Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε σαντανα δεν ειπα οτι το καρυδας δεν ειναι υγιεινο,απλα ειπα οτι αλλοιωνει για μενα την γευση,ενω αυτο π χρησιμοποιουν τα ναργιλεδαδικα μ ρχεται πιο καλα,οσο για το πιο ειναι πιο υγιεινο δεν μπορω να παρω θεση δεν το εχω ψαξει..παντως τα καρβουνα στα ναργιλεδαδικα δεν ειναι της ιδιας ποιοτητας με του ψησιματος,το χω δοκιμασει,το ξυλοκαρβουνο στα ναργιλεδαδικα ειναι πορτοκαλλια ,λεμονια.Εχω επιχειρησει να βαλω καρβουνο ψησιματος κ δεν αναβε με τιποτα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Φιλε σαντανα δεν ειπα οτι το καρυδας δεν ειναι υγιεινο,απλα ειπα οτι αλλοιωνει για μενα την γευση,ενω αυτο π χρησιμοποιουν τα ναργιλεδαδικα μ ρχεται πιο καλα,οσο για το πιο ειναι πιο υγιεινο δεν μπορω να παρω θεση δεν το εχω ψαξει..παντως τα καρβουνα στα ναργιλεδαδικα δεν ειναι της ιδιας ποιοτητας με του ψησιματος,το χω δοκιμασει,το ξυλοκαρβουνο στα ναργιλεδαδικα ειναι πορτοκαλλια ,λεμονια.Εχω επιχειρησει να βαλω καρβουνο ψησιματος κ δεν αναβε με τιποτα .

 

Αν σου αλλοιωνει την γευση το καρυδας, πολυ πιθανον να μην το εχεις αναψει σωστα, δεν μπορω να σκεφτω αλλο λογο. Πρεπει να πυρωσουν ολες οι πλευρες τελειως, πριν το βαλεις επανω, να γινουν πορτοκαλι ολες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι λεμονιάς τότε οκ, υπάρχουν άλλωστε κάρβουνα από λεμονιά και στο εμπόριο του ναργιλέ. Μπορείς να δοκιμάσεις και bamboocha που είναι από μπαμπού και ανάβουν ευκολότερα.

 

Θοδωρή αναλόγως που θα πέσεις είναι, έχει την ιδιοτροπία η νακχλα ότι ειναι unwashed tobacco αλλά έχει σίγουρα νορμάλ γεύσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παίδες ξέρετε που μπορώ να βρω γεύσεις Al-Fakher στην Θεσσαλονίκη; Εναλλακτικά κάπου από όπου θα μπορούσα να παραγγείλω απ'την Αθήνα;; Μόλις πήρα έναν καινούριο Khalil Maamoon και δε γίνεται να τη βγάζω με Dubai Shatra (που για κάποιο λόγο προμηθεύονται αποκλειστικά όλα τα καπνοπωλεία που έχω επισκεφθεί)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα και από εμένα.Παναγιώτης απο νεα σμυρνη.υπαρχει καποιος που μπορει να μου προτείνει μαγαζιά για vortexη αλλο bowl και καλο καρβουνο φυσικο καρυδας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για την απάντηση...γενικά εγώ κανω πανω απο 10 χρονια αλλα κυρίως πυραμιδες καλλιθεα....και οταν κανω σπιτι κανω με μυλο ως λουλα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...