Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Malthador, σχετικοί είναι οι όροι. Αν το δεις όπως το λέει ο ikaruga, μια χαρά hyped ήταν γι' αυτό που ήταν. Είχε παίξει κι όλο εκείνο το σκηνικό τότε για να το φέρουν στη Δύση, λίγο αυτό, λίγο το pedigree του, εγώ τουλάχιστον είχα γίνει hyped. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

επισης να σημειωσω οτι εχθες επαιξα το LoZ: Minish cap , στο VC του wiiu και μπορω να πω οτι στην TV μου (smart tv samsung 48") ητανε χαρμα.....ενεργοποιηθηκε το smoothing Και το fullscreen strech και δε περιμενα να δειξει τοσο καλο....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους μόλις μου ήρθε η κονσόλα. Αυτή την στιγμή κάνω το update. Ερώτηση : τα πλήκτρα xyab τρίζουν και σε εσάς; Είναι πιο "χαλαρά" απ το controller του 360 ή έχει κάποιο πρόβλημα το gamepad μου;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τριζουν, απλα ειναι ποιο χαλαρα με διαφορετικο υλικο. Φτιαχνεται σχετικα γρηγορα με τη χρηση, μην φοβου. 

 

Αυτό ακριβώς, πιο χαλαρά. Δεν είναι ενοχλητικός ο ήχος, έτσι και αλλιώς τέτοιου τύπου κουμπιά(πιο χαλαρά) έχουν και άλλα controllers που έχω για το pc και μάλιστα ακριβά, απλά ήθελα να μου το διευκρινίσει κάποιος. Σε λίγες μέρες θα γράψω και την άποψη μου. Οι πρώτες εντυπώσεις είναι πολύ καλές όσον αφορά την εμφάνιση αλλά και την ποιότητα την κονσόλας και του controller.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρίχνοντας μια ματιά στο internet o θόρυβος είναι αυτός ακριβώς

 

Τελικά μετά από ψάξιμο και με συνομιλίες με άλλα άτομα όλα δείχνουν ότι έτσι είναι κατασκευασμένο το gamepad. Κανένα πρόβλημα δηλαδή :)

Επεξ/σία από HarryGrey
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά χρειάζομαι λίγη βοήθεια γιατί έχω μπερδευτεί. Λοιπόν έχω αγοράσει wii u premium pack zombie u. Εφτιαξα uk account στο club nintendo uk καθως και Nintendo network id.

 

Εκανα registered το zombi u (πακετο bundle) και μου έδωσε 250 ποντους + 250 ποντους σαν νέο μέλος του nintendo club uk.

 

α) Η κονσόλα γίνεται registered για πόντους ή μονο το παιχνίδι που έχει στο bundle; (το registration για την κονσόλα wii u =1000 points ισχύει; )

 

β) Οι πόντοι αυτοί πως εξαργυρώνονται. Προς το παρόν το Nintendo Network Premium δεν δέχεται τους κωδικους και δενμπορώ να κάνω log in. Μου βγάζει το παρακάτω μύνημα:

 

Sign in failed. Possible reasons include:

  • You are in a country that is not eligible for this promotion
  • You do not own a Wii U Premium Pack. Only users who created a Nintendo Network ID on a Wii U Premium Pack console are eligible for this promotion.
  • Not enough time has elapsed. You cannot participate in this promotion until the day after you've purchased downloadable software or add-on content.

 

Αγόρασα και το Mario Kart 8. Για το δωρεάν game βαζω τον κωδικό της συσκευασίας στο nintendo club uk ή στο nintendo network premium ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...