Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια εκεινο το διαστημα το χα γραψει και εγω. αγορασα απο media markt το ΜΚ8 και εστειλα στην νορτεκ τον κωδικο με γραψανε για περιπου ενα μηνα και τελη ιουνιου το κανα register στο uk club nintendo και σε 5 λεπτα κυριολεκτικα ειχα το πικμιν 3.καντε το.

Εγώ ακόμη περιμένω..

Μάλλον αυτό θα κάνω κι εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8.9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν έχω WiiU αλλά έχω ένα Wii.

Θυμάμαι στα παιχνίδια που αγόραζα,τουλάχιστον όσα ήταν φτιαγμένα απ την ίδια την Nintendo είχαν μέσα τα χαρτάκια με τους πόντους.

Και μπήκα και εγώ στο κεντρικό ευρωπαικό site της Nintendo και έτσι τα εξαργύρωσα,αγοράζοντας virtual console games με τους πόντους που είχα μαζέψει.

 

Τώρα ποια δεν λειτουργεί το ίδιο σύστημα στο WiiU ? Έχουν αλλάξει τα πράματα ?

Πια τα περισσότερα παιχνίδια που προορίζονται για την ελληνική αγορά δεν έχουν χαρτάκια, γιατί τα αφαιρεί η Nintendo πριν τα στείλουν στην Ελλάδα. Προσωπικά, το μόνο παιχνίδι που είχα αγοράσει από την Ελλάδα ήταν το Super Mario Galaxy 2 και δεν είχε χαρτάκι.

Ρε φιλε πως το εκανες αυτο???Τι ακριβως παιζει???Αξιζει και γω να παρω εγγλεζικο account??

Η προσφορά του mk8 έχει λήξει. Μπορείς όμως να φτιάξεις club nintendo. Σε τι χρησιμεύει δες το ποστ μου 5193 :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε mail με τον κωδικό από την NORTEC!

 

ΕΛΑ MONSTER HUNTER ΣΟΥ ΕΡΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Μου 'ρθε και μένα για το Pikmin3!! :D
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!

 

Τους είπα για το Monster Hunter και μου έστειλαν το Wοndeful 101 ...φταίω να τους πάρω την Δευτέρα και να τους ρίξω ΚΑΝΤΗΛΙΑ??

 

 

ΦΤΑΙΩ?

 

 

 

****!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε πιστευω να βγαλεις ακρη.

 

Οι κωδικοι αυτοι στελνονται στην Nintendo (κεντρικα) τους δινει στην Nortec και μετα η Nortec σε μας.

 

Παντως να ξερεις, επειδη ο δικος μου ο κωδικος εχει ενα Ο ή 0 και δεν ηταν ξεκαθαρο αν ηταν 0 ή Ο πηρα τηλ και μου παν, οτι και καλα οτι και να βαλεις πιανει για 0, δε ξερω αν εκει τα σκατωνουν.

 

Για την ιστορια και γω το Hunter διαλεξα, δε μου εχει ερθει ακομα κατι.

 

Παντως κυνηγα το, δεν μας κανουν χαρη που το δινουν και σε μας, αφου κανουν την κινηση πρεπει να την κανουν σωστα. Αν θες, μπες και στο Nintendo gr και ποσταρε, εκει kapoios θα σου απαντησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε πιστευω να βγαλεις ακρη.

 

Οι κωδικοι αυτοι στελνονται στην Nintendo (κεντρικα) τους δινει στην Nortec και μετα η Nortec σε μας.

 

Παντως να ξερεις, επειδη ο δικος μου ο κωδικος εχει ενα Ο ή 0 και δεν ηταν ξεκαθαρο αν ηταν 0 ή Ο πηρα τηλ και μου παν, οτι και καλα οτι και να βαλεις πιανει για 0, δε ξερω αν εκει τα σκατωνουν.

 

Για την ιστορια και γω το Hunter διαλεξα, δε μου εχει ερθει ακομα κατι.

 

Παντως κυνηγα το, δεν μας κανουν χαρη που το δινουν και σε μας, αφου κανουν την κινηση πρεπει να την κανουν σωστα. Αν θες, μπες και στο Nintendo gr και ποσταρε, εκει kapoios θα σου απαντησει.

 

Κανένας δεν πρόκειται να απαντήσει αν εννοείς το φόρουμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o Καμπας γενικα απανταει απο οσο εχω δει.

 

Κοσμο δεν εχει, αλλα μια κατευθυνση θα του δωσουν και στην τελικη ας το εχει και κει γραπτο να φενεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o Καμπας γενικα απανταει απο οσο εχω δει.

 

Κοσμο δεν εχει, αλλα μια κατευθυνση θα του δωσουν και στην τελικη ας το εχει και κει γραπτο να φενεται.

Δεν δουλεύει πια στη Nortec.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεια ?

 

Μμμ, **********, εστω, ας το ποσταρει αφου ειναι και καλα επισημο Site να υπαρχει.

 

Και συμβουλη μου να μην κανει καν οτι το κατεβαζει το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φαινεται σιγουρα πολυ καλο και θα το δοκιμασω καποια στιγμη!!!Παιζει κανα demo στο shop

 

Απ ότι έχω ακούσει υπάρχει demo αλλά σε ρίχνει κατευθείαν στα βαθιά και ίσως απογοητευτείς λίγο με την δυσκολία του.

 

Όσο για τα υπόλοιπα, κι εγώ που έχω αγγλικό account πήρα τον κωδικό για το Wind Waker που διάλεξα, μετά από λίγα λεπτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...