Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 21/7/2020 στις 12:59 ΜΜ, Panos_B είπε

Μάλιστα, απογοήτευση... 😕 Αν και γενικά έχω ακούσει ότι θέλουν 10μερο οι Vulkana για να γίνουν. Τις Panorama έχω καταλήξει ότι πρέπει να τις αφήνω καμιά βδομάδα για να γίνουν στο 100%.

Εγω πάντως τις δοκιμαζω στο qassabah και ειναι γευσαρες ,ειδικα το τσουρεκι,για να γινουν θέλουν ανακάτεμα καθε μερα επι μια βδομάδα,με πιο σημαντικό το πρωτο που θα πρέπει να παει το ζουμι σε ολα τα φύλλα,και μετα απο μια βδομαδα ειναι ετοιμη😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, gaurorakomelas είπε

Εγω πάντως τις δοκιμαζω στο qassabah και ειναι γευσαρες ,ειδικα το τσουρεκι,για να γινουν θέλουν ανακάτεμα καθε μερα επι μια βδομάδα,με πιο σημαντικό το πρωτο που θα πρέπει να παει το ζουμι σε ολα τα φύλλα,και μετα απο μια βδομαδα ειναι ετοιμη😉

Με υγρό px1 που είχα κάνει μια φορά το ανακατευα 3 φορές τη μέρα μετά από 7 μέρες ήταν μπόμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nikosxalilis είπε

Ευχαριστώ αλλά δεν θέλω με υγρό θέλω την κανονική την πράσινη 

Πρασινο γινεται το μειγμα αν βαλεις το υγρο.Ετοιμο μειγμα χωρις να ειναι ξεχωριστα καπνος μολασες δεν νομιζω να υπαρχει απο την πανοραμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, stathis97 είπε

Πρασινο γινεται το μειγμα αν βαλεις το υγρο.Ετοιμο μειγμα χωρις να ειναι ξεχωριστα καπνος μολασες δεν νομιζω να υπαρχει απο την πανοραμα

Υπάρχει φίλε μου το επερνα χρόνια τελευταίο κιλό είχα πάρει πριν την καραντίνα από τότε δεν το βρίσκω πουθενά είναι η καλύτερη μέντα που έχω κάνει σε όποιον αρέσει η μέντα και έχει κάνει κάποια άλλη εκτός από alfakher, alwaha,mazaya να προτείνει καμια άλλη τουλάχιστον αφού δεν ξέρει κανείς που μπορώ να την βρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, nikosxalilis είπε

Υπάρχει φίλε μου το επερνα χρόνια τελευταίο κιλό είχα πάρει πριν την καραντίνα από τότε δεν το βρίσκω πουθενά είναι η καλύτερη μέντα που έχω κάνει σε όποιον αρέσει η μέντα και έχει κάνει κάποια άλλη εκτός από alfakher, alwaha,mazaya να προτείνει καμια άλλη τουλάχιστον αφού δεν ξέρει κανείς που μπορώ να την βρω

απο μαγαζι την επαιρνες αυτη φιλε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οποιος ειναι θεσσαλονικη ας δοκιμασει τα καρβουνα που φερνουν οι αραβες (αγνωστου στρατιωτη με φιλλιπου) 4 ευρω το κιλο , 0 μυρωδια , ελαχιστη εως καθολου σταχτη με αρκετα καλη διαρκεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/8/2020 στις 3:54 ΠΜ, nikosxalilis είπε

Υπάρχει φίλε μου το επερνα χρόνια τελευταίο κιλό είχα πάρει πριν την καραντίνα από τότε δεν το βρίσκω πουθενά είναι η καλύτερη μέντα που έχω κάνει σε όποιον αρέσει η μέντα και έχει κάνει κάποια άλλη εκτός από alfakher, alwaha,mazaya να προτείνει καμια άλλη τουλάχιστον αφού δεν ξέρει κανείς που μπορώ να την βρω

Φιλαρακι και εγω της μεντας ειμαι.περνω εδω κ λιγο καιρο της chilma απο το nara nara...ειναι η καλυτερη μεντα που εχω κανει.ειναι ξεχωριστο το υγρο και θελει 5 μερες περιπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...