Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8.9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το εχω αναφερει πολλες φορες οτι ειναι ενα αψογο παιχνιδι που το demo οχι απλα το αδικει αλλα σε απομακρυνει κι'ολας απο την αγορα του.Το ειχα παρει με την προσφορα της Nortec στα 30 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω αναφερει πολλες φορες οτι ειναι ενα αψογο παιχνιδι που το demo οχι απλα το αδικει αλλα σε απομακρυνει κι'ολας απο την αγορα του.Το ειχα παρει με την προσφορα της Nortec στα 30 ευρω.

 

Κι εγώ 30 το πήρα αλλά πριν περίπου 2 εβδομάδες που πήρα και το u. Τι hr είσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παραγγελία έγινε και την Τρίτη θα έρθει!!!!εντωμεταξύ θα φτιάξω εγγλέζικο account κομπλέ....κάνα καλό demo παίζει στο shop για να βρω κάνα παιχνίδι να αγοράσω(pikmin 3 mk8 dk και 3d world και mh3 με ψήνουνε)

 

Αποστολή από το Xperia E με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω παίξει online καθόλου.

 

Ρε φίλε σοβαρά μιλάς; Και την παλεύεις; Το online είναι το πιο σημαντικό κομμάτι του MH. Ασε που "ανεβαίνεις" πολύ πιο γρήγορα. Εγώ σαν κι εσένα σόλαρα τα πάντα στο Tri και θυμάμαι για να ρίξω κάποια μεγάλα τέρατα με έπαιρνε γύρω στο μισάωρο με σαραντάλεπτο. Βέβαια δεν έπαιζα online γιατί όταν ασχολήθηκα είχαν κλείσει οι servers. Άποψη μου το καλύτερο είναι να ξεκινήσεις με online να φτιάξεις καλή πανοπλία+όπλα και μετά να ξεκινήσεις το online ή να παίζεις ταύτοχρονα αλλιώς δεν παλεύεται. Πέρα απ ότι είναι πολύ πιο δύσκολο έτσι, καταντάει και βαρετό να κυνηγάς τόση ώρα ένα τέρας.

Αν αποφασίσεις για online πες μου να το ξεκινήσεις μαζί μου. Κι εμένα άλλοι με έβαλαν στο κλίμα.

κάνα καλό demo παίζει στο shop για να βρω κάνα παιχνίδι να αγοράσω(pikmin 3 mk8 dk και 3d world και mh3 με ψήνουνε)

 

Απ αυτά που είπες μόνο το MH3U υπάρχει σε demo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παραγγελία έγινε και την Τρίτη θα έρθει!!!!εντωμεταξύ θα φτιάξω εγγλέζικο account κομπλέ....κάνα καλό demo παίζει στο shop για να βρω κάνα παιχνίδι να αγοράσω(pikmin 3 mk8 dk και 3d world και mh3 με ψήνουνε)

 

Αποστολή από το Xperia E με τη χρήση Insomnia App

Επίσης, το wind waker σε hd είναι καταπληκτικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...