Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ πολύ αλλά τελικά μόλις παρήγγειλα από Darnashop το Amy hot cut set μαζί με 1kg κάρβουνα Bamboocha! 56 eura με μεταφορικά DHL express. Υ.Γ. δέχτηκε κανονικά πληρωμή με την mastercard της Εθνικής!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

λοιπον παιδια ο amy ναργιλες πολυ καλος.ποιοτητα αριστη ολα τακτοποιημενα στο κουτι τους.οσον αφορα το καπνισμα μαλον εκανα μαλακια και εβαλα πολυ καπνο στο μπολ με αποτελεσμα να αρπαξει ο καπνος και με πειραξε και πονεσε το κεφαλι μου(βεβαια τραβουσα συνεχεια :P).αυτο το συστημα πανω χωρις αλουμινοχαρτο ειναι πολυ ευχρηστο.

τωρα οπως ειδατε στην φοτο που ανεβασα πιο πανω παρειγγειλα και 1 κιλο cocobrico.ρε παιδια απογοητευτικα!καταρχιν εκαναν 25 λεπτα να αναψουν και η σταχτη τους ηταν αρκετη.τα shisha king καρβουνα που πηρα απο shisha house μου φανηκαν πολυ καλυτερα.θα τα ξαναδοκιμασω βεβαια.σημερα θα ξανακανω ναργιλε το βραδυ και θα βαλω πιο λιγο καπνο στο μπολ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις κ να κανεις το εξης ,να βαλεις αναμεσα στο μπολ κ το εργαλειο αλουμινοχαρτο με πολλες μικρες τρυπες..ετσι θα στην καψει αργοτερα..κανε δοκιμες..αλλα εφοσον πηρες αυτο ειναι καλυτερο να το αποφυγεις το αλουμινοχαρτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως αυτο που ειπα οτι το σωληνακι βγαζει καπνα το ειδα και σε βιντεακια στο youtube να γινετε αρα μαλον ειναι λογικο.σασ στελνω και μια φοτο με το μπολ που ειχε μεσα,αυτο πως να το γεμισω?την τρυπα στην μεση να την αφησω ανοιχτη?

 

post-145443-0-70813900-1454251211_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως αυτο που ειπα οτι το σωληνακι βγαζει καπνα το ειδα και σε βιντεακια στο youtube να γινετε αρα μαλον ειναι λογικο.σασ στελνω και μια φοτο με το μπολ που ειχε μεσα,αυτο πως να το γεμισω?την τρυπα στην μεση να την αφησω ανοιχτη?

 

ειναι λογικο φιλε μου να βγαινει απο κει ο καπνος, δεν εχεις θεμα!

εγω προβληματιζομαι ακομα με το θεμα καρβουνα. πηρα και κατι coconara μετα απο χρονια να ξαναδοκιμασω αλλα δε μου αναβουν καλα..ειτε ελαττωματικη παρτιδα ειτε μαιμου καρβουνα, δεν ξερω.

να χω σωστες γευσεις, μια χαρα ναργιλε και να με χαλανε τα καρβουνα :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω με γκαζακι αναβω και εχω προσαρμοςει μια μικρη σχαρα και τα βαζω πανω,θελω να παρω αυτο το ηλεκτρικο ματι σπιραλ για αναμα καρβουνων ναργιλε αλλα εδω κομοτηνη δεν παιζει να βρω.δεν θα συμφωνησω με τον virgin εμενα τα καρβουνα shisha king μου φανηκαν πολυ καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω με γκαζακι αναβω και εχω προσαρμοςει μια μικρη σχαρα και τα βαζω πανω,θελω να παρω αυτο το ηλεκτρικο ματι σπιραλ για αναμα καρβουνων ναργιλε αλλα εδω κομοτηνη δεν παιζει να βρω.δεν θα συμφωνησω με τον virgin εμενα τα καρβουνα shisha king μου φανηκαν πολυ καλα!

Και εγω θελω να το παρω αλλα δεν ξερω πιο να παρω... Οσο για το γκαζακι και εγω ψαχνω τετοια σχαρουλα.. αλλα θελω να ριναι καλο μεταλο ωστε να αρπαζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλύτερα όχι στο μάτι της κουζίνας εκτός αν είναι γκάζι. παίζει να σου χαλάσει. όλοι πουλάνε συσκευες που ανάβουν είτε με γκάζι είτε με αντίσταση. αργά ή γρήγορα όλα χαλάνε γιατί η θερμότητα απο τα κάρβουνα χαλάνε της αντιστάσεις οπότε καλύτερα να χαλάσει η εξωτερική συσκευή παρά η κουζίνα σου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλύτερα όχι στο μάτι της κουζίνας εκτός αν είναι γκάζι. παίζει να σου χαλάσει. όλοι πουλάνε συσκευες που ανάβουν είτε με γκάζι είτε με αντίσταση. αργά ή γρήγορα όλα χαλάνε γιατί η θερμότητα απο τα κάρβουνα χαλάνε της αντιστάσεις οπότε καλύτερα να χαλάσει η εξωτερική συσκευή παρά η κουζίνα σου 

Σωστος.. απλα δεν ξερω πια συσκευη να παρω.. δεν ξερω απο εταριες κτλπ...! Απευθυνομαι σε εκεινες που ειναι για καρβουνα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...