεις μαζι τους εσυ θα τους δωσεις το γερμανικο 12ψηφιο που σου δωσαν οι γερμανοι και αυτοι θα σου δωσουν νεο κωδικο.απο εκει και περα μπορεις να τους ρωτησεις ποτε θα σου το φερουν σπιτι η αν θες οτιδηποτε αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικά στα περισσότερα ναργιλεδάδικα θα βρεις μιας και αυτά δεν έχουν κανονικό φόρο και βρίσκονται ποιο εύκολα, αλλά αν θες την γνώμη μου μείνε μακριά. δεν μου άρεσε καθόλου, σαπουνίλα βγάζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...