Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 5.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ερώτηση...tangiers h starbuzz καλήτερα;πρώτη παραγκελία απο εξωτερικό και δεν θέλω να πέταξω άδικα 100 ευρό...ο λόγος που θέλω μια σύγκριση σε αυτές τις μάρκες είναι γιατί έχω ακούσει κάποια σχόλια για την tangier οτι βγάζουν μια γεύση χημικού.αν μπορείται να βοηθήσεται θα είμαι ευγνόμον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@

Hookahjunior

Εννοειται tangiers!!!

Απλα θα χρειαστεις ενα turkish bowl με 4€ που εχουν στο μαγαζι στην Αιολου ή στην Λιωσιων οπως αυτο http://hookahjohn.com/El-Nefes-Turkish-Bowl-ENPhun.htm για καλυτερα αποτελεσματα εαν δεν εχεις phunnel bowl. Οπου phunnel bowl εννοουμε τα ακριβα πηλινα οχι τους πορσελανινους ψευτικους λουλαδες που πωλουντε εδω περα στην Ελλαδα 5€. Και θα το "πακεταρεις" οπως στο βιντεο:

https://www.youtube.com/watch?v=9i-nvwspWOk

Παντως και με το κλασσικο αιγυπτιακο πηλινο λουλα μπορεις να καπνησεις tangiers απλα ο τουρκικος λουλας ειναι μεγαλυτερος και για μεγαλυτερα sessions θα χρειαστεις μεγαλυτερη ποσοτητα καπνου. Σε ζηλευω που θα παρεις tangiers. Αν τελικα παρεις,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πάρω σίγουρα...δεν πάει άλλο.1 χρόνο κρατήθικα να μην δοκιμάσω και έκανα μόνο nakhla που θα την θεωρώ πάντα αξιόπιστη και κλασική μάρκα ναργιλέ αλλά δεν πάει αλλο...όσο για το bowl...βρίκα τελικά άνθρωπο στην αθήνα που να ασχολείται με χειροπείητα πύλινα και θα πάω μες στην βδομάδα να μου φτιάξει ;) phunnel φυσικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πάρω σίγουρα...δεν πάει άλλο.1 χρόνο κρατήθικα να μην δοκιμάσω και έκανα μόνο nakhla που θα την θεωρώ πάντα αξιόπιστη και κλασική μάρκα ναργιλέ αλλά δεν πάει αλλο...όσο για το bowl...βρίκα τελικά άνθρωπο στην αθήνα που να ασχολείται με χειροπείητα πύλινα και θα πάω μες στην βδομάδα να μου φτιάξει ;) phunnel φυσικά

 

Πάρε Tangiers και μην το σκέφτεσαι! 200% Κανε αναζήτηση στο τοπικ αυτό, να βρεις αρκετές πληροφορίες για Tangiers. Εγώ μόνο αυτό καπνίζω τελευταία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rbmx απο ποιο σαιτ παραγγελνεις tangiers;; Σου εχει τυχει ποτε κανενα κουλο με τελωνειο; Τους ζητας να στο στειλουν σαν δωρο;;

Μην με κανετε να παραγγειλω tangiers...λιγο θελω :P

Αμα ενδιαφερεται κανεις για μαζικη παραγγελεια για πιο φθηνα μεταφορικα στειλτε pm. Απο οτι βλεπω ηδη ενας παραγγελνει και αλλος ενας ψηνεται..


θα πάρω σίγουρα...δεν πάει άλλο.1 χρόνο κρατήθικα να μην δοκιμάσω και έκανα μόνο nakhla που θα την θεωρώ πάντα αξιόπιστη και κλασική μάρκα ναργιλέ αλλά δεν πάει αλλο...όσο για το bowl...βρίκα τελικά άνθρωπο στην αθήνα που να ασχολείται με χειροπείητα πύλινα και θα πάω μες στην βδομάδα να μου φτιάξει ;) phunnel φυσικά

Πες μας αποτελεσματα απο το phunnel που θα σου φτιαξει. Nakhla all time classic. Αμα μαθεις να την πακεταρεις ειναι απιστευτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rbmx....ενωείται πως έχω δεί όλο το τόπικ πρίν καν ποστάρω το πρώτο μήνυμα πριν κάτι μήνες :Ρ....επείσεις μόλις το φτίαξω το μπόλ θα αναιβάσω φώτος και θα σας πώ αποδόσεις και πόσο μου πήγε κτλ....απλά δεν θα μιάζει πολοί στην εμφάνιση με το αυθεντικό γιατί δεν ξέρω κατα πόσο θα καταλάβει το σχήμα...αν δω οτι δεν το καταλαβαίνει θα του δώσω ενα βορτεξ μπολ από ένα γνωστό και θα του πώ οτι το θέλω όπως αυτό αλλά με τρύπα στο κέντρο(ναι γνωρίζω...η τρύπα λίγα χιλιοστά ποιο κάτω από το εξωτερικό δαχτυλίδι)....ελπίζω να πιάσαται το νόημα του τι ενωώ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά...το tangier phunnel bowl είναι κεραμικό ή πύλινο; γιατί στο hookah-shisha.com είναι κεραμικά λέει αλλά στο hookahjohn.com που γνωρίζω οτι είναι αυθεντικά δεν γράφει στην περιγραφή αν είναι κεραμικά ή πύλινα...μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα κινέζικα είναι κεραμικά και δεν έχουν την απόδοση του αυθεντικού. στα φόρουμ ισχυρίζονται πως τα αυθεντικά είναι πήλινα, έχουν αντίστοιχη απόδοση και βάρος, όσο είχα δοκιμάσει και εγώ. ακριβώς τι υλικά έχουν χρησιμοποιηθεί δεν το γνωρίζω αλλά στις 4 κατηγορίες υλικών (κεραμικό, πήλινο, γυάλινο πυρέξ, μέταλλο) χαρακτηρίζονται ως πήλινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμμ....μπέρδεμα.απλά στο hookah-shisha.com λέει αυθεντικό tangiers phunnel bowl κεραμικό ενώ ο hookahjohn σε κάποιο του review αναφέρει πως είναι πύλινο....τέλος πάντων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες θελω να αγορασω ναργιλε με κανα 30αρι περιπου. Ξερετε κανα μαγαζι Θεσσαλονικη? Πρεπει να προσεξω κατι στην αγορα? Να προτεινεται κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά τελικά δεν βρίσκω κάποιον που να μπορεί να φτιάξει το μπολ...ο λόγος είναι γιατι όλοι έχουν τον κλασικό κόκκινο πυλό ο οποίος σύμφωνα με τα λεγόμενα τους δεν αντέχει σε θερμοκρασίες και σε λίγο καιρό θα μου έχει κρακελώσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άμα στον ψήσει μετά δεν θα αντέχει;

πάντως τα λεφτά που θα δώσεις και πήγαινε έλα κόπος καλύτερα να πάρεις ένα κανονικό είτε από κάποιον εδώ αν δίνει, είτε όπου βρεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...