Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 ώρες πριν, Manosrs7 είπε

Φιλαρακι και εγω της μεντας ειμαι.περνω εδω κ λιγο καιρο της chilma απο το nara nara...ειναι η καλυτερη μεντα που εχω κανει.ειναι ξεχωριστο το υγρο και θελει 5 μερες περιπου.

Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά αυτά τα φτιαχτα δεν πολύ με τραβάνε να σου πω την αλήθεια και δεν ξέρω αν συμφέρον κιόλας να δώσεις 40€ για ούτε μισό κιλό ενώ δίνεις 60-70€ και περνεις 1 κιλό ετοιμο για γνήσιο al fakher λέμε γτ υπάρχει και με 40€ ψευτικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 10/8/2020 στις 2:18 ΜΜ, nikosxalilis είπε

Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά αυτά τα φτιαχτα δεν πολύ με τραβάνε να σου πω την αλήθεια και δεν ξέρω αν συμφέρον κιόλας να δώσεις 40€ για ούτε μισό κιλό ενώ δίνεις 60-70€ και περνεις 1 κιλό ετοιμο για γνήσιο al fakher λέμε γτ υπάρχει και με 40€ ψευτικο

Κοίτα για καπνό που παίρνεις παράνομα μηκ βάζεις ποτέ το χέρι σου στη φωτιά αν είναι γνήσιος και καλός για να καπνιστει. Μόνο με.νομιμο μπορείς να είσαι σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα θα ήθελα να μ πει κάποιος αν έχει αντιμετωπίσει το ίδιο αλλά και λίγη βοήθεια..

έχω le cak και love story απ το παλάτι.το κάπνισμα απ την πρώτη φορά που τις έκανα ειδικά στην love είναι εντελώς διαφορετικό..ήταν τόσο καλή και σαν να έχει χαλάσει..την έχω σε αεροστεγές μπολ και την ανά κατέβω πριν την βάλω για κάπνισμα..η λε κακ νομίζω έχει εξασθενίσει λίγο αλλά είναι οκ.η άλλη από γ@μ@τη έχει γίνει εντελώς αδιάφορη!!!. έχει τύχει σε κανένα; Χάλασε; Σώζεται; Τις είχα μοιραστεί με φίλο και τις είχα βάλει σε μπολ..τώρα θα προτιμώ τα 200αρια που κλείνουν μάλλον..

 

επισης έχω al fahker λεμόνι κάμποση..καμία ιδέα με τι θα μπορούσα να την «κουμπώσω» για να την Καπνίσω και αυτή;

ευχαριστω πολύ!

Επεξ/σία από Giannisma
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/8/2020 στις 2:18 ΜΜ, nikosxalilis είπε

Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά αυτά τα φτιαχτα δεν πολύ με τραβάνε να σου πω την αλήθεια και δεν ξέρω αν συμφέρον κιόλας να δώσεις 40€ για ούτε μισό κιλό ενώ δίνεις 60-70€ και περνεις 1 κιλό ετοιμο για γνήσιο al fakher λέμε γτ υπάρχει και με 40€ ψευτικο

Εχεις δικιο φιλε μου...!αλλα μετα απο κατι πεταμενα 60αρια και 70αρια ειπα καλυτερα τα 40 κ ας ειναι λιγοτερος ο καπνος τουλαχιστων το ευχαριστιεμαι και δεν τρωω κ την ξενερα του μουφα καπνου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Giannisma είπε

Καλησπέρα θα ήθελα να μ πει κάποιος αν έχει αντιμετωπίσει το ίδιο αλλά και λίγη βοήθεια..

έχω le cak και love story απ το παλάτι.το κάπνισμα απ την πρώτη φορά που τις έκανα ειδικά στην love είναι εντελώς διαφορετικό..ήταν τόσο καλή και σαν να έχει χαλάσει..την έχω σε αεροστεγές μπολ και την ανά κατέβω πριν την βάλω για κάπνισμα..η λε κακ νομίζω έχει εξασθενίσει λίγο αλλά είναι οκ.η άλλη από γ@μ@τη έχει γίνει εντελώς αδιάφορη!!!. έχει τύχει σε κανένα; Χάλασε; Σώζεται; Τις είχα μοιραστεί με φίλο και τις είχα βάλει σε μπολ..τώρα θα προτιμώ τα 200αρια που κλείνουν μάλλον..

επισης έχω al fahker λεμόνι κάμποση..καμία ιδέα με τι θα μπορούσα να την «κουμπώσω» για να την Καπνίσω και αυτή;

ευχαριστω πολύ!

Αρχικα αν εννοείς οτι η true passion ειναι απο Θεσσαλονίκη ,τοτε ειναι μαιμου,αρα δεν χρειάζεται να σου πουμε tips πως να το σωσεις,τωρα για το λεμονι που λες βρες καμια μεντα καλη και μπλουμπερι ,ειναι ενα πολυ καλο μιξ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, virginkiller είπε

Το λεμόνι είναι κατά τη γνώμη μου από τις πιο αδιάφορες γεύσεις τις Al fakher

Βασικά όλες χάλια είναι..θα κάνω μια μίξη λεμόνι blueberrymint και βλέπουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/8/2020 στις 7:44 ΜΜ, virginkiller είπε

Κοίτα για καπνό που παίρνεις παράνομα μηκ βάζεις ποτέ το χέρι σου στη φωτιά αν είναι γνήσιος και καλός για να καπνιστει. Μόνο με.νομιμο μπορείς να είσαι σίγουρος.

Συμφωνώ δεν αντιλέγω αλλά σε alfakher φίλε μου το καταλαβαίνω από χλμ αν είναι ορίτζιναλ κάνω σχεδόν 17 χρόνια ναργιλε και τα έχω μάθει απέξω αφού έχει τύχει μέχρι Αιγυπτιοι ναργιλετζιδες να ρωτάνε εμένα αν είναι καλό η όχι, τώρα κάτι καινούργια adalya, alwaha και τέτοια δεν τα ξέρω και δεν τρελενομαι για διαφορές γεύσεις δεν είμαι fan είμαι κλασικός μέντα η μήλο τέτοια πράγματα απλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Giannisma είπε

Βασικά όλες χάλια είναι..θα κάνω μια μίξη λεμόνι blueberrymint και βλέπουμε 

Σαν μίξη γενικά εμένα μου αρέσει αλλά από alfakher χρησιμοποιώ μόνο blueberry. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, morfin είπε

Σαν μίξη γενικά εμένα μου αρέσει αλλά από alfakher χρησιμοποιώ μόνο blueberry. 

Κ εγώ blueberry είχα ζητήσει αλλά δε μύριζε γλυκά όπως την προηγούμενη,υποπτεύομαι ότι είναι με μέντα λοιπόν λόγο της φρεσκάδας που βγάζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, θα προσπαθήσω να παραγγείλω καπνό από Γερμανία, και από κει να τα στείλει φίλος, εφόσον παντού διαβάζω ότι είναι ο μόνος τρόπος. Έχετε γερμανικά Sites να προτείνετε; Επισης προτείνετε μου μάρκες, και τις τοπ γεύσεις τους που κάνατε από αυτές.. ψάχνω να πάρω πακέτα των 200/250γρ, σύνολο 1.5 κιλό περίπου.. μου αρέσουν όλα εκτός καρύδας ! Και νομίζω θέλω να δοκιμάσω κάτι εκτός φρούτου, γιατί μόνο φρούτα καπνίζουμε.. ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και απο εμενα παιδια , ειχα μια εποικ. με ενα καταστημα στο FB ( Shisha House Greece) εχει παρει κανεις καμια γευση που να αξιζει γτ με τρομαζει να παρω ενα κιλο ολοκληρο ετσι χωρις να εχω ακουσει μια γνωμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...