Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη σκεφτομαι και εγω τωρα στα κοντα να βαλω μια παραγγελια απο Αμερικη και επειδη χρησιμοποιω μια Prepaid-Credit card, εχουν απελευθερωθει κανονικα οι καρτες για αγορες απο εξωτερικο; 

 

@pados1002 εσυ με τι τροπο πληρωσες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πσσσ χαχαχα! Ωραιος..! Τι λουλα πηρες?

οσο για τις γευσεις συμφερει οικονομικα?

Ο λουλας είναι αυτος:http://www.thehookah.com/product.php?productid=17942

 

Και μου βγήκε στα 175€ με μεταφορικά... Θεωρώ ότι από Ευρώπη θα βγαίνει παραπάνω π.χ. από Αγγλία... Νομίζω έκανα καλό stockαρισμα...

Επειδη σκεφτομαι και εγω τωρα στα κοντα να βαλω μια παραγγελια απο Αμερικη και επειδη χρησιμοποιω μια Prepaid-Credit card, εχουν απελευθερωθει κανονικα οι καρτες για αγορες απο εξωτερικο;

 

@pados1002 εσυ με τι τροπο πληρωσες;

Την πληρωμή την έκανα μέσω της Revolut. Δηλ χρεωστικη από Αγγλία που τη φορτωσα μέσω εμβασματος. Απ τις καλύτερες λύσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσοι θέλετε κάρβουνα καρύδας το www.darnashop.fr/ έχει 3ευρώ τα 888γραμμάρια Dschinni που είναι ότι καλύτερο παίζει + 15 ευρώ μεταφορικά οπότε όσοι είστε αθήνα μαζευτείτε να κάνετε μεγάλη παραγγελία 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Amy hot cap μολις το δουλεψα καταπληκτικο..

https://m.facebook.com/Shisha-house-Emmanou%C3%ADl-Ben%C3%A1ki-28-GREEC-724857457554083/

Εδω παιδια εχουμε εκπτωση σε ολα τα ειδη με το ονομα του φορουμ απλα..καλες τζουρες

Ποσο πηγε το μαλλι? Ειδα ολο το σετακι του ωραιο φσινεται..! Και απο σιλικονη..

 

Για μια γευση μονο αξιζει? Ή πιο πολυ συμφερει να το αγορασεις αν θες να κανεις μονο μιξη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε εγω βαζω μεντα μου την καιει αργα.

 

φιλε gaurorakomela, ποσο το χει το συστηματακι της amy;

 

όσοι θέλετε κάρβουνα καρύδας το www.darnashop.fr/ έχει 3ευρώ τα 888γραμμάρια Dschinni που είναι ότι καλύτερο παίζει + 15 ευρώ μεταφορικά οπότε όσοι είστε αθήνα μαζευτείτε να κάνετε μεγάλη παραγγελία 

 

ειναι οντως τοσο καλα; εχει δοκιμασει κανεις τα amy gold που εφερε αυτος στη μπενακη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε gaurorakomela, ποσο το χει το συστηματακι της amy;

 

 

ειναι οντως τοσο καλα; εχει δοκιμασει κανεις τα amy gold που εφερε αυτος στη μπενακη;

προσωπικά δεν τα δοκίμασα ακόμα , αλλά έχω δει reviews και είναι full θετικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μια χαρα ειναι μεσα στο hot cap,μαγκες το χω γραψει κ παραπανω εχουμε εκπτωση σε ολα 20% σε ολα,αρα παρτε οσο εχει ακομα ,δ2ν του εχουν μεινει πολλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερωτηση,κανω ναργιλε τωρα με αυτο το συστημα χωρις το αλουμινοχαρτο και το σωληνακι αυτο πανω βγαζει καπνα ειναι σωστο αυτο η καιγετε ο καπνος;

post-145443-0-52308600-1454099943_thumb.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερωτηση,κανω ναργιλε τωρα με αυτο το συστημα χωρις το αλουμινοχαρτο και το σωληνακι αυτο πανω βγαζει καπνα ειναι σωστο αυτο η καιγετε ο καπνος;

Πες μας εντυπωσεις!! τι λενε οι amy?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...