Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Απο Κρήτη είμαι εγω, ηρακλειο συγκεκριμένα. Τον καπνο τον πηρα απο ενα μαγαζι με ναργιλεδες στα καμινια(δίπλα στο γήπεδο του ΟΦΗ). Ειναι 1 κιλό στα 35€. Ποιοτικά ειναι οτι καλύτερο εχω δοκιμάσει.δεν σου βγάζει την καρβουνιλα οσο και αν τον κάψεις.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας,

 

Περί θέματος AL-Fakher θέλω να ξεκαθαρίσω κάτι.

Επειδή έχω γνωστούς Αιγύπτιους και Σύριους....

Υπάρχουν 3 ειδών AF.

1. Ψεύτικος AF , συνήθως πωλείται χωρίς το πλαστικό τενεκεδάκι, έχει διαφορετικής απόχρωσης σακουλάκι (πιο κίτρινο), και δεν έχει σηματάκι R δεξιά πάνω στο στέμμα, επίσης η γραμματοσειρά είναι λιγάκι διαφορετική (αλλά όχι πάντα),και η ποιότητα του καπνού είναι άθλια!

2. Γνήσιος AF δεύτερης ποιότητος. Αυτός ο καπνός είναι γνήσιος της AF αλλά από δεύτερης ποιότητος φύλο καπνού. Προορίζεται συνήθως για Αίγυπτο. Αυτήν την περίοδο στην Ελλάδα περισσότερος AF είναι αυτής της ποιότητας.

3. Γνήσιος AF πρώτης ποιότητος. (Export). Προορίζεται στην πλειοψηφία για Αμερικανική αγορά, Γερμανία, και όλους τους επίσημους μεταπωλητές. Είναι πολύ καλής ποιότητος και από Α' διαλογής καπνό. Πριν λίγο καιρό υπήρχε, αν και σε μικρές ποσότητες και στην Αθήνα. Τώρα επειδή στο τελωνείο συνάντησαν κάποια προβλήματα αυτοί που τον φέρνανε, δεν τον φέρνουν πιά και επειδή η καθαρή του αξία από UAE είναι υψηλότερη από ότι AF δεύτερης ποιότητος.

 

Αυτά, ελπίζω να ξεκαθάρισα κάποια πράγματα περί AF.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο Κρήτη είμαι εγω, ηρακλειο συγκεκριμένα. Τον καπνο τον πηρα απο ενα μαγαζι με ναργιλεδες στα καμινια(δίπλα στο γήπεδο του ΟΦΗ). Ειναι 1 κιλό στα 35€. Ποιοτικά ειναι οτι καλύτερο εχω δοκιμάσει.δεν σου βγάζει την καρβουνιλα οσο και αν τον κάψεις.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

δεν στελνεισ τιποτα αθηνα;;ειναι κ σε κουτι η μονο στο σακουλι;;

Καλησπέρα σας,

 

Περί θέματος AL-Fakher θέλω να ξεκαθαρίσω κάτι.

Επειδή έχω γνωστούς Αιγύπτιους και Σύριους....

Υπάρχουν 3 ειδών AF.

1. Ψεύτικος AF , συνήθως πωλείται χωρίς το πλαστικό τενεκεδάκι, έχει διαφορετικής απόχρωσης σακουλάκι (πιο κίτρινο), και δεν έχει σηματάκι R δεξιά πάνω στο στέμμα, επίσης η γραμματοσειρά είναι λιγάκι διαφορετική (αλλά όχι πάντα),και η ποιότητα του καπνού είναι άθλια!

2. Γνήσιος AF δεύτερης ποιότητος. Αυτός ο καπνός είναι γνήσιος της AF αλλά από δεύτερης ποιότητος φύλο καπνού. Προορίζεται συνήθως για Αίγυπτο. Αυτήν την περίοδο στην Ελλάδα περισσότερος AF είναι αυτής της ποιότητας.

3. Γνήσιος AF πρώτης ποιότητος. (Export). Προορίζεται στην πλειοψηφία για Αμερικανική αγορά, Γερμανία, και όλους τους επίσημους μεταπωλητές. Είναι πολύ καλής ποιότητος και από Α' διαλογής καπνό. Πριν λίγο καιρό υπήρχε, αν και σε μικρές ποσότητες και στην Αθήνα. Τώρα επειδή στο τελωνείο συνάντησαν κάποια προβλήματα αυτοί που τον φέρνανε, δεν τον φέρνουν πιά και επειδή η καθαρή του αξία από UAE είναι υψηλότερη από ότι AF δεύτερης ποιότητος.

 

Αυτά, ελπίζω να ξεκαθάρισα κάποια πράγματα περί AF.

αψογος...οποιος βρει γευση κλειστη σεκουβαδακι το δηλωνει..συνηθως αυτος ειναι πρωτης ποιοτητας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Rbmx εν ολιγης αυτος που έδειξα πριν τι ειναι ; Δεύτερης διαλογής η ο γνήσιος ; 

 

Φαίνεται original AF, αλλά δύσκολα από φωτογραφία να το καταλάβει κανείς!

Μπορεί να είναι δεύτερης διαλογής, είτε γνήσιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ξερει κανεις τι παιζει με το μαγαζι που ηταν στην αιολου και τωρα πηγε στην λιοσιων?

εχει τον ναργιλε κμ 45 ευρω προσφορα..ειναι ο γνησιος?τι καπνους και καρβουνα εχει και σε τι τιμη?αν εχει αγορασει καποιος ας μας πει γιατι ενδιαφερομαι...ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς έστω και ένα μαγαζί στην Αθήνα που πουλάει ακόμα Nakhla;;;  Εχω φάει τον κόσμο, μόνο herbal αηδίες της af ή άκυρες βρίσκω πλέον. Όποιος γνωρίζει κάποιο μαγαζί με Nakhla ας το γράψει.

 

Οι km του shisha house ειναι αυθεντικοι. Οι af που έφερνε παλιά όχι. Τώρα νομίζω ούτε τους μούφα δεν φέρνει, μόνο herbal af. Για κάρβουνα αν βρεις coconara-cocobrico παρε, αλλά κάτι άλλα cocoblux κτλ είναι απαράδεκτα. Θα σου μπεί η ιδέα να τα δοκιμάσεις λόγο του ότι είναι φθηνά αλλά απο την πρώτη χρήση θα το μετανιώσεις. Και από τα bamboocha μακρυά. Λέει ότι είναι 100% natural και δεν είναι ουτε 10%. Μακρυά. Καλύτερα φυσικό ξύλο ελιάς, λεμονιάς κτλ. Και σπάστε τα μόνοι σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p><strong>Γνωρίζει κανείς έστω και ένα μαγαζί στην Αθήνα που πουλάει ακόμα Nakhla;;; </strong> Εχω φάει τον κόσμο, μόνο herbal αηδίες της af ή άκυρες βρίσκω πλέον. Όποιος γνωρίζει κάποιο μαγαζί με Nakhla ας το γράψει.</p>

<p> </p>

<p>Οι km του shisha house ειναι αυθεντικοι. Οι af που έφερνε παλιά όχι. Τώρα νομίζω ούτε τους μούφα δεν φέρνει, μόνο herbal af. Για κάρβουνα αν βρεις coconara-cocobrico παρε, αλλά κάτι άλλα cocoblux κτλ είναι απαράδεκτα. Θα σου μπεί η ιδέα να τα δοκιμάσεις λόγο του ότι είναι φθηνά αλλά απο την πρώτη χρήση θα το μετανιώσεις. Και από τα bamboocha μακρυά. Λέει ότι είναι 100% natural και δεν είναι ουτε 10%. Μακρυά. Καλύτερα φυσικό ξύλο ελιάς, λεμονιάς κτλ. Και σπάστε τα μόνοι σας.</p>

 

Τηλέφωνο παιδιά στο λινκ που σας εδωσα κ μιλήστε με Αχμέτ για καπνό.πήρα σήμερα αλ φαχερ 2 μήλα..κ εκανα ένα τέλειο Φυσικό..

Φίλε μ περνά από Αιόλου κ τσέκαρε..ο Αχμέτ είναι εξυπηρετικος ,σήμερα πήρα γεύση κ ήταν πολύ καλή.αλ φαχερ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς έστω και ένα μαγαζί στην Αθήνα που πουλάει ακόμα Nakhla;;;  Εχω φάει τον κόσμο, μόνο herbal αηδίες της af ή άκυρες βρίσκω πλέον. Όποιος γνωρίζει κάποιο μαγαζί με Nakhla ας το γράψει.

 

Οι km του shisha house ειναι αυθεντικοι. Οι af που έφερνε παλιά όχι. Τώρα νομίζω ούτε τους μούφα δεν φέρνει, μόνο herbal af. Για κάρβουνα αν βρεις coconara-cocobrico παρε, αλλά κάτι άλλα cocoblux κτλ είναι απαράδεκτα. Θα σου μπεί η ιδέα να τα δοκιμάσεις λόγο του ότι είναι φθηνά αλλά απο την πρώτη χρήση θα το μετανιώσεις. Και από τα bamboocha μακρυά. Λέει ότι είναι 100% natural και δεν είναι ουτε 10%. Μακρυά. Καλύτερα φυσικό ξύλο ελιάς, λεμονιάς κτλ. Και σπάστε τα μόνοι σας.

είμαι εκτος αθηνας και σκέφτομαι να κάνω τηλεφωνική παραγγελια..στην λοσιόν έχει τον km προσφορα ενώ στην αιόλου έχει καλους καπνούς η κάνω λάθος?τι τιμή παίζουν οι καπνοί και ποσα γραμμάρια είναι?ποσο έχει τα καλά τα κάρβουνα "κοκοναρα"-"κοκοβρικο"?

Τηλέφωνο παιδιά στο λινκ που σας εδωσα κ μιλήστε με Αχμέτ για καπνό.πήρα σήμερα αλ φαχερ 2 μήλα..κ εκανα ένα τέλειο Φυσικό..

Φίλε μ περνά από Αιόλου κ τσέκαρε..ο Αχμέτ είναι εξυπηρετικος ,σήμερα πήρα γεύση κ ήταν πολύ καλή.αλ φαχερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι εκτος αθηνας και σκέφτομαι να κάνω τηλεφωνική παραγγελια..στην λοσιόν έχει τον km προσφορα ενώ στην αιόλου έχει καλους καπνούς η κάνω λάθος?τι τιμή παίζουν οι καπνοί και ποσα γραμμάρια είναι?ποσο έχει τα καλά τα κάρβουνα "κοκοναρα"-"κοκοβρικο"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...