Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά έχω μια απορία είχα πάρει και γω έναν ναργιλε το καλοκαίρι, έχω κάνει μερικές γεύσεις σε αυτόν διπλό μήλο, καρπούζι, σοκολάτα μπανάνα φράουλα, μέντα, κ.α. Το θέμα μου είναι ότι δεν νιώθω ιδιαίτερα γεύση και δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο, έχω πάει σε μαγαζιά και κάνεις μια τζουρα και νιώθεις όλοι την γεύση ενώ εδώ με το ζόρι, τι φτάει άραγε;

Και κάτι ακόμα μετά από κάποιο χρονικό διάστημα όταν κάνω νιώθω ότι έχει πέσει καπνός μέσα από το κάρβουνο και πνιγομαι οπότε πρέπει να αλλάξω γεύση πάλι χωρίς να χει καεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε ενας ναργιλες μπορει να μην αποδιδει για 100 λογους,τωρα αν εκανες ολες αυτες τις γευσεις με την ιδια μανικα ,ε τοτεωδεν θελει κ πολυ ερωτημα..αλλαξε μανικα πλυνε καλα τον ναργιλε,κ μεινε σε μια γευση...τι πυλινο χρησιμοποιεις??ειναι βαμενο ,αβαφο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο το hot cut την εβγαλα 1 ωρα και ενα τεταρτο με 2 καρβουνα dschinni δεν μου εβγαλε καθολου γευση καμενου και απο ευκολια στησιματος του ναργιλε ολα τα λεφτα.το προτεινω ανεπιφυλακτα αξιζει.να ρωτησω κατι,παρολο που δεν ειχα καθολου γευση καμενου στο τελος μετα απο κανα μισαωρο που τελειωσαν τα καρβουνα ανοιξα τον λουλα και ο καπνος πανω ηταν μαυρος και καρβουνιασμενος,κατω ομως ηταν μαλακις χωρις ζουμια,αυτο ειναι λογικο?σχεδον παντα συμβαινει αυτο πανω ο καπνος ειναι καρβουνιασμενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό συμβαίνει όταν δεν ψήνεται ομοιόμορφα, συμβαίνει συχνά. στους πήλινους λουλάδες βοηθάει αν το κάρβουνο ακουμπάει στην άκρη του λουλά και όχι πάνω στο καπνό , γενικά πρέπει να ψήνεται ο καπνός και απο το λουλά. εσύ έχεις σιλικόνης και είναι ο λόγος που δεν μου αρέσουν οι λουλάδες σιλικόνης, δεν αναπαράγουν θερμότητα και έτσι ο καπνός ψήνεται απο πάνω μόνο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

John εχεις μετρησει στο περιπου ποσα γραμμαρια καπνο βαζεις στον λουλα σιλικονης amy?εγω γεμισα της εξι θεσεις με καπνο και το πατησα σιγα σιγα προς ρα κατω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...