Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα παιδια,πουλαω τον ναργιλε μου ΑΜΥ 660 Ζuri.εχει 2 εβδομαδες που τον πηρα απο shisha nil και τον χρησιμοποιησα 3 φορες οπως καταλαβαινετε ειναι ολοκαινουργιος.τον πουλαω γιατι θελω να αγορασω τον dschinni skyline τον γυαλινο που τον ερωτευτικα!60 ευρω τον δινω κομπλε στο κουτι του.69 τον πηρα.οποιος ενδιαφερετε ας μου στειλει μυνημα. Υγ.θα μου πειτε καλα ρε φιλε γιατι πηρες αμυ αφου ηθελες αλλον?βλακεια μου αλλα δεν ειχα δει καν αυτους τους γυαλινους ναργιλεδες!


Οποιος ενδιαφερετε εχω και φωτο να τα δει ολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια,πουλαω τον ναργιλε μου ΑΜΥ 660 Ζuri.εχει 2 εβδομαδες που τον πηρα απο shisha nil και τον χρησιμοποιησα 3 φορες οπως καταλαβαινετε ειναι ολοκαινουργιος.τον πουλαω γιατι θελω να αγορασω τον dschinni skyline τον γυαλινο που τον ερωτευτικα!60 ευρω τον δινω κομπλε στο κουτι του.69 τον πηρα.οποιος ενδιαφερετε ας μου στειλει μυνημα. Υγ.θα μου πειτε καλα ρε φιλε γιατι πηρες αμυ αφου ηθελες αλλον?βλακεια μου αλλα δεν ειχα δει καν αυτους τους γυαλινους ναργιλεδες!

Οποιος ενδιαφερετε εχω και φωτο να τα δει ολα.

Γενικα πιστευω εμεινες ευχαριστημενος με τον amy..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε πραγματικα δεν τον πουλαω επειδη δεν εμεινα ευχαριστημενος,ειναι πολυ καλος ναργιλες,και 3 φορες που καπνισα ηταν πραγματικα πολυ καλα.απλα οπως ειπα εφαγα κολημα με τον dschinni skyline.αφου σκεφτομαι να τον παρω και ας μην τον πουλησω τον αμυ.λοιπον για να μην παρεξηγηθω το τονιζω οτι ο αμυ ειναι παρα πολυ καλος και δεν τον πουλαω επειδη δεν εμεινα ευχαριστημενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε πραγματικα δεν τον πουλαω επειδη δεν εμεινα ευχαριστημενος,ειναι πολυ καλος ναργιλες,και 3 φορες που καπνισα ηταν πραγματικα πολυ καλα.απλα οπως ειπα εφαγα κολημα με τον dschinni skyline.αφου σκεφτομαι να τον παρω και ας μην τον πουλησω τον αμυ.λοιπον για να μην παρεξηγηθω το τονιζω οτι ο αμυ ειναι παρα πολυ καλος και δεν τον πουλαω επειδη δεν εμεινα ευχαριστημενος.

Θα το επαιρνα αν μου το ελεγες λιγες μερες πριν χαχαχα 

Βγαλε και αγγελια στο ινσομνια κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μεταφορικα εχουν 15 ευρω

 

Αν θες αν παρεις κατι πες μ 8α βλω εγω 7,50 ευρω απο τα μεταφορικα κ εσυ 7,50 και θα παρω και εγω παργματα ... μη πληρωσουμε 30 ευρω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε fakol κανε ,απλα εγω εχω δοκιμασει της αλφςχερ απλα δεν μπορεσα να την καπνισωμεπισης το οτι δν εχει νικοτινη δν την κανει υγιεινη κιολας

Τα καρβουνα καρυδας αναβουν απο οτι εχω δει σε ματι,αλλα πιο συμφερον ειναι στο γκαζακι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...